reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

cześć supermamy;-)

u nas ok, głowa mnie troche boli od wczoraj ;-(
polecam wam pyszny deserek BIO Gerbera : jabuszko z marchewjką i zbożami po 6mcu,
moj Sońka nie bardzo owoce lubi ale ten deserek je z apetytem bo jest naprawde pyszny i treściwy.
My wprowadzamy od dziś żółtko jaja kurzego, bo to już czas;-) połówkę ugotowanego żółtka co drugi dzień do obiadku, zobaczymy jak Malutka zasmakuje;-)
życze wam spokojnego dzionka
 
reklama
Ale jak nocnik?
Przeciez chyba żeby dziecko na nocnik posadzić to musi już siedzieć?
Średnio sobie wyobrażam moją kiwaczkę na nocniku, bo po chwili pewnie z jego zawartością przechyli się w bok:) HAHAHAHAHA

ewus życzę powodzenia w spełnieniu postanowienia noworocznego, matura to nic strasznego;-)
 
No to może rzeczywiście spróbuję, ale muszę jeszcze nocnik gdzieś zakupić, albo wykorzystam do tego celu garnuszek na klocuszek:-D:-D
 
kiedyś pisałyście o takim portalu gdzie można wymienić/kupić różne rzeczy, min ciuchy, przypomnicie mi to? szukam jakiegoś używanego krzesełka do karmienia, żeby fifi miał jak u dziadka będzie, ale na allegro jakoś mi nic nie podpasowało i może gdzieś indziej można tez kupić używane?

chyba o to chodzi: Darmowe ogłoszenia drobne na Gumtree Warszawa

co do planów i postanowień noworocznych hmmm....jeszcze nie myślałam...
za to rozmyślałam nad właśnie mijającym i doszłam do wniosku że był taki sobie, kilka pozytywów by sie znalazło ale ogólnie to mało satysfakcjonujący, jakos tak mi zycie przez palce ucieka...

u mnie podobnie, cały rok nieszczególny, końcówka kiepska, jedynie Iga się udała:-) Mam nadzieję że kolejny będzie taki jak 2009 który był rewelacyjny

Wszystkim chorowitkom zdrowia życzę!!!!!!!!!!!

Lena
- dzięki za kartkę:-)

Eagle
- no nie zaczęłam A6W:zawstydzona/y: Ale dzisiaj na 100%, nawet sobie suwaczek odpowiedni dorobię:-)

A ja byłam z Igą u kontroli, wszystko jest oki, lekarka chciała mi dać zwolnienie do piątku ale nie wzięłam, jutro do pracy - drugie podejście. A nocka u nas masakryczna:szok: Prawie wcale nie spałam, dobrze że rano Igę przejął mąż i dziadek to troszkę pospałam. Wczoraj Iga jadła zupkę bobovita, coś tam rosołek z kurczaka z warzywami, patrzę po fakcie w skład a tam winogron 7,4%!!!!! Oczywiście zamiast wcześniej sprawdzić to dopiero jak zjadła, no i syrena przez całą noc, niespokojna na maxa, na buzi i łapkach wysypka:-( Tak myślę że to ten winogron, chyba że ja coś zeżarłam, ale nie kojarzę nic takiego. Mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej.
 
Widze że już nocnikowanie się zaczyna ja chyba jeszcze poczekam ze trzy miesiące bo wydaje mi sie że teraz to jeszcze za wczesnie
Mój dziś czytał jakies wiadomosci że polka urodziła bliżniaki każde z innego ojca podobno to 7 przypadek na świecie nieżle he he:-D
ewus-już stoi moja to narazie wogóle nie wie do czego jej nogi chyba że do jedzenia:sorry2:
kajdusia-trzymaj sie oby Piotrus dziś wrócił do domku:tak:
 
Witajcie, strałam się naprawdę poczytać cały ubiegły tydzień ale nie dałam rady... już sie chwaliłam że mamy kropeczki zabkowe i jestem z tego powodu mega szczęśliwa :) Małego ważylismy wczoraj na zwykłej wadze i waży 8,8kg :) czyli prawie potroił swoją wagę urodzeniową -mierzy 75cm
segregowałam wczoraj ciuszki do odłożenia i wpadła mi w ręce czapeczka w której przywieźlismy go ze szpitala... jaka maleńka... teraz to chyba bym mu na ręke ją załozyła...ależ te nasze maluchy rosną !


Ksiulka, Nadika - dołączam do grona pragnacych przytyć... tyle że ja już jem wszystko i nadal waga nie rusza w górę :/

Anik79- gratuluję :)


koniczynka- ja tez jak anecznik, pozwalam ile chce, nie siedzi jeszcze super twardo ale lekko podparty z boków bawi się sam, a jak leży to tylko płacz :)

Kasiulka- ślicznotka z Hani

koriander- zyczę żeby się spełniło wszystko co sobie zaplanowałaś


Milka, Kasia- u nas też kosz potrzebny na zabawki :/ znalazłam dzisiaj coś takiego na allegro, fajna dekoracja do pokoju tylko kurcze trochę ten największy za mały ...choć pewnie po wypłacie kupię ten komplet
3 XXX KOSZ WIKLINOWY SKRZYNIA WIKLINA KOSZE MISIE (1377241767) - Aukcje internetowe Allegro

Emalia- super zakupki, też mamy ten 5-pak bodów ale w tesco była promocja i zapłaciłam za niego jak się nie myle 39zł :) tyle że juz przyjarałam żelazkiem te dinusie :/ świetne zdjęcia, król na tronie -super :D

katarzyna- filip też super na tronie się prezentuje :)

kajdusia- zdrówka dla dzieci!

