reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej,

u nas dzionek minął dość spokojnie, odpoczywaliśmy po Świętach - wszyscy :-D, tzn. nawet Natalcia odsypiała ...

Ola_fasola - fajnie, że są jeszcze bezzębne dzieciątka u nas na forum, raźniej mi :-), wagą się nie przejmuj, moja Natalka waży 7700 - to chyba też dość mało, ale w normie;)

oj, te chłopy:wściekła/y:

moja nie bardzo się przemieszcza - na razie tylko z pleców na brzuch, i czasem wypadnie za matę ale niezbyt daleko ....

my Sylwestra spędzamy u nas, ze znajomymi też z maluchem - tak najwygodniej bo sie na wzajem rozumiemy:-)

Lencja - gratulacje za pierwszy zjedzony słoiczek!
i przypilnuj męża z lekarzem


Avena - jak tylko bedę miała fotki z chrztu, na pewno coś wrzucę:-)

koriander - prawdziwa kobietka z Lili, wie jak to jest na zakupach:-D
 
reklama
Patrze na te nocnikowe fotki i od razu przypomina mi sie Olaf on walil kupona w nocnik odkad mial pol roku prawie kazdy byl zlapany . Ercia tez raz posiadzilam bo widzialam ze robi ale ta jego chuda dupka sie zapadla :))
 
Cześć dziewczynki, jeeejku jakie Wy jesteście kochane!!!! Podczytywałam Was na komórce w szpitalu i od razu cieplej mi się robiło na serduszku! Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa, zwłaszcza, że Piotrek to przecież wcale nie "nasz" czerwcówek ;-) Jak dobrze, że Was mam!!!

Prawdopodobnie Piotruś jutro wychodzi ze szpitala, o ile nie będzie, żednych nowych niefajnych przygód- tfu tfu, dzisiaj już się dobrze czuł, nie narzekał na brzuch, zaczął jeść no i zaczął się wykłócać i być niegrzeczny, a to dobry znak...

Mama w szpitalu jeszcze nie wiadomo jak długo, za to teściowa zaczęła dziś rzygać, jak przez noc się nie uspokoi to jutro szpital :szok: dziewczyny mówię Wam jaki ten wirus to ***** ,a ile w szpitalu maleństw, jejku, serce ściska jak płakały i się męczyły,na oddziale zabrakło najpierw miejsc w pokojach, a później łóżeczek, płaczące zwracające maluszki w korytarzu- koszmar...:-:)-:)-( Nie życzę nikomu przejścia przez rota!!!

U Małgosi chyba przeszło "bokiem", wczoraj zrobiła 5 zielonych kup, ale dziś znów tylko jedną, lekarka mówiła, że te kupy to mógł być ten rota tylko bardzo lekko przechodzony, bo była zaszczepiona, mam nadzieję, że to prawda i już po wszystkim...

Czytałam, że u chłopców Ewuś nieciekawie- trzymaj się kobieto! Jesteś najdzielniesza na świecie, mam nadzieję, że tatuś chłopcow to docenia i pomaga należycie...No i zdrowka dla chłopców...!!!

Popiszę znów z Wami jak wszystko u nas wróci do normy....
Cieszę, się, że u wiekszości z Was Święta były cudowne :-)
Papa
 
Kasia u nas tez cos na zabawki potrzebne od zaraz :))

Kpi u nas tez zerop zebow i nawet sie nie zapowiada:) ale to dobrze bo jak czasem cyca przygryzie to sie ciesze ze na razie bezzebny jak stary dzidek :))

Magda M ktory dzien tej ospy ? Olaf mial goraczke tylko jeden dzien za to wysypany byl masakrycznie nawet stopy od spodu chodzialm z nim po mieszkaniu w nocy bo nawet lezec nie mogl dopiero clemastinum pomoglo na swedzenie, polpasca tez sie balam bo to byl poczatek ciazy. Spoznione zyczenia rocznicowe




U nas jest dzisiaj 5 dzień ospy do wczoraj miał goraczke zobaczymy co bedzie dzisiaj . Wczoraj była lekarka żeby go obejrzeć bo się zaniepokoiła że ta gorączka się trak długo utrzymuje :-(
Ja mam tylko nadzieje że Kacperek nie załapie.
 
Dziendoberek:-D


schudnac :-D wykombinowac jakas fajna prace ;-) zrobic dyplom na ASP :-p utrzymac wage (ta odchudzona oczywiscie)

i niech się spełni!!!:-D

o Dukanie na pewno pisałam ja i myśle że ta dieta się nie nadaje dla matek karmiących....jesz same proteiny więc nie dostarczasz wszystkiego co dziecku trzeba...np. na pocZątku nie wolno warzyw ani owoców...potem tylko niektóre warzywa

athena a ty stosujesz ta dietę, jakie rezultaty? bo tez się na nad nią zastanawiam, wiem ze ewela miała ja zacząć, ewela zaczęłaś?

