reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kuźwa straciłam głos!!!!!!!!! :tak::no:Normalnie ruszam ustami bo chce coś powiedzieć a wydobywa się tylko jakieś delikatne skrzypienie czy cóś takiego podobnego...MAsakra!!!!! A mała nie śpi...No skoro spała popołudniu 3 godziny to czego można było się spodziewać:dry::dry::dry:...A tak chciałam się wczęsniej położyć...Napić się gorącej herbatki z miodzikiem i cytrynką i wygrzać w łóżeczku a tu dupcia!!!!:-:)-:)-(
 
reklama
magdziak ale mnie teraz nastraszyłaś ;/ Emiilce sie pojawiły na brzuszku i klatce piersiowej takaie krostki jakby syfki czy coś :szok: dobrze ze jutro jade na kontrole ;-)


powiedzcie mi kobietki czy dałyście juz swoim pociechom [poduszkę do spaniia? nie pamietam kiedy Filip sie dorobił takiego cacka a dzisiaj wyciągnełam Emilce i spi jak zabita na niej :szok: normalnie to 1000 x cyca nupla a dzisiaj 2 razy do łóżeczka i spi :szok: nie wiem czy to poduszka czy powietrze inne :-D

storczykom i ich włąscicielkom nie pomoge bo ja jestem z tych co o kwiatach nie pamiętają - niestety :sorry: jak raz w miesiacu je podleje to jak dzień dobroci dla zwioerzat :-D

Lena podziwiam za odwagę, ale fakt motywacja dobra :-D
 
Ja planowałam dzisiaj jakiś shopping, ale się zebrać nie mogę:sorry:

zdec- chwal się fryzurką, ale to zaraz!!! :-p

hefi - to całkiem możliwe ze przemeblowanie mogło mieć wpływ na sen Julci

anecznik
-wwow, niezłe prezenty:tak:, ale cena tez powalająca:szok:

Perfecta- fajny, świąteczny Jasio:-)

Liliti- gratuluję rocznicy i zębuszków. My nadal czekamy, choc już jeduneczka jest tak wybrzuszona ,że w chrupkach się odciska:-) Myśle ,że synuś mi prezent zrobi na święta:tak:

Kasiu- super ,że Fidi zaczął ładnie jęśc. Co do ospy to moja Ola miała i zaczęło się buzi i brzuszku potem uszy i cała reszta, ale to bardzo szybko sie rozwijało, z godziny na godzinę coraz więcej a po nocy już cała była. Ale to trzy lata wstecz i fajnie przechodziła. Jaśka chyba nie będę szczepiła.

Lencja
- to jutro do pracy idziesz:szok: mam nadzieję, ze szybko ci zleci!

koriander
- współczuje nocki:-(

emalia
- daj znać po bilansie! to chyba zależy na ile miałaś wcześniej tą umowę, ile przepracowałaś

Agentka - forum zamknięte zostało założone bardzo dawno temu i na początku przyjęte zostały wszystkie dziewczyny, Ania nie została na nie wpuszczona teraz, przez to ze były takie akcje wcześniej o których pisała dziś Koriander, nowe dziewczyny nie są wpuszczane od razu, ale to nie znaczy, ze nowych osób nie chcemy, czy ze ich nie lubimy, bądź ze wszystkie nowe obgadujemy:no:

Dzieki Gosiu że jako jedyna pamietasz o nas. zaraz napisze wiecej :)

Zobacz załącznik 309475A to Gaja i jej renifer;)
pencil.png

Superowa ta moja synowa, a jak wyrosła od ostatniego razu :-)

lajf is brutal of full zasadzkas;)

and sometimes kopas dupas :-D

Cieszę się bardzo, że smakują;)Fajnie a ja idę na wychowawczy:)

Fajie masz.A ja dzisiaj wysłałam o mój wychowawczy i ma do końca marca a potem na bezrobocie , a wszystko przez tego starego chu... na którego prawie 3 lata robiłam.:wściekła/y:

