reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
A ja dzisiaj to czuje sie jak bym wypila z 3 piwa :-( wyszlam do sklepu po sniadanko, to myslalam ze nie dojde do domu :-(
Milego dzionka dziewczyny!!!
Witajcie nowe mamusie !!!!:-)
 
Witajcie.
Jeśli o płeć chodzi to raczej będę chciala wiedzieć. Przy pierwszym nie wiedzieliśmy, bo nie chcieliśmy:-)przy drugim znaliśmy płeć:tak:

Ja nadal czuję się kiepsko:-(do tego Wojtuś chory:szok:ale jakos daję radę.
 
Dziś byłam u innego lekarza i z tego co on wyliczył wynika że powinnam się też do majówek zapisać :) :) Jednak najważniejsze jest to że widziałam naszą kijankę :) i jej bijące serduszko a raczej to co niedługo będzie serduszkiem :) Mam przyjść w 8 tygodniu to dostanę skierowanie na wyniki :) Wynika na to że chyba wszyscy lekarze wychodzą z założenia że wcześniej niż przed 8 tygodniem to nawet niema co robić wyników :( smutne ale prawdziwe.
 
W pierwszej ciązy jadłam ogórki i mięso winogrona i mandarynki - tak okresowo no i kapusta kiszona a wyszła córka która nie zabierała mi urody miałam ładną cerę
 
Kasiulka_1980, lasposa - mamy podobnie :( Ehh...jak ja nie lubie 6 tygodnia :p
Jeszcze nie wymiotowałam, ale z dnia na dzien jest coraz gorzej...a tak sie cieszyłam, że mnie to ominęło...Zastanawiam sie nawet, czy nie urwać się wcześniej z pracy...

Zazwyczaj jest tak, ze jak kobieta ma chcice na ogórki, to bedzie chłopiec, a jak na słodkie - dziewczynka. A co jak kobieta ma chcice na mięso?? :)

Jeżeli chodzi o płeć dziecka, to my juz nie możemy się doczekać :) Na razie obstawiamy "Zuzie", ale jakby był chłopczyk, to tez byśmy byli baaaaardzo szczęśliwi :)

Moim marzeniem też jest Zuzia :-D

Ja nie mam na nic ochoty; ani na słodkie, ani na kwaśne... mdli mnie od wszystkiego. Odruch wymiotny mam przy otwarciu lodówki.

Jestem tym załamana
 
anecznik cieszę sie że zobaczylaś swoje maleństwo:-)Z tymi lekarzami to tak nie do końca, ja byłam na wizycie w 6 tygodniu, zrobiono mi usg, zalożona kartę ciąży no i dostalam stosik skierowań na badania:tak:Jeśli o mnie chodzi, to termin mam na 02.06 ale wg usg wyszło na 28.05 więc tez nie wiadomo czy majówka ze mnie nie będzie hihi
 
Dziś byłam u innego lekarza i z tego co on wyliczył wynika że powinnam się też do majówek zapisać :) :) Jednak najważniejsze jest to że widziałam naszą kijankę :) i jej bijące serduszko a raczej to co niedługo będzie serduszkiem :) Mam przyjść w 8 tygodniu to dostanę skierowanie na wyniki :) Wynika na to że chyba wszyscy lekarze wychodzą z założenia że wcześniej niż przed 8 tygodniem to nawet niema co robić wyników :( smutne ale prawdziwe.
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja jestem w 4 tg. i dostałam juz skierowanie na badania, wiec to chyba zależy od lekarza, a ja po dlugich poszukiwaniach prywatnie i w przychodni, trafiłam do wspaniałego Pana doktora, w sumie to dzieki Panu doktorowi z przychodni , który skierował mnie do szpitala, bo stwierdził ze chyba obumarło ( nie pisałamm o ym wczesniej) ale kiedy trafiłam do szpitala w tym samym dniu mialam miec zrobiony zabieg , tylko Pan doktor skierował mnie na dodatkowe usg zeby potwierszic diagnoze z przychodni. i tak trafiłam do mojego wspaniałego Pana doktora, zaczeło sie tragicznei, ale dobrze skonczylo. Wiec uwazajcie dziewczyny, zazwyczaj ufa sie lekarzowi do ktorego sie chodzi, ale znalesc tego naprawde dobrego to juz polowa sukcesu zeby ciaza byla prowadzona dobrze
 
reklama
Do góry