reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
hej dziewczeta, ja dzis w dobrym humorze,a jak u Was? mam coraz wieszy apetyt szczególnie wieczorami,zaraz mężus wraca z pracy i zjemy obiadek.Mam ochote na rybkę więc przyrzadzilam pysznego sandacza a do tego surówka z kiszonej kapusty-duzo hehe.ranonie moge nawet mysle o jedzeniu a tym bardziej wziąc cos do ust. powiedzcie mi jak u was z głodem, też odczuwacie nagly głód i t taki silny -inny niż przed ciążą???


ale mi narobilaś smak na tą rybkę, to ja takie cudo zrobię jutro ;-) a glód to już mnie denerwuje, bo jest ogromny, i aż mi jest niedobrze od niego i boli mnie glowa i brzuch :tak:
 
Witajcie czerwcóweczki!
2 godz nadrabiałam zaległości w czytaniu (zjadłam puszkę ananasa pół paczki schoco bons..)
Ja bylam wczoraj u gin - założył mi kartę i dał zaświadczenie do pracy i chciał dać zwolnienie .... poczekam jeszcze dobrze się czuję ale gin mówi że zabardzo narazona na zarazki jestem... fakt różni przychodzą do mojego biurka a jak się mówi zeby nie kaszlał albo kichał w moją stronę to obraza majestatu :wściekła/y: 16 idę na kolejną wizytę i wtedy już na wolne (co ja będę robić ... częściej będę na BB)
Powiedziałam w pracy... super miło było tylko wszyscy się śmiali bo wcześniej na tym samym krzesełku siedziała dziewczyna -dziś ma 6 mies córeczkę, potem druga 3 mies synek no i teraz ja heheheh jakieś krzesełko płodne...
AAAAAA dziewczynki nie mam mdłości ale od 4 dni mam MEGA ZGAGĘ co robić??
Ps. Ja urodziłam syna na 3 roku studiów synek się wychował w akademiku ja studia skończyłam poszłam do 1 pracy a on do przedszkola - nie żałuję jakoś to było - teraz człowiek bardziej świadomy teraz to mam obawy dopiero czy sobie poradzę... to dla dziweczyn które mają obawy...;-)

ale mi narobilaś smak na tą rybkę, to ja takie cudo zrobię jutro ;-) a glód to już mnie denerwuje, bo jest ogromny, i aż mi jest niedobrze od niego i boli mnie glowa i brzuch :tak:
ja mam to samo... a gin wwczoraj pytal czy mam problem z łaknieniem ( wręcz przeciwnie hehehe) no i rybkę mi dzisiaj M zapodał na obiadek ( filecik z fląderki -świerzej , ziemniorki i surówa z kapuchy kisz [mniam] buziole...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ale ja musze cos w czwartek zaliczy u jednego wykladowcy tzn nie musze ale bardzo bym chciała w czwartek i chce miec to za soba juz:))) a co studiujesz jesli mozna zapytac?>:-):-):-)

Finanse i Rachunkowość

aniszo na zgagę najlepsze są migdały, przynajmniej mi zawsze pomagały;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry