reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja już normalnie 4 testy zrobiłam i nadal nie wierze może dlatego ze nie mam żadnych objawów tylko ból piersi i oczywiście brak @.

u mnie to samo ,piersi bola ale nie az tak mooocno no i brak @
apetyt jeszcze spoko ,nie mam jeszcze zachcianek itd
aha no i biegam siku czesciej
 
reklama
Witajcie,

przepraszam, ze dzis nikomu nic nie odpisuje, ale nie mam siły fatalny dzień:-( od rana wymioty, głowa mnie boli, za 2 godziny wizyta u lekarza, mam nadzieję, ze wszystko bedzie dobrze, bo nie chce słyszeć złych wieści we własne urodziny!

aha witam wszystkie nowe czercóweczki!
 
...własne urodziny!
No to STO LAT i samych dobrych wieści :-)

sto_lat.jpg

 
Witajcie,

przepraszam, ze dzis nikomu nic nie odpisuje, ale nie mam siły fatalny dzień:-( od rana wymioty, głowa mnie boli, za 2 godziny wizyta u lekarza, mam nadzieję, ze wszystko bedzie dobrze, bo nie chce słyszeć złych wieści we własne urodziny!

aha witam wszystkie nowe czercóweczki!

No to wszystkiego najlepszego Kochana :-D

Wszystko będzie dobrze. Daj nam potem znać
 
gosiagro wszystkiego najlepszego samych dobrych wiesci :-)
ja dzis mam najgorszy dzień, tak mnie mdli i kreci sie w głowie ze nie wyszlam z łóżka, dobrze ze połowe dnia przespalam:-( oby jutro było lepiej.. pozdrawiam wszystkie czerwcówki a szczególnie te ktore licza od 12.09 woj najszczesliwszy czas;-)
 
Witajcie,

przepraszam, ze dzis nikomu nic nie odpisuje, ale nie mam siły fatalny dzień:-( od rana wymioty, głowa mnie boli, za 2 godziny wizyta u lekarza, mam nadzieję, ze wszystko bedzie dobrze, bo nie chce słyszeć złych wieści we własne urodziny!

aha witam wszystkie nowe czercóweczki!



Wszystkiego najlepsiejszego :)


Dzisiaj idę do lekarza :) Już nie mogę się doczekać hihih
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nie wiem jak to u mnie z tymi objawami...:-(Jak już ustąpią trochę, to potem atakują ze zdwojona mocą:szok: Dziś podbrzusze boli mnie okropnie:no::baffled:do tego jakieś dziwne rwanie w pachwinach mam promieniujące na całą nogę:szok: Poza tym ból krzyża i w pośladku:baffled::no:no masakra jakaś!!! Też tak macie? Połamana jestem taka że szok:szok::baffled::sorry2:
 
Do góry