reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Magdalena, Kpi - ja też jutro do pracy, tyle że ja drugie podejście, za pierwszym razem Igę dopadła choroba. Damy rade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kasia - trzymam kciuki za kontrolę

A ja zamiast spać to siedzę na necie, ale spoko jutro do pracy na 11:15 - 18:15:-( Czekam aż Iga się obudzi bo obudzi się na pewno, pytanie tylko czy zrobi cyrk jak wczoraj czy w miare spokojnie będzie.

Edit: Oooooo i pierwszy dzień A6W za mną, jeszcze tylko 41:rofl2:

Edit1: Iga już po pobudce, dostała butlę, bo nie chciałam jej rozbudzać wyjmowaniem z łóżeczka, zassała całość i śpi

Edit2: madzius5 - moja Iga mówi neeeeee, nieeeee i to w takich przypadkach że kłóciłabym się czy to nie z premedytacją, hihihihi. A tak poważnie to nikt tutaj nie mówi że 6 miesięczne niemowlę posługuje się płynnie polszczyzną. To są poprostu pierwsze słowa, a że przypadkowe......... Co do nocnikowania to w życiu bym nie wpadła na to że może to dziecku wyrzadzić krzywdę:szok: to chyba przesada, ja bym się bardziej zdała w tym temacie na intuicję.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie,

na-tuska ja szczerze współczuję tego Twojego macierzyńskiego, to jest jakaś porażka że nie mogą nic zrobić pracodawcy, a najbardziej dziwi mnie że ZUS nie dopomina się porządnie o swoją kasę:szok: O takim przypadku słyszę po raz pierwszy;-)

madziu my nie piszemy że dzieci mówią już świadomie, bo sama byłam w szoku jak to usłyszałam. Moja ewidentnie powtórzyła słowo i to nie było cześć, bo to nie możliwe, tylko cesc:) Ale to że 6-7 miesięczne dziecko mówi mama to wcale nie jest dziwne. Co do nocnikowanie to uważam to za wolny wtbór, ja jeszcze z dwa miesiące poczekam:-)

ewus super że wam się układa:)

ola_fasola też jestem ciekawa jak to ostatecznie się skończyło z tą byłą - ale masakra, ja też bym utłukła...

Uciekam zaraz do pracy. Moje dziecko już od rana szarżuje w łóżku rodziców, a ja totalnie nie wyspana, bo wstawałam dzisiaj od 2 co pół godziny:szok: Odzwyczaję ją od tego nieszczęsnego smoczka!
 
witajcie,

u mnie noc super, karmienie na śpiocha daje rezultaty:tak: spała od 19:30 do 6:20:-D:-D jestem mega wyspana:-D

na-tuska - mnie chyba coś ominęło, ale czemu ty się procesujesz z pracodawca?

Milka - ja wczoraj podałam po raz pierwszy jogurt z owocami po 6 m-cu, ale dałam tylko 3 łyżeczki bo bałam się reakcji, ale jest ok, wysypki nie ma, przespała noc spokojnie, więc chyba może dostać więcej:tak:

ewus- gratki dla M:-D

kasiajanicka - trzymam kciuki za dobre wieści u lekarza!

Kpi, magdalena, avena - niech pierwszy dzień jak najszybciej zleci!

zdec- współczuje nocki:-(

Co do nocnika to każdy kieruje się swoja intuicją, ja zaczekam jeszcze co najmniej 2 m-ce
 
gosiagro gratuluje nocki, ja standardowo 2 razy pobudka,
na-tuska- współczuje tej sytuacji z macierzyńskim
kasiajanicka - kciuki zaciśnięte
zdec- co za nocka, współczuje.
ewus dobrze ze z M. sie uklada

szybko z tym nocnikiem zaczynacie, a ja myślałam że nocnik to dopiero troche później, będę musiała też o tym pomyśleć ale poczekam jeszcze z 2-3 m-ce
 
u mnie nocka ok Michaś poszedł spać ok 21 a obudził się o 7;20 więc spoko
dziewczyny wracające do pracy kciuki zaciśnięte oby ten czas mijał am bardzo szybko swoją drogą zazdroszczę
natuska mam nadzieję że jeszcze da się z nimi wygrać i nie wszytko stracone
kasiaj ja sie martwie czy mój mały nie ma za dużej wagi ale to ie okaże jutro na szczepieniu
madzius5 wydaje mi się że każdy sukces naszych dzieci nawet jeśli jest przypadkowy powinien cieszyć więc nie wiem skąd u ciebie takie podejście
ewus fajnie że wam się zaczyna układać oby tak dalej
ola fasola jak po spotkaniu żyjecie obie?:-D:-D
zdec wspólczuję nocki!
co jezcze miałam napiaćale zapomniałam:-p
 
U mnie też nocka super:-)
Gosiagro - czekasz aż Maja się obudzi czy o wyznaczonej godzinie dajesz butlę? Iga budzi się między północą a 1 i czekam aż sama zacznie marudzić i wtedy butla. Zobaczymy jak kolejne nocki, może to jest metoda na głoda:-) No i oczywiście smok, po butli wierciła się 2 razy ale smok wystarczył.

Idę się szykować do pracy, bo za godzinę log out....nawet spoko, przez ten tydzień dodatkowy oswoiłam się z tą myślą:tak:
 
reklama
Do góry