U nas ercio nadal dzielnie cwiczy podnoszenie dupki, ja niesety zraz otwieram biuro bo znow przytargalam dokumenty na poswietach..... maz pojechal po swoja bratanice do szpitala bo znow zaczela wymiotowac

ty to biedna masz pracy:szok:


A ja mam cały ten tydzień wolny :) Pod tym względem to bardzo lubię swoją pracę :)

jakieś plany konkretne co podczas tego wolnego będziecie robić;-)

Ja tylko na chwilę.
Gosiu -wedle życzenia moje małe zakupki. Kupiłam pięciopak body F&F za 57zł , Blzeczkę disney Zyg Zag za całe 16zł, Cherokee za 11,50 i F&F za 12zł.:-) i jeszcze smoczki. Jestem zadowolona.
Zobacz załącznik 312328Zobacz załącznik 312331a to zakupki


Zobacz załącznik 312327Zobacz załącznik 312329Mój śmieszek i Jan na tronie. Pochwalę go,że już kilka razy zrobił siusiu :-):-):-)

no śliczne zakupki:tak: oo już nocniczek, ja nawet jeszcze o tym nie pomyślałam;-) ładnie sam siedzi:tak:

jasiek na tronie :) zaraz filemona na tronie pokażę )

Zobacz załącznik 312356

kolejny na tronie:-D

Cześć dziewczynki, jeeejku jakie Wy jesteście kochane!!!! Podczytywałam Was na komórce w szpitalu i od razu cieplej mi się robiło na serduszku! Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa, zwłaszcza, że Piotrek to przecież wcale nie "nasz" czerwcówek ;-) Jak dobrze, że Was mam!!!

Prawdopodobnie Piotruś jutro wychodzi ze szpitala, o ile nie będzie, żednych nowych niefajnych przygód- tfu tfu, dzisiaj już się dobrze czuł, nie narzekał na brzuch, zaczął jeść no i zaczął się wykłócać i być niegrzeczny, a to dobry znak...

Mama w szpitalu jeszcze nie wiadomo jak długo, za to teściowa zaczęła dziś rzygać, jak przez noc się nie uspokoi to jutro szpital :szok: dziewczyny mówię Wam jaki ten wirus to ***** ,a ile w szpitalu maleństw, jejku, serce ściska jak płakały i się męczyły,na oddziale zabrakło najpierw miejsc w pokojach, a później łóżeczek, płaczące zwracające maluszki w korytarzu- koszmar...:-:)-:)-( Nie życzę nikomu przejścia przez rota!!!

U Małgosi chyba przeszło "bokiem", wczoraj zrobiła 5 zielonych kup, ale dziś znów tylko jedną, lekarka mówiła, że te kupy to mógł być ten rota tylko bardzo lekko przechodzony, bo była zaszczepiona, mam nadzieję, że to prawda i już po wszystkim...

kajdusiu mam nadzieję, ze ten koszmar się jak najszybciej skończy, dobrze ze u Piotrusia już lepiej, nawet nie mogę sobie wyobrazić co przeżyliście:-( dużo zdrówka!!!

U nas jest dzisiaj 5 dzień ospy do wczoraj miał goraczke zobaczymy co bedzie dzisiaj . Wczoraj była lekarka żeby go obejrzeć bo się zaniepokoiła że ta gorączka się trak długo utrzymuje :-(
Ja mam tylko nadzieje że Kacperek nie załapie.

to życzę żeby Kacperka ominęło!
 
Lencja - a nie próbowałaś czegoś wprowadzić do diety?? mi lekarka powiedziała (kiedy jeszcze myśleliśmy że młody ma skazę), że kiedy skończy pół roku będę mogła spróbować coś wprowadzić jeśli się uda to super jeśli nie to znów kilka miesięcy odczekać i znów spróbować.

