reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
zapomniałam wam wczoraj napisać dostałam wczoraj zdjęcia zamówione za ten kupon z grupona są świetne i zapakowane w eleganckie plaastikowe etui a najlepsze że przyszły z francji ta przesyłka chyba wiecejkosztowała niż sam kupon
 
Dobry dobry :)
He he. Od rana mordka mi się cieszy jak Was czytam :-D
Iza, Lenka- co to za dialogi od rana? Wy tylko o jednym.
Twardy- dziwisz się? Nasze forum wesołe jest :)
Iza- kurcze, ja się zgapiłam z tymi fotkami. Ciesze się ,że jesteś zadowolona. W sumie koszt mały a jednak się postarali.
 
Część Dziewczyny!
Tęskniłam! Daaaawno mnie tu nie było, bo nie wyrabiam się czasowo i nie nadążam z czytaniem Waszej produkcji :(
Hubek zaczął pełzać i bierze się powoli za raczkowanie. Pierwszy ząb na dniach powinien się pojawić, bo już czuć go pod palcem. Poza tym ciągle fatalne noce z kilkoma pobudkami :-/
Dziś zwracam się do Was po radę, bo nie wiem co zrobić. Maluch dostał wieczorem chrypkę. Nie ma gorączki i innych objawów chorobowych. Czy powinnam wybrać się do lekarza? Niby tylko chrypka, ale...
Na razie podaje wit. C.
Doradzcie coś "starszyzno plemienna" ;)
 
Yoshe- fajnie ,że się odezwałaś :) A może Hubciu dużo gada, piszczy? Wiem ,że którejś dzidzia miala chrypkę może ci odpisze bardziej konkretnie niż ja :) Ściskam Was mocno :)

Ewela- witaj, witaj mordeczko kochana :)
 
Mój tez kiedys mial chrypke 3 dni i to od wrzasku,ale koleżanki syn dostał chrypki i okazalo się że ma zapalenie krtani.Odrazu przyjeli go na oddzial.
 
Część Dziewczyny!
Tęskniłam! Daaaawno mnie tu nie było, bo nie wyrabiam się czasowo i nie nadążam z czytaniem Waszej produkcji :(
Hubek zaczął pełzać i bierze się powoli za raczkowanie. Pierwszy ząb na dniach powinien się pojawić, bo już czuć go pod palcem. Poza tym ciągle fatalne noce z kilkoma pobudkami :-/
Dziś zwracam się do Was po radę, bo nie wiem co zrobić. Maluch dostał wieczorem chrypkę. Nie ma gorączki i innych objawów chorobowych. Czy powinnam wybrać się do lekarza? Niby tylko chrypka, ale...
Na razie podaje wit. C.
Doradzcie coś "starszyzno plemienna" ;)

Witaj:)
vitamina c nie zaszkodzi:) mój chrypi - wczoraj byłam na szczepieniu i badała go lekarka i wszystko było ok, chrypka od jego dzikich wrzasków:)))dzisiaj juz lepiej
 
reklama
elo
ja jeszcze w piżamie:-)

izia
- ja sie własnie nie załapałam na te zdjecia:(

yoshe - gratulujemy Hubkowi nowych umiejetnosci:) Co do chrypki to nie wiem:zawstydzona/y: moze faktycznie od wrzasków skoro nic innego mu nie dolega
 
Do góry