reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Mnie dzisiaj tak cofnęło jak mój facet rybę na obiad smażył :-(
zbliżyłam się do obiadu dopiero jak ryba ostygła i przestała tak "śmierdzieć" a facet musiał się przebrać bo według mnie przesiąkł tym zapachem :-)
.

:-D:-D:-D
Oj z tymi zapachami to zle wspominam ...oby teraz inaczej bylo !

Kazda z nas sie martwi wiadomo ...9 miesiecy bedziemy sie martwic ...byle by tylko nie dac sie zwariowac ;-)
 
reklama
Czesc Dziewczyny! Jestem w piątym tygodniu, potwierdzonym narazie jedynie przez kilkanascie testow:-) i strasznie sie ciesze.Życze Wam i sobie spokojnych natepnych 8 miesiecy :tak:
 
A mam jeszcze pytanko do dziewczyn, które mają już pociechy:tak:szczególnie te młodsze. Czy nosicie swoje maluchy??? Mój Wojtuś ma ponad 2 lata i przyznam że trochę go noszę:sorry: Szczególnie po schodach, ale sadzam go sobie na boku(tak jakby na biodrze) i wtedy nie odczuwam ciężaru:-D
Ja może nie noszę, ale podnoszę, jak się ma w domu prawie 2,5 latka to się bez tego nie obędzie. Mam nadzieję, że dotrwam do 38 tygodnia.
 
Mamusie, szybkie pytanko... czy już mówiłyście komuś o ciąży? mam na myśli rodziców, teściów itd. Czy czekacie do pierwszej wizyty u lekarza? Mam ochotę powiedzieć swoim rodzicom bo wiem że na to czekają ale nie wiem czy nie jest za wcześnie... robiłam 4 testy i na tym wczorajszym wyszły dwie grubiutkie kreseczki :)
 
Mamusie, szybkie pytanko... czy już mówiłyście komuś o ciąży? mam na myśli rodziców, teściów itd. Czy czekacie do pierwszej wizyty u lekarza? Mam ochotę powiedzieć swoim rodzicom bo wiem że na to czekają ale nie wiem czy nie jest za wcześnie... robiłam 4 testy i na tym wczorajszym wyszły dwie grubiutkie kreseczki :)

u mnie rodzice juz wiedza :-)

rosengera Witaj ;-)
 
Czesc Dziewczyny! Jestem w piątym tygodniu, potwierdzonym narazie jedynie przez kilkanascie testow:-) i strasznie sie ciesze.Życze Wam i sobie spokojnych natepnych 8 miesiecy :tak:

Witamy!! Super że również dołączyłaś do grona mamusiek czewiec 2009.

Kasiek1983 my jeszcze nie powiedzieliśmy rodzicom. Dzisiaj tylko powiedziałam znajomej. A rodzicom powiemy dopiero jak będziemy na 100% pewni że wszystko jest w porządku, nie chcemy im znowu robić nadzieji, bo widziałam jak moja mama i teściwa przeżywały razem ze mną stratę pierwszego dziecka:-(

A tak z bardziej radosnych rzeczy to przed chwilą wróciłam z nocnych wyprzedaży z pasażu grunwaldzkiego, ale jakaś masakra. Ludzi jak mrówków, a promocji wcale fajnych nie było. Ale oczywiście w H&M pooglądałam sobie ciążowe ciuszki, i rzeczywiście te spodnie za 179zł są śliczne:tak::tak:
Zważywszy na to że kupię pewnie tylko jedne porządne to się pewnie na nie skuszę:laugh2:
Tylko jakoś mam nie odparte wrażenie, że to te same co jeszcze na początku tego roku widziałam za 149zeta. No ale cóż, polityka sklepowa:confused2:

Życzę miłego wieczorku, a właściwie to już nocy:laugh2:
Uciekam powoli spać:-p Do jutra.:laugh2:
 
rosengera witaj:-)gratulacje:tak:

Ewitka to tak jak u mnie:tak:bez podnoszenia malucha ani rusz:no:staram się to robic rozważnie i tyle:-pjakoś trzeba sobie radzić, a męża nie ma całymi dniami więc sama muszę kombinować :sorry: wierzę że będzie ok:-D
 
reklama
witam i ja
ale naprodukowalyscie:szok:,nie bylo mnie 2 dni i pol godz,czytalam
przede wszystkim witam wszystkie nowe czerwcoweczki
tym ,ktore i zobaczyly serduszko,serdecznie gratuluje,i ciesze sie strasznie ze wszystko ok:tak:
u mnie nie ciekawie,brzuchol bolal mnie ostatnio,dosyc mocno,szczegolnie wieczorami,dodatkowo krwawy sluz dzis sie pojawil-znowu,tylko na chwile ale jednak:-(,podobnie jak natucha strasznie sie boje,ze ta cysta rosnie,albo jeszcze cos gorszego:-(,wizyte mam w poniedzialek,no chyba ze jeszcze raz sluz bedzie czerwony to jade do szpitala,masakra jakas:-(
biore kwas foliowy juz jakies 4 miesiace,i jeszcze magnez,to troche pomaga na brzuszek
lat mam 28
narazie Laury nie nosze,bo boje sie ze wzgledu na ta cyste,zreszta lekarz powiedzial ze nie moge,ale jakby bylo wszystko ok to napewno bym ja podnosila:tak:
no nic ide sie wykapac, milego wieczoru pa
 
Do góry