Ola_fasola- tobie też życzę spełnienia zakładanych planów, a ta laskę to bym extra oskubała z kasy, tak żeby więcej nie przyszła hihi -oczywiście żart :)

Ewus- zdrówka dla Was

Ewelinka- też słyszałam o tych bliżniakach po innych ojcach- ciekawy przypadek :D

WSZYSTKIM CHORYM DUUUUŻO ZDRÓWKA!

...planuję już czytać na bieżąco bo do nadrabiania nie mam czasu :/


aaaa... może mi ktoś powiedzieć jak dodać zdjęcia na facebook-czerwcówki?
 
Ostatnia edycja:
avena - to super, że Iga ma się już dobrze!a nocki współczuje, pewnie ten winogron zaszkodził

aaaa... może mi ktoś powiedzieć jak dodać zdjęcia na facebook-czerwcówki?

wysłać zdjecia na adres czerwcowki2010@gmail.com i Hefi doda, tylko teraz może się to przedłużyć, bo prawdopodobnie wraca teraz z Zamościa:-)
 
ja mam zamiar w końcu wziąć sie porządnie za moje biuro podróży! bo do tej pory troszke to zaniedbałam a tak w ramach noworocznych postanowień może któraś z was kiedyś skorzysta www.holidayisland.pl :tak::tak::-p:-p

Jakiś upust dla czerwcówki się znajdzie?? :-) :-) My się zastanawiamy nad przyszłymi wakacjami czy gdzieś jechać bo roczne dziecko to w dużo miejsc chyba za darmo można zabrać :-)

Co do znajomej to ja bym wykorzystała, że chce tyle kasy na wycieczkę wydać i po powrocie jej powiedziała, żeby się od spadała na drzewo banany prostować :-)

anecznik zostało coś słodkości na dzisiaj?
co do planów i postanowień noworocznych hmmm....jeszcze nie myślałam...
za to rozmyślałam nad właśnie mijającym i doszłam do wniosku że był taki sobie, kilka pozytywów by sie znalazło ale ogólnie to mało satysfakcjonujący, jakos tak mi zycie przez palce ucieka...

Niestety jeszcze makowiec ze świąt został, ale zacznę pościć od 2 stycznia :-)

Co do życia to mam takie same odczucia, zmarnowałam je i tyle. Czasami się zastanawiam co by było gdybym................ trudno :-(


Widze że już nocnikowanie się zaczyna ja chyba jeszcze poczekam ze trzy miesiące bo wydaje mi sie że teraz to jeszcze za wczesnie

Mi też się tak wydaje i jeśli zacznę to nie wcześniej jak sam będzie stabilnie siedział. Wydaje mi się że 9 - 10 miesiąc będzie ok.


Przywieźli nam wczoraj meblościankę :-) tylko ją jeszcze zmontować do piątku. Nikomu nie powiedzieliśmy, że meble kupiliśmy. Będzie niespodzianka, ale już słyszę ten tekst na widok mebli: "a nic nie mówiliście że meble kupujecie". lub "a dlaczego taki kolor?", ewentualnie "ładne są ale ja bym je postawiła inaczej, może tak je ustawicie" :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie w ten mroźny dzionek. Ja juz po pracy zmęczona na maksa, spać mi się chce bo i nocka do bani była, mały się budził z płaczem a o 5:30 pobudka a wstać mi sie tak nie chciało.

emalia82 - super zakupki zrobiłaś, ja sie dzisiaj wybieram do Tesco więc mam nadzie że też coś fajnego upoluje.Gratuluje sukcesów nocnikowych:-)

katarzynaj - Fifi jak powaga:-)no cóż siedzenie na tronie do czegos zobowiązuje:-D
kajdusia - dobrze czytać lepsze wiadomości od ciebie!jeszcze raz duuuzzzooo zdrówka dla rodzinki

ola_fasola - ja bym jej załatwiła wycieczkę z biletem w jedną stronę :-D a tak poważnie załatwiłabym jej ten wyjazd traktując ją jak zwykła klientkę

ewuś - zdrówka dla Kubusia i oby Szymek nie załapał wirusa.Gratuluje nowych umiejętności Szymonkowych - dzielnych i silnych masz chłopaków - szybko zaczął stać

lilitii - my już też po wprowadzeniu żółtka - Oskarkowi smakuje i to bardzo
avena - dobrze że z Igusią już w porządku, a co do pracy do zyczę spokojnego powrotu


ButterFly - ale masz dużego synka - prawda rosną te nasze maluszki jakby drożdzami ich kto karmił:-)

Tyle mi się tylko udało nadrobić, Wiktoria stoi nademną jak kat na duszą i marudzi by zagrać w Monopoly a ja bym najchętniej się położyła
 
reklama
Do góry