reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć Mamuśki :)
Przeżyłam jakoś tą noc, chociaż nerwy dały znać i usnęłam dopiero ok.3 :wściekła/y: Więc dzisiaj jestem troszkę wykończona a gdzie reszta dnia :confused: Trzymajcie kciuki za mnie bo to mój pierwszy ślub hihi
 
reklama
tuchna napewno wszystko będzie dobrze:tak:nie denerwuj się i nie szalej za bardzo:-ptylko jak nie szaleć na wlasnym ślubie???:confused::-D Wszystkiego dobrego:-)
 
Mamamikołaja- w drugim tygodniu listopada będę w Holandii- będę krążyć między Amsterdamem a Hagą... Mieszkasz gdzieś w pobliżu??? :-)


hej no niestety mieszkam na poludniu Holandi tzn w okolicach Venlo wiec troche daleko od Amsterdamu...:-:)-:)-(
 
Witam wszystkich w sobotni ranek!!;-)

Strasznie dużo śpię, bo dopiero udało mi się otworzyć oczy, a zmusił mnie do tego ból brzucha zapewne z powodu głodu, bo wystarczył jeden banan i już nie boli.:tak:
Agnieszka-- tylko się nie denerwuj. Nerwy najmniej są teraz potrzebne maluszkowi. Wypoczywaj i bądź dzielna;-)

Tuchna gratulacje z powodu ślubu:-) Widzę że pół nocy nie przespałaś:-p
Jak tak sobie przypomnę mój ślub, to skakałam do rana, a byłam w piątym miesiącu:tak:
Tak więc życzę Ci dobrej zabawy, a co do tego że to Twój pierwszy ślub to oby kochana był on ostatni.

Chyba trzeba wkońcu wstać z tego wyra i zacząć coś robić:-D
 
TUCHNA nie denerwuj sie wszystko bedzie ok,wiem wiem latwo sie mowi ja tez sie bardzo denerowalam,pamietaj tylko ze nie jestes juz sama i nie wolno Ci sie denerwowac,jestesmy z Toba,buziaki i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA!!!
 
Witam :-)

agast22 - super wieści!!, 1 cm to już duza dzidzia:-)
natucha11 - to miałas przezycia, wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki!!
rosengera - witaj:-)
Maja25 - trzymam kciuki, żeby wszystko było ok!
Agnieszka__ - trzymaj się kochana!
tuchna - Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!!

a ja wczoraj byłam na zakupach, tych spodni w H&M nie widziałam, ale kupilam sobie w Nivenie jeany i czarne spodnie strasznie drogie, bo tyle co piszecie w H&M za 179zl, ale w sumie załozylam ze spodnie musze miec!!! Ale żeby to tyle kosztowało:szok::szok: rozbój w biały dzien:szok:
Miłego dnia:-)
 
zazdroszcze wszystkim mamusiom ktore widzialy juz swoje fasolki ja moja zobacze dopiero 24 listopada:-(

Ja też nie wiem czy uda się podglądnąć fasolinkę 29 października. Może być jeszcze za malutka, dla mnie najważniejsze jest w tej chwili to aby jajo płodowe nie było puste:nerd:
No ale poczekam do czwartku.

A tak z bardziej radosnych rzeczy to mamy jakiś baby bum. Zwiedziłam 5 aptek w poszukiwaniu Feminatal800 i kupiłam dopiero w ostatniej:-D:-D
A już myślałam że nie kupię. Pani na rynku powiedziała mi że godzinkę temu sprzedała ostatni:-)
 
reklama
Tuchna gratulacje,
super dzien masz przed soba
ja swoj mialam miesiac temu i byl to jeden z najpiekniejszych dni w moim zyciu
u was bedzie na pewno tak samo.
Agnieszka nie stresuj sie tak, glowa do gory

cos dziwna ta noc byla, ja tez zasnelam dopiero o 3 a teraz jestem taka jakas nie do zycia
a tu posprzatac trzeba i zakupy zrobic:nerd:
 
Do góry