reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
ja się nie boję bo mam monitor.Powiem Wam dziewczyny że jak miałam taką ciąze to tylko mi przyszło do głowy "twardy" od macicy ale teraz niestety z czym innym mi to się kojarzy wiec Wam się nie dziwie wcale.Niewiecie czy mozna nick zmienić??
 
Przepraszam za moj styl pisania.Zamieniam kolejnosc pisania wyrazów i dużo literówek robie.Mam świstek (zaswiadczenie )na usprawiedliwienie:D
 
hej

hehe ja mam to samo skojarzenie z nikiem twardy :-D

a mój mały nie chce jeść :( szlak mnie trafia, znów bedzie problem u pediatry bo mało waży, dzisiaj go samego zważyłam na wadze i wyszło 7,100 a jak ze mna sie waży to wychodzi 7,400 dziwna ta waga.
Staram mu sie urozmaicać jedzenie ale niby ma skaze i jak dostaje kaszki to na nutramigenie a to niezbyt dobre :(
Dziewczyny jak myślicie mogłabym mu podać kaszkę mleczną?? od samego poczatku jest na piersi, jadlam nabial i nic mu nie bylo a od jakiś 2 m-cy ma stwierdzoną skazę, a ja tak sobie mysle ze moze to nie skaza tylko uczulenie na inne pokarmy, np ziemniaki i banany.
 
witam :)

na poczatek spoznione zyczenia dla wszystkich czwartkowych i piatkowych solenizantow!!! -duzo zdrowka dla was kochani :)

Wszystkiego naj dla dzisiejszych solenizantow Mokolaja, Lenki oraz Hani -rosnijcie zdrowo!

witam nowe mamusie :)
gratuluje zabkow i postepow!!!

twardy-faktycznie nick kojarzy sie tylko z jednym :-D a dlaczego nie "twarda"np?
co do spania z nosem w materacu to zuza tak od 2 dni robi jak idzie spac-ja ja obracam na plecki i tak juz zostaje potem, ale moj ja zostawia bo twierdzi ze jakby jej bylo niewygodnie to by piszczala-ona tak za nim spi on tez potrafi przespac cala noc z nosem w poduszcze :-D


yoshe-ja mysle ze to od wrzaskow, zaczelabym sie martwic gdyby goraczkowal:tak: wogle jak to jest z wit.c u nas nie mozna kupic takiej dla dzieci-pytalam sie juz w kilku aptekach(jak zuza miala katar) powiedzieli mi ze nie ma nic dla dzieci ponizej 1roku zycia hmm..wogle nie mieli zadnej w kropelkach



wczoraj naprodukowala posta ale znow mi sie niebieski ekranik wlaczyl-moj laptop mnie nie lubi ostatnio:zawstydzona/y::wściekła/y::angry:-no i wcielo mi posta i pol pracy domowej, ktora jestm pewna zapialam gdzies ale korna nie moge jej znalesc-tak jakby sie rozplynela:wściekła/y:takze dzis czeka mnie pisanie od nowa ehhhh...

dzis zuzka przespala cala noc :-D wreszcie dla mi sie wyspac:-) wczoraj pierwszy raz przez caly dzien dostala mleka fallow on (3) caly czas byla na 1 (u nas aptamil 1 mozna podawac do roku) zmienilam bo mala jak zostaje z m to niebardzo mu je(nie wilczajac bananow i chrupek bo to uwielbia) i pije, a 3 jest polecana niejadkom tak przynajmniej mi lekarka wytlumaczyla..ach te moje dziecie nie rozumiem jej ze mna wypija spokojnie po 120-150mleka do tego kaszka rano100 wieczorem 150+90-100mleczka, obiadek i deserek

ok lece mala sie obudzila
milego dnia :)


 
reklama
Twardy- no właśnie jak miałaś twardą macice ( macica rodzaj żeński i ty chyba też) to raczej powinnaś mieć nick TWARDA i to już by się tak nie kojarzyło. A tak poza tym , to nikt ci nie pisał o literówkach. Chyba ,że nie wyłapałam.


Moc buziaków i dużo zdróweczka dla Mikusia, Lenki,oraz Hanusi.:-) Rośnijcie nam zdrowo maluszki.:-D
 
Do góry