Zdec - mój Kamil też miał okres buntu przeciw butelce, trwał jakieś 2-3 dni i przeszedł. Może niektóre dzieci tak mają :-D


Dziewczyny macie jakieś postanowienia noworoczne??? Pochwalcie się jakie :-D
ja mam zamiar w końcu wziąć sie porządnie za moje biuro podróży! bo do tej pory troszke to zaniedbałam a tak w ramach noworocznych postanowień może któraś z was kiedyś skorzysta www.holidayisland.pl :tak::tak::-p:-p

gosia chętnie wezmę od Ciebie kilka kg, jestem juz taka chuda ze nie moge na siebie w lustro patrzec, waże już mniej o 5 kg niż przed ciążą. Jak tylko skończe karmic to wchodze do najlepszej cukierni w miescie i same ciastka z kremem kupuje, gdyby nie ta skaza co sie przyplatała to jadłabym juz same slodkosci

Widzę, że nie jestem sama. Ja już mam 7 kg mniej niż przed ciażą


to i ja bym pare kg oddała:-D:-D bo po ciąży jeszcze sporo mi zostało:-(

Wpadłam się tylko pochwalic:-) moje dziecko samo usiadło! coprawda w łżeczku ale jak dla mnie to wspaniały poświątezny prezent. Położylam go i miał spac, usiadłam tak żeby mnie nie widział a tu nagle zza przewijaka wyglada usmiechnięta buzia mojego synka. Ale miał radoche!a matka nie gorszą.:-)

gratulacje:-)

Ja tylko na chwilę.
Gosiu -wedle życzenia moje małe zakupki. Kupiłam pięciopak body F&F za 57zł , Blzeczkę disney Zyg Zag za całe 16zł, Cherokee za 11,50 i F&F za 12zł.:-) i jeszcze smoczki. Jestem zadowolona.
Zobacz załącznik 312328Zobacz załącznik 312331a to zakupki


Zobacz załącznik 312327Zobacz załącznik 312329Mój śmieszek i Jan na tronie. Pochwalę go,że już kilka razy zrobił siusiu :-):-):-)

super zakupy a Jaś jak prawdziwy król na swoim tronie :-):-D:-D

koriander- ja mam tak samo właśnie, mniej jej to mam mało mleka którego i tak jest juz strasznie mało:-( szkoda mi skonczyć karmić a z drugiej strony jest to takie wygodne w nocy szczególnie ale mam juz tez tego dosc tego wstawania moze jakby zaczeła jesc mm tylko to moze by przesypiała całe noce a ona mojej cycki traktuje jak smoczek ... aw6 czy jak to tam sie pisze... cwiczyłam z z R. rezulataty były po bardzo krótkim czasie ale jakoś nam wypadło że mieliśmy jakoś strasznie duzo pracy, siedzielieśmy po nocach i szykowalimsy oferty i przestalismy cwiczyć ale chyba musze do tego wrócić...

U nas dziś dzień jak co dzień, mała zjadła miske kaszki i poszła spać spi już chyba ze 3 min mam nadzieje ze dzis tez pospi ze 2 godzinki jak wczoraj oby.... :-)
Wczoraj wieczorem bylismy w biurze, Klara z nami, troszke kaski trzeba było zarobić:-) Dziś znowu jedziemy ale dziś mam troszke nerwa bo bedziemy szukać wyjazdu dla i teraz uwaga - Rafała byłej! tak mnie wkurza ta dziewczyna ze szok:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: juz pare razy R. ją pogonił zeby dała nam spokój a ona nie chce odpuścić i wiecie co, bym ją znowu pogoniła ale strasznie jestem ciekawa co to za niekumata babsko z niej, jak sie mówi zeby spadała a ona dalej swoje! jakby mi ktos nawet delikatnie powiedział odczep sie ode mnie to ja bym nigdy w zyciu do tej osoby nie odezwała a ta ciągle ma jakąś sprawe do mojego ....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wiec chce ją poznać co to za tłuk!:no::no: no i nie wiem co mam robić! hihi cały czas tam dyrygować R. wy nie możecie rozmawiać itd hahahaha no nie wiem juz mnie zaczyna ta sytuacja bawic:-D:-D:-D no ale jak bedzie trzeba to może ją raz na zawsze pogonie, może jak na żywo jest powiem to zrozumie bo przez tel nie dociera;-) i troszke kaska mnie też neci bo laska chce ponoć wyjazd za 17 tyś........wiec szkoda szkoda a wy co doradzacie???

Ja dziś Klaruni pierwszy raz zrobiłam kaszke z mlekiem bebilon pepti 2 tak jak któraś pisała chyba agast ze zmieszała pół na pół póki co mała zjadła :-)

ale sie rozpisałam..... biore sie za robote bo fura prasowania czeka. Milego dnia.



