reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Część Dziewczyny!
Tęskniłam! Daaaawno mnie tu nie było, bo nie wyrabiam się czasowo i nie nadążam z czytaniem Waszej produkcji :(
Hubek zaczął pełzać i bierze się powoli za raczkowanie. Pierwszy ząb na dniach powinien się pojawić, bo już czuć go pod palcem. Poza tym ciągle fatalne noce z kilkoma pobudkami :-/
Dziś zwracam się do Was po radę, bo nie wiem co zrobić. Maluch dostał wieczorem chrypkę. Nie ma gorączki i innych objawów chorobowych. Czy powinnam wybrać się do lekarza? Niby tylko chrypka, ale...

Na razie podaje wit. C.
Doradzcie coś "starszyzno plemienna" ;)
Julka tez maila chrypke jakos przed swietamii tez nie bylo gorączki ale poszlam z nią do lekarza a on przepisal jej dwa syropy mucisilwan i jeszcze jakis. Moze leppiej tez sie przejdz to tez obejdzie sie bez antybiotykow
 
Dziękuję Wam Kochane za odpowiedzi w sprawie chrypy! Cieszę się, że mogę na Was liczyć, mimo że nie jestem z Wami na codzień.
Pojechaliśmy jednak do przychodni dyżurnej, bo dziś sobota. Ale jak zobaczyłam wielką kolejkę smarkających dzieci, to stwierdziłam, że w tej poczekalni to już na bank się czymś zarazi. Zrezygnowałam z wizyty. Jeśli się pogorszy, to najwyżej zamówie wizytę domową, jeśli nie przejdzie, to w pon pójdziemy do naszego pediatry. A na razie liczę na to, że to nic groźnego... Wit. C nadal w użyciu.
Pozdrawiam Was czerwcowe mamusie!
 
reklama
Do góry