reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Cześć mamuśki:tak::tak:

Co do witamin to brałam feminata lekarz mówił żeby go na razie odstawić bo witaminy na razie nie potrzebne, i kazał mi brać kwas foliowy 5mg. Ale wiadomo co lekarz to opinia, zazwyczaj tak jest.

Co do papierosów to nigdy na szczęście nie paliłam więc nie mam problemu z rzucaniem, gorzej z moim K. który pali po pół paczki dziennie:-( jakoś za holerę nie chce tego rzucić:-:)-(
 
Witam.
Ja już załatwiłam parę rzeczy.O 8 to wróciliśmy z Kacperkiem od laboratorium bo pojechałam odebrać wyniki.i połowę mam przy dolnej granicy a połowę po środku normy.
Czuje się dobrze.Śniadanko jem bo nie zdążyłam rano.

No siostra do mnie przyjedzie wieczorem i zostaną do jutra więc na kompie mnei nie będzie:-(
 
Dzień dobry Dziewczęta!
Ale naskrobałyście tych stron wczoraj od momentu jak zniknęłam:-)
Byłam wczoraj u mojej przyjaciółki, która niedawno urodziła córeczkę i powiem Wam jedno Hania to jest idealne dziecko, dziś kończy dwa tygodnie a przesypia większa część dnia, a w nocy budzi się ok 24-1 na karmienie,które trwa na leżąco ok godziny i przesypia do 7-8 no i jeszcze jest śliczna jak laleczka:-)

A co do palenia to u Nas w domu nie ma tego problemu, bo ani ja ani mój mąż nie palimy na szczęście, ja rzuciłam jak byłam w pierwszej ciąży i już nie wróciłam z czego się bardzo cieszę:-):-)
 
A ja właśnie jem śniadanko, już drugie, bo pierwsze jadłam o 5 rano, bo mi się całą noc śniła kanapka z pasztetową i musiałam rano sobie zrobić:-D
 
Cześć dziewczyny
Nie mam szans nadrobić tego co pisałyście. Mam nadzieje, ze u Was wszystko w porządku. Ja mam ostatnio totalny spadek formy i nawet brak weny na cokolwiek:zawstydzona/y:
Ale w pracy być muszę.
Życzę miłego dnia.papa
 
Witajcie dziewczyny
mnie obudził dzisiaj okropny ból głowy, takiego już dawno nie miałam :( chyba ma to związek z ciśnieniem bo i z oczami coś mam nie tak.
 
reklama
Witajcie skowronki :-D

Nie wiem czy was to pocieszy ale od kilku dni samopoczucie u mnie sie wyraznie zmienia, mdlosci przeszly, jeszcze chwilka i zakonczy sie 1-szy trymestr i rzeczywiscie zupelnie jak w ksiazkach opisane: wszystko powoli wraca do normy. Czyli trzymajcie sie mocno! Jest szansa ze mdlosci mina :tak::tak::tak:
Przez to wszystko wiecej energii i mniej czasu na czytanie forum :-D I zauwazylam zmiane w wygladzie brzuszka: powoli zaczyna wypychac sie do przodu, juz nawet rano nie jest zupelnie plaski

No i w czwartek badanie prenatalne na przeziernosc, juz gryze paznokcie z nerwow :confused2:
 
Do góry