reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Mi jak na razie najbardziej pomagają mandarynki na mdłości...

Martwi mnie ten jadłowstręt - otwieram lodówkę i już mi niedobrze jak pomyślę, że mam coś zjeść... Też tak macie?

Ja na odwrót. Mam wielki apetyt na wszystko! I za każdym razem źle się czuje, ale nie mogę nic poradzić na ten mój głód. Stąd pewnie te kilogramy...
 
reklama
Martwi mnie ten jadłowstręt - otwieram lodówkę i już mi niedobrze jak pomyślę, że mam coś zjeść... Też tak macie?

Ja mam podobnie, skąd zgubiłam już 3 kilogramy, ale i tak do najszczuplejszch nie należe, przy 165 cm waże teraz 67 kilo:-(, wiec narazie się cieszę, że jeszcze nie tyje, ale przyjdzie i na to czas:))
 
Ja mam podobnie, skąd zgubiłam już 3 kilogramy, ale i tak do najszczuplejszch nie należe, przy 165 cm waże teraz 67 kilo:-(, wiec narazie się cieszę, że jeszcze nie tyje, ale przyjdzie i na to czas:))

Czyli to prawda, że na początku ciąży się chudnie... Ale pociesz się, że za 4 tygodnie te dolegliwości miną ;-)
 
Hej dziewczynki ja nadal kiepsko :no: taka jestem obolała że leżę skulona na tapczanie i stękam:-p:szok:zaczyna mnie to martwić:eek:

A wstręt do lodówki to ja też mam:tak:jestem głodna dopóki jej nie otworzę...

Jutro z rana mam wizytę u dentysty... Leczę zęba kanałowo:sorry:mam nadzieję że to juz będzie ostatnia wizyta- trzymajcie kciuki.

Trzymajcie się kobietki.
 
[Zaciążyć (mam nadzieję);-)udalo nam się za pierwszym razem- SZOK..... do tej pory nie mozemy uwierzyć, że tak hop siup i2 kreski...tym bardziej, że nasze mamy, no wszyscy generalnie nas straszyli, że nie ma tak łatwo, że to, że tamto.... i my jak przedszkolaki uwierzyliśmy, że nie damy rady ...i proszę...normalnie "wpadka" :tak:..... wpadka, ale chciana;-)


hej. To mamy prawie tak samo!! Ja mam termin na 23.06-wg gin. i wedlug neta to 21.06. suwaczek opoznia, bo gin powiedziala mi tak,ze dzis to wypada mi 6tydzien. Oby jak najszybciej i bez zbytnich wrazen przezyc nastepne 6tygodni. U nas bylo tak samo jak piszesz. Tez za pierwszym razem!! hehe. Tez wszyscy mowili,ze tak latwo nie bedzie, a to hop i jest. Przedwczoraj minal miesiac od naszego slubu...heh.
Mdli mnie kilka razy dziennie, brzuch mnie pobolewa tez, raz bardziej,raz mniej ;/ juz mnie to meczy,ale lepiej jak boli,niz mialo by wszystko przestac doskwierac. No i wciaz jestem wkurzona :crazy: wrr
 
reklama
hej. To mamy prawie tak samo!! Ja mam termin na 23.06-wg gin. i wedlug neta to 21.06. suwaczek opoznia, bo gin powiedziala mi tak,ze dzis to wypada mi 6tydzien. Oby jak najszybciej i bez zbytnich wrazen przezyc nastepne 6tygodni. U nas bylo tak samo jak piszesz. Tez za pierwszym razem!! hehe. Tez wszyscy mowili,ze tak latwo nie bedzie, a to hop i jest. Przedwczoraj minal miesiac od naszego slubu...heh.
Mdli mnie kilka razy dziennie, brzuch mnie pobolewa tez, raz bardziej,raz mniej ;/ juz mnie to meczy,ale lepiej jak boli,niz mialo by wszystko przestac doskwierac. No i wciaz jestem wkurzona :crazy: wrr[/QUOTE]


My za to ślub mamy teraz w sobotę :) Troszkę pospieszyliśmy się z tą ciążą hihi i ja zamiast teraz dopinać wszystko do końca to sobie odpoczywam :rofl2:
 
Do góry