reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Pozdrawiamy!
 

Załączniki

  • siedzi.jpg
    siedzi.jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 56
reklama

Ślicznie Jagoda siedzi i gratulujemy raczkowania.

Agi- jak tam dzisiaj, przemówiłaś?
Ewela- no faktycznie okazja. A czarownice chyba już odleciały do ciepłych krajów:-D
Gosia- kiedy będzie coś wiadomo z tym kredytem? Już mnie kciuki bolą od zaciskania :)
Kasiek- patent z kupką zajeb...normalnie szok jakie te maluchy są cwane :) A Damiś uroczy:tak:

Co do poduszki to mój śpi od początku na takim plaskaczu z kompletu. Prawie jak by jej nie było. A w wózku śpi bez.

Wszystkiego naj naj dla dzisiejszych jubilatów ALANKA, DAMIANKA JULIANKA I MILENKI

miłego dzionka :)
 
kasiek agast super sa Wasze skarby, moj Kubuś jeszcze tak nie siedzi, kiwa sie i przewraca, ale jak sie go troszke podtrzyma to swietnie daje sobie rade;)
katarzynajanicka biedna ;( tez tak miewam czasami

rety! dzieci czerwcowe juz raczkuja!!!!!!!!!! szok ;)
Kubuś poki co kreci sie wokół własnej osi, albo podnosi raczki i nózkii wyglada jakby pływał na brzuszku, czekam z niecierpliwoscia, az zegnie kolanka i zacznie raczkowac ;)

mialam nieporozumienie z tymi kalendarzami , ktore zamawialismy przez internet, w momencie wysyłania stracilam polaczenie i nie wiedzialam, czy dotarł do nich projekt,zadzwonilam, pan z obsługi powiedzial, ze nie i zeby wysłac jeszcze raz, wiec tak zrobilam, a dzisiaj dostalam maila, zeby zrobic przelew i oba projekty zrealizowane!!!! zadzwonilam i juz to wyjasniłam, heheh bysmy mieli 6 kalendarzy zamiast 3;)

Sto lat dla kochanych szkrabów Milenki, Damianka, Alanka i Julka

dzis postanowilam wziac sie wreszcie za przygotowania do świat, upieke pierniczki
milego dnia ;)
 
A ja noc nie przespana mała chyba się troszke podziębiła i flegma jej się zbierała w gardle i co chwile się budziła:no:
agast-już raczkuje:szok:moja troche dupke dzwiga ale chyba ma za ciężką:-D ślicznie siedzi Jagoda
kasiek-ale się uśmiałam niezły patent na serio:-D:-D:-D

Co do storczyków to mam ich pewnie ze 20:eek:i prawie się nimi nie zajmuje podleje jak mi się przypomni tak raz na tydzień i jak przekwitnie ucinam tylko to co uschnie i kwitną jak szalone
a to te co zakwitły mi teraz na święta i na końcu najpiękniejszy zosiowy storczyk
 

Załączniki

  • storczyki 008.jpg
    storczyki 008.jpg
    39,9 KB · Wyświetleń: 36
  • storczyki 010.jpg
    storczyki 010.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 28
  • storczyki 011.jpg
    storczyki 011.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 30
  • storczyki 013.jpg
    storczyki 013.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 23
  • storczyki 017.jpg
    storczyki 017.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 38
  • storczyki 015.jpg
    storczyki 015.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 36
  • storczyki 004.jpg
    storczyki 004.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 30
reklama
zdec ale ja sie o podusie nie pytalam:no:

a co do poduszek to my jeszcze poczekamy

witajcie..
hehe widze garnuszek na klocuszek stal sie hitem:-D

agast -wow wow juz raczuje - wielkie gratki. w takim tempie to zacznie chodzic zanim sie obrocisz.

mykam bo zuzia ma klocuszek i trzeba zmienic
 
Ostatnia edycja:
Do góry