reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi co do tego feminatalu i kwasu .
Wizyta dopiero w nastepny czwartek wiec wole sie zapytac Was jak przyjmujecie niz myslec mam brac kwas czy nie ;-)


bakteria My w tym samym i zaczely Ci sie mdlosci :nerd:
Ja jak narazie nie mam i obym nie miala bo te cofki sa straszne :/
za to spie normalnie na stojaco ...

klementinka zazdroszcze powera ,a czy ten korniszonek cos oznacza :tak::-)?

lena25 mnie tez cycki bola no i sa juz wieksze :-D

kurde odliczam dni do 3 listopada !!Moj Marcin przylatuje z UK po mnie i malego ,a 8 lecimy razem wszyscy do domu do uk .Normalnie niech ten tydzien szybko leci bo smutnawo mi bez meza :-:)-:)-(
 
bakteria My w tym samym i zaczely Ci sie mdlosci :nerd:
Ja jak narazie nie mam i obym nie miala bo te cofki sa straszne :/
za to spie normalnie na stojaco ...
Ja jeszcze na szczęście nie przywidałam się z kibelkiem, jak mniej o tym myślę, to mniej mi niedobrze :tak:
Ha, nie dość, że mamy ten sam czas na suwaczku, to mój mąż też jest Marcin :-D
 
Klementinkaja podobnie jak lena25 mogłabym non stop spać. Śpię w nocy po 12h, a potem znowu popołudniu tak jak np teraz znowu chce mi się spać:shocked2:

Ale w poprzedniej ciąży też tak miałam, na razie wszystko się powtarza, podobnie z brakiem wymiotów, wtedy też nie miałam. Ale miałam straszną zgagę:szok:
Mam nadzieję że to akurat się nie powtórzy:-D
 
Też się mogę zapisać do śpiących w ciągu nie :) W zasadzie nie robię drzemek z powodu zmęczenia co raczej żeby przez godzinkę lub dwie nie czuć mdłości :) :) :) Jednak to ma swoją cenę bo po przebudzeniu mdłości są mocniejsze tak jakby nadrabiały i ogólnie taka nie do życia jestem :) :) :) ale to są uroki ciąży :) :) :)
 
Witam. Chciałam się powitać i jednocześnie dopisać do czerwcowych mam 2010. Bardzo cieszymy się z dziecka. Przez rok leczyłam się na bezpłodność, dzisiaj zrobiłam test i wyszedł pozytywnie. W poniedziałek załatwię te inne badania (beta itd) a przy okazji umówię się na wizytę z moim ginem. :-) Wg. OM mam termin na 26 czerwca. ;-)

Pozdrawiam. :-)
 
Vanilka, no chodzi mi o to, że mdłości (rozumiem je jako "naciąganie na wymioty") mam, ale jeszcze na szczęście do wymiotowania nie doszło :-) Pewnie każdy jakoś inaczej to nazywa ;-)
Hehe, Karolina mam na drugie imię:-D
 
Kartoteks, gratuluję II kreseczek :-) Fajnie, że są też dziewczyny, któe długo walczyły o dzidzię.
Ja sama jestem nieco pechowa, bo mam pco i endometriozę i właśnie po laparoskopii (miałam we wrześniu) udało mi się zaciążyć, więc też jestem cała szczęśliwa :-)
Witaj w czerwcówkach :-D
 
reklama
Witam. Chciałam się powitać i jednocześnie dopisać do czerwcowych mam 2010. Bardzo cieszymy się z dziecka. Przez rok leczyłam się na bezpłodność, dzisiaj zrobiłam test i wyszedł pozytywnie. W poniedziałek załatwię te inne badania (beta itd) a przy okazji umówię się na wizytę z moim ginem. :-) Wg. OM mam termin na 26 czerwca. ;-)

Pozdrawiam. :-)

Witamy!! Wspaniała wiadomość że do nas dołączasz tym bardziej że tak długo czekałaś na tą ciążę:-D Jest nas coraz więcej:tak:
 
Do góry