reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Ehhh u mnie podobnie a już się cieszyłam , że cera będzie ładna:p
Jak wasze podbrzusze? Wyczuwacie już jak rośnie??

ps: chyba Was nigdy do końca nie doczytam :D nigdy nie mogę dogonić tyle piszecie:)
Pozdrowionka
 
Ehhh u mnie podobnie a już się cieszyłam , że cera będzie ładna:p
Jak wasze podbrzusze? Wyczuwacie już jak rośnie??

ps: chyba Was nigdy do końca nie doczytam :D nigdy nie mogę dogonić tyle piszecie:)
Pozdrowionka
Ja rano prawie płaska a potem rośnie a wieczorem 6 mies jak to się dzieje ( chyba gazy czy cuś )
 
Dobra Dziewczyny ja uciekam juz zycze Wam spokojnego wieczorku

P.S. tylko tam nie rozpisujcie sie za duzo zebym jutro mogła sie doczytac

Pozdrawiam serdecznie:-):-):-):-):-):-):-p
 
Ja czuję się jakbym drugi raz dorastała, wypryski wychodzą mi na twarzy, dekolcie, na rękach i na plecach :szok:

Już myślałam że pożegnałam się z mdłościami , a tu niespodzianka, wróciły :-( w dodatku razem z opryszczką :wściekła/y:

Ja już mam pokaźny brzuszek nawet od rana ;-)

Buziaki dla wszystkich !!!
 
reklama
Cześć Mamuśki!!!!!
Ja niestety zaliczyłam dzisiaj okropny dzien od rana mnie mdliło i w pracy wytrzymalam tylko 2 godz potem do domku i spaććććććc...zjadłam i znowu mi się oczka kleja.Jutro lece rano na badania a w piątek do Ginki zobaczyć Fasolinka:)
Ojjjjjj oby jutro było lepiej .
 
Do góry