a wiecie ze dziś jest mięzynarodowy dzień pocałunku? własnie w dzień dobry tvn mówili:-):-):-):-) chyba wykorzystam to w biurze hahahahaha
 
ja też się witam
myślałam wczoraj że uda mi się nieco popisac ale jak juz doczytałam wszystko to Asia zaczęła miauczeć żeby się z nią pobawić i do tego tekst " wyłońć komputer" ( nie wiem kiedy i kto ja tego nauczył ) więc nie miałam wyjścia:tak:

z tego co pamiętam
kajdusiu cieszę się że Piotrusiowi już lepiej, a to że zaczyna wszystkich ustawiac to rzeczywiście oznaka polepszenia, życze żeby jak najszybciej wrócił do domku tak jak i reszta rodziny, a od Ciebie niech sie trzymaja z daleka wszystkie wirusy i od Małgosi także
Milka26 dla Was zyczenia żeby przyszły rok był lepszy, mąż znalazł prace a dopóki będzie w domu to może pomoże więcej a ty odpoczniesz i nie będziesz zabierać juz pracy do domu
MagdaM dla Was także dużo zdrowka i spóźnione ale najlepsze życzenia rocznicowe i dla bliźniaków ewuś i wszystkich innych chorujących
AniaCh83 zaglądaj jak tylko znajdziesz czas, a jak po komisji Filipka, mam nadzieję że pozytywnie
avena i jak a6w rozpoczęte?
liliti nono to sie mężulo postarał z prezentem, udanej imprezki
zdec i jak bunt jedzeniowy Natalci? zjadła coś
gosiagro super że święta i wyjazd udany a przede wszystkim że Majusia zadowolona
agast22 piękna fotka i te rzęski powalające, oj bedzie kiedyś chłopaków czarować:tak:
Kasiulka1980 Hania to chyba rekordzistka jeśli chodzi o zęby, gratulujemy
Anik79 gratulujemy nowej umiejętności Oskarka
koriander powodzenia w realizacji planów noworocznych, super że święta takie udane i jeszcze przyjazd babci, Lilcia niech korzysta ile tylko sie da
hihihih suwaczek świetny teraz:-)
anecznik zostało coś słodkości na dzisiaj?
emalia82 piękne zakupki a Jaś na tronie super, gratulujemy udanej nauki nocnikowania, my pewnie z lenistwa weźmiemy się za to dopiero na wiosne;-)

na razie to tyle bo maluchy wzywają....

co do sylwestra my podobnie jak w ubiegłym roku siedzimy w domku, jakoś nie mam ochoty nigdzie wychodzić, położymy dzieciaki spać a my posiedzimy we dwójkę, w Nowy Rok wpadna do nas moi rodzice

co do planów i postanowień noworocznych hmmm....jeszcze nie myślałam...
za to rozmyślałam nad właśnie mijającym i doszłam do wniosku że był taki sobie, kilka pozytywów by sie znalazło ale ogólnie to mało satysfakcjonujący, jakos tak mi zycie przez palce ucieka...
 
Witajcie już prawie popołudniowo:-)

Milka - nie zazdroszczę pracy w domu, ja nie mogę tak pracować bo mam mnóstwo innych rzeczy do zrobienia a potem siedzę do późna:-( Dlatego jak mam możliwość to idę jednak do pracy kilka godzinek i wracam:-)

emalia - fajne zakupki:-)

kajdusia - wytrwałości w tym szpitalu życzę! Mam nadzieję że dzisiaj uda wam się wyjść!;-)

eagle - zjadła:-) Ale królewna sobie teraz wymyśliła, że ona poprosi mleczko/kaszkę jak leży w łóżeczku, to ona sobie będzie piła i zasypiała:-D:-D no mówię wam konam z niej jak leży, dudla butlę i memła tetrę na buzi, żebym przez przypadek nie zobaczyła czy ma otwarte oczy czy nie:-D:-D

Widzę że dzieciaczki już na nocnik siadają;-) Nie wiem jak to u nas będzie, zupełnie nie mam pojęcia kiedy ona siku robi, a kupe to widzę dopiero jak już ciiiiśnie:-D:-D

Życzę wam miłego dnia:-) Wracam do pracy:-)
 
reklama
kiedyś pisałyście o takim portalu gdzie można wymienić/kupić różne rzeczy, min ciuchy, przypomnicie mi to? szukam jakiegoś używanego krzesełka do karmienia, żeby fifi miał jak u dziadka będzie, ale na allegro jakoś mi nic nie podpasowało i może gdzieś indziej można tez kupić używane?

www.szafka.pl ,albo www.szafa.pl

ola_fasola wspołczun, z tej laski jakas pusta idiotka i skoro sie tak czepila to moze mysli,ze ma szanse u twojego nadal :eek:

lena dziękuje za kartkę świąteczną


co do nocnika,ja slyszalam,zeby dziecku prykladac zimny talerzyk do pupci i od razu zacznie sikac :) No wlasnie czy to siadanie na nocnik to nie za wczesnie?
 
Do góry