reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
witajcie kochane, wiem że bardzo mało się tu udzielam, prawie że wogóle, czasem z ciekawości kuknę zobaczyć co u was, ale z reguły nic nie pisze bo przyznam szczerze że nie potrafie pogodzić prowadzenia domu z ciągłym siedzeniem przy kompie, mam nadzieje że nie macie mi tego za złe:-) a dziś napisałam bo jestem bardzo rozemocjonowana, jutro powrót do pracy i nie moge sobie miejsca znaleźć, trochę się boje jak to będzie, jak sobie michaś poradzi bez cyca, jak ja wytrzymam w pracy, trzeba będzie odciągać mleko a nawet laktatora nie mam, brzucha też jeszcze nie zrzuciłam, troche mnie to przeraża... tak ten czas szybko przeleciał ech ale marudzę:-D
trzymajcie kciuki proszę
a ja od siebie życzę powrotu do zdrowia wszystkim chorutkim i szampańskiej imprezy sylwestrowej:-)
 
Ostatnia edycja:
witajcie
cos czasu znalesc nie moge zeby poodpisywac choc zagladam i czytam ale za kazdym razem ktos mi przerywa grrr... teraz moje dwa leniuchy spia to troszke napisze. Od 2 dni zuzie coraz bardziej dziaselka mecza wczorajsza noc masakra co chwila pobudka i szukanie czegos co do buzi mozna wlozyc-znajdowalam ja w takich pozycjach ze az sie dziwilam jak ona to zrobila?:sorry2: wczoraj wybralam sie na wyprzedaze do next'a -szlam z nadzija obkupiena zuzi na przyszla zime a tam niespodzianka ciuszki wiosenno-letnie, jedynie dla noworodkow sporo zimowek-a do czego mi one:confused:, no ale nic przynajmniej skompletowalam jej garderobe na wiosne i lato teraz tylko bodziaki i spichy :tak:

widze ze nocniczek temat przewodni hehe-my juz takowy mamy(dostalismy na nowe mieszkanie jak sie przprowadzalismy bylam wtedy w 3 miesiacu ciazy:eek:) ale poczekam jeszcze z jego uzyciem az zuza bedzie siedziec-narazie za badzo sie chwieje i jak to ktoras napislam jeszcze sie obali z zawartoscia ;-)

co do postanowien noworocznych to takowych nie mam -nigdy mi nie wychodza:-D

dziecie krzyczy
papa
 
Ostatnia edycja:
hej,

dziecię śpi a ja na chwilkę wpadłam prosić o kciuki za jutrzejszy dzień - pierwszy w pracy!

Kajdusia - cieszę się na dobre wieści, obyście szybko byli w domku w komplecie!
Ewus - trzymaj się, i dobrze, że ogrzewanie macie :-)
Ola_fasola - życzę wytrwałości w postanowieniu noworocznym odnośnie Twojego biura podróży
moze i ja takie postanowienie sobie zrobię? bo nie możemy się z przyjaciółką za swoją firmę wziąć...

a lasce wyjazd załatw, w końcu to kasa dla Was, a przy okazji możesz napomknąć, że R. to już Twój na wieki ...

magdalena79 - ja też cieżko godzę dom i forum, a tu jeszcze dojdzie praca ... ja też jutro pierwszy raz, daj znać jak było
 
reklama
Do góry