reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

przeczytalam tu gdzies ze ktos ma opryszczke

nie pamietam kto to byl a teraz nie moge znalezc, zdaje mi sie Annajak
powinno sie isc z tym do lekarza bo wirus opryszczki w ciazy jest dosc niebezpieczny, tzn nie taki jak nie-w-ciazy
oczywiscie nie chce nikogo straszyc ale lepiej jak lekarz na to spojrzy


Ewitka zaciskam kciuki
 
Ostatnia edycja:
reklama
szycha69, gosiagro - dzieki wam i czekam na dobre wieści od was.
zdec - dzięki a ty kiedy masz wizyte, u ciebie też już na pewno będzie widać bijące serduszko.
Ewitka - trzymaj sie cieplutko, i bądz dobrej myśli, my wszystkie trzymamy kciuki.

Moja dzidzia ma już 9,3 mm i śliczne bijące serduszko

Ja na razie opryszczki nie mam (odpukać), i poza lenistwem, sennością i dużym bólem piersi nic mi na razie nie dolega.
 
Ostatnia edycja:
przeczytalam tu gdzies ze ktos ma opryszczke

nie pamietam kto to byl a teraz nie moge znalezc, zdaje mi sie Annajak
powinno sie isc z tym do lekarza bo wirus opryszczki w ciazy jest dosc niebezpieczny, tzn nie taki jak nie-w-ciazy
oczywiscie nie chce nikogo straszyc ale lepiej jak lekarz na to spojrzy
Z tego co wyczytałam w necie to niebezpieczna jest opryszczka narządów płciowych, a ta zwykła wargowa niespecjalnie (to są inne rodzaje wirusów). Więc leczę ją tak jak zawsze - niestety zwykle z raz do roku mnie dopada :-( Ale tak czy inaczej będę jutro u gin i skonsultuję.
 
Witajcie!
I ja chciałabym się dopisać do Waszego wątku:)
Test zrobiłam 20 października, druga kreseczka pojawiła się błyskawicznie:-) W sumie długo się nie staraliśmy, bo już w drugim cyklu nam się udało:-)
Mieszkam w UK, także pierwsze USG będę mieć dopiero ok. 12. tygodnia... na razie lekarz wyznaczył termin na 28 czerwca.
 
zdec a na jakiej uczelni jak można spytać :-)
Ja też studiuje FiR na UE :confused: (wolałam jednak nazwe AE :eek:) - całe szczęście ostatni rok już.

Ja na WSB. Niestety dopiero trzeci rok, jeszcze dwa pozostały:no:

Ewitka trzymam kciukasy, będzie dobrze!!! Trzymaj się i pozdrowionka.

Co do opryszczki w ciąży to spokojnie, ona nie jest groźna, chyba że się ją w jakiś sposób przeniesie na wargi sromowe:confused: Opryszczkę mam kilka razy w roku, i jest ona u mnie objawem najczęściej osłabienia organizmu.

Witaj lullaby wśród czercóweczek!!:tak:
Zbieram się powoli do pracy a wam dziewczyny życzę miłego dnia;-)
 
zdec - dzięki a ty kiedy masz wizyte, u ciebie też już na pewno będzie widać bijące serduszko.

Co do wizyty to idę jednak w piątek do innego lekarza skonsultować tą moją dziwną "dziurę", ale niestety nie wiem czy zrobi mi USG i będę mogła zobaczyć bijące serduszko, bo to jakiś lekarz w CM LIM dostałam w pracy kartę ubezpieczeniową i mam darmowe wizyty. Zobaczymy może coś powie.
Utrafili w pracy kiedy dać tą kartę, bo zaoszczędzę te 200zł na badaniach, bo tam okazało się że mam za darmo.:-) Więc do lekarza będę chodzić prywatnie, ale badania będę robić tam.:-)
 
Witam was serdecznie. Ja już po śniadanku młody poszedł do szkoły a ja czekam na M.aż wróci z pracy :-) Ewitka trzymam kciuki napewno wszystko będzie wporządku czekamy na dobre wiadomości:tak::tak::tak:
 
reklama
lullaby witaj wśród czerwcówek:tak::-)

U mnie dziś zima:szok::eek::-Dśnieg sypie, wiatr wieje...strach się bać:szok::-D Przerażona jestem tym że jeszcze po zakupy dziś musze pojechać:eek:ale dam radę:tak:;-)

Miłego dnia życzę
 
Do góry