reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

:-)Cześć Dziewczyny:-)
chciałabym się przywitać i do Was przyłączyć...
ostatni okres miałam 12.09, po drodze 3 testy i każdy pozytywny....i teraz czekam na wizytę u gin. (dopiero 27.10)...


Simmona witaj
To masz identycznie jak ja też ostatni okres miałam 12.09 wiec termin mamy ten sam:) Ja do Gina idę w piątek:)
 
reklama
Cześć dziewczynki, ale chmurzasty dziś dzień :-(
meg- mi też włosy się mniej przetłuszczają :-) A z tym Twoim szefem to kompletna porażka- no co za facet:crazy:
Kasiulka- ten brzuszek rzeczywiście mógł być od wody, bo teraz już takiego nie mam :-)
liliti, simonna, meg82- witajcie
anusia- już po wizycie? Wszystko w porządku? My będziemy chcieli znać płeć, po cichu marzy mi się córunia, ale czuję , że będzie chłop :-)
gosiagro- biedna jesteś z tymi zastrzykami :-(Daj znać po wizycie
Agnieszka-- 9 mm - no to już spora istotka! Współczuję tych historii szpitalnych, ale jestem pewna, że teraz jak już masz założoną kartę ciąży to wszystko będzie dobrze!
anecznik- super, że widziałaś już Wasze maleństwo!

Piotruś znów zakatarzony, kaszlący do tego płacze, że brzuch go boli :-(Chyba trzeba będzie dzis do lekarza skoczyć
 
Czesc dziewczyny :-)
wczoraj wyszly mi dwie kreseczki na tescie :-)
z wyliczen wychodzi ,ze to koniec czerwca bedzie :-)
wiec chyba dobrze trafilam :-)
Jeszcze jakos nie moge uwierzyc ....;-)
 
Ja już normalnie 4 testy zrobiłam i nadal nie wierze może dlatego ze nie mam żadnych objawów tylko ból piersi i oczywiście brak @.
 
reklama
Ja bylam wczoraj u gina bo zlozylo sie tak ,ze jestem chora i biore leki -bralam ..!
i to dosc silne leki wiec jak zobaczylam dwie kreski wczoraj odrazu pomyslalam o dzidziusiu i o tych lekach ...poszlam na konsultacje ,leki na ok no i zrobil mi usg ...ale pecherzyk jeszcze malusi .mam przyjsc za 2 tyg.:-)
 
Do góry