reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam .
Tuchna Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :happy::happy::happy:
czekamy na zdjecia slubne :cool2::-)

zdec no nie mowi ,ze tak ciezko dostac feminatal 800:shocked2:
Ja tez go codziennie lykam ,bierzesz dodatkowo jeszcze kwas foliowy ??
Ja nie biore i tak mysle czy ta ilosc co jest w feminatalu styknie?
pati1159 tak puzno masz usg ??

A ja wczoraj dopiero zaskoczylam ,ze mam isc do gina za dwa tyg.od ostatniej wizyty czyli nie w ten czwartek tylko w nastepny ...buuuu ...sobie poczekam :wściekła/y:
Pogoda normalnie "boska " na dworze szaro buro deszcz popaduje :/
Chodze zamulona juz 2 dzien ...
 
Tuchna gratulacje !!!
aż mi się wzięło na wspominki i poszłam oglądać moje zdjęcie ślubne ;-)

Wiecie dziewczyny, ja już nie wiem co mam ze sobą robić, jestem cały czas tak strasznie zmęczona, że już mam tego dosyć :-( Jedyna moja nadzieja że to się skończy w 4 miesiącu ;-) No i te ciągłe mdłości i odruch wymiotny :wściekła/y: A to miał być taki cudowny sielski stan, kto to w ogóle wymyślił ? Nic tylko bóle i nerwy... Teraz nie dziwię się mojej mamie że po mnie nie chciała mieć już więcej dzieci.
 
Vanilka moja gin mówiła, że jak zacznę brać Faminatal800 to odstawic kwas foliowy:tak:. A jesli o Feminatal chodzi to u mnie tez trudno go dostać, mimo że cenę ma dość wysoką (ten drugi jeszcze wyższą:shocked2:)
 
Vanilka ja na początku staranek brałam i feminatal800 i kwas foliowy. Ale potem tu na forum się naczytałam że nie powinno się brać tyle dawek kwasu foliowego i teraz już biorę tylko feminatal. Lepiej dmuchać na zimne, a co za dużo to może być niezdrowo.:-D

Gosia*** o jakim drugim feminatalu mówisz? Jest jeszcze jakiś nowszy lepszy?
 
ja też miałam kiepską noc....najpierw do 1 w nocy nie mogłam usnać bo mi się nie chciało spać...potem jak zasnęłam to obudził mnie bół żoładka i wymioty były grane....Przez te skurcze żoładka i brzucha plamiłam więcej.
Potem zasnęłam ale noc do bani....
Dzisiejszy dzień za to cały przespałam...a ciśnienie mam 90/58 :(((((
...wykończy mnie to...
I znowu zaczyna być mi niedobrze-wieczór idzie
 
Jejku dziewczyny biedne jesteście z tymi wymiotami:no::no:
Bardzo wam współczuję:no:
A jeszcze noce nieprzespane, właśnie teraz powinniście najwięcej spać, na noce nieprzespane jeszcze przyjdzie pora. Biedactwa:no:
 
a ja dzisiaj takiego powera dostalam ze wysprzatalam cale mieszkanie, zrobilam zakupy i teraz gotuje obiad na jutro zeby miec z glowy
taka mnie ochota na gulasz wziela, z kasza gryczana i korniszonkiem, mniam
po tej nieprzespanej nocy az mnie dziwi ze tyle mi sie chce

Zdec widze ze miedzy nami jeden dzien roznicy
masz juz jakies ciazowe dolegliwosci? bo mi jeszcze nic i nie wiem czy to normalne
 
reklama
olaboga, dziewczyny, zaczęły się mdłości :-(
Cały dzień myślałam, że od takich mdłości do wiszenia nad kibelkiem to droga daleka, ale teraz już spięłam włosy, coby się nie ybruzgać w razie czego ;-) :-(
Wybraliśmy się dziś z M. na zakupy do księgarni i mamy 2 książki: o seksie w czasie ciąży i taka bilogiczno-filozoficzna z przymrużeniem oka o powstawaniu nowego życia ;-)
A mój M. właśnie poszedł za piwko ze swoim przyjacielem i się pochwali, że będzie tatą :-) USG już w czwartek, dopiero po nim będziemy powoli mówić wszystkim :-)
Tuchna! Serdecznie gratuluję:-) Napisz nam potem, jak było :-D
 
Do góry