Ja też na wynikach niestety się nie znam:(
Obiecane zdjęcie nowej fryzurki, chociaż i tak słabo widać, bo fotograf bardziej skupił się na dziecku;-) W każdym bądź razie teraz mam krótkie włosy i takie trochę podchdzące pod rudy:-D:-D:-D Kto mnie zna osobiście ten wie że to duża zmiana:-):-):-)Zobacz załącznik 309611

Ślicznie Zdecku. Niezła laseczka z Cibie i wyglądasz teraz tak na 32latka :-) Żarcik kochana. Zazdroszcze ci tak młodego wyglądu. Naprawde śliczniusio :)

Ja tylko na chwilkę...bom chora jak diabli!
Co do Ani....Aniu, nie potrzebne to było....Naplątałaś, namieszałaś...i po co? Forum jest po to by pytać...każdy ma prawo odpowiedzieć na pytanie a pytający ma prawo wziąć sobie do serca jedne odpowiedzi a inne nie....Napisałaś lenie że nie potrzebnie udziela rad skoro nie jest lekarzem....ale przecież to nie jest forum medyczne!!! A osoba pytająca nie musiała korzystać akurat z tej rady (chociaż ja np. ceniłam sobie Twoje spostrzeżenia i rad....Przepraszam ale nie pamiętam od kiedy jesteś z nami....Ale większość z nas które śa na zamkniętym jest od samego początku na forum, od momentu kiedy dowiedziałayśmy się o naszych fasolkach...:-) .... Razem przechodziłyśmy całą ciąże...razem pocieszałyśmy się gdy zwracałyśmy wszystko co zjadłyśmy przed chwilą, razem przeżywałyśmy każde USG, każde badanie, każdą stratę fasolki...To bardzo zbliża...Byłyśmy bardzo ufne..aż tu nagle mama czerwcowa...Jej przerażająca historia sprawiła że ta ufność została zachwiana....Te które z nas były juz mamusiami drżały o swoje pociechy a te które dopiero miały nimi zostać zamiast spokojnie czekać na rozwiązanie nabawiły sie mega stresu....Pamiętam siebie...Przepłakałam cały dzień...i choć nie miałam łatwej ciązy to był chyba najbardziej stresujący dzień w ciągu 9 miesięcy!!! Nie dziw się że stałyśmy się mniej ufne...trudno zaufać komuś kto pojawia się nagle na forum piszac ze czyta nas od dawna w zasadzie od początku ale dopiero teraz odwazyła się napisać...Ta osoba wiec wie on nas bardzo dużo a my o niej nic...więc tak była dyskusja na zamkniętym o nowych uczestniczkach forum...bo nie chcemy aby nasze zaufanie po raz kolejny zostało wystawione na próbę....Zresztą piszesz że Ty broniłaś mame kubulki na zam.....Czy oby zawsze???? Poczytaj swoje posty!!!!
Ja uważam że to cały zamieszanie było niepotrzebne...Ty chcesz pisać tylko o sprawach poważnych proszę bardzo....ale większość z nas ma ochotę pisać o wszystkim nawet o mega głupotce (ja np. bardzo)....Chyba mamy do tego prawo???? Ale doskonale też wiesz że piszemy również o sprawach bardzo bliskich naszym sercom, bardzo intymnych, czasem bolesnych, smutnych...o takich którymi można się dzielić tylko z osobami którym się ufa... Stało się jak się stało....Ja już nie bede tego komentować wiecej....Uważam tylko że ten Twój cały post na priv był trochę dziecinadą, takim przedszkolnym; Proszę pani a Piorek mnie bije" a to mi do Ciebie nie pasuje

Z innej beczki....to rozłożyło mnie kompletnie Na szczęście Luśka zdrowiutka....śpiocha sobie teraz...A ja po lekach i ciągłych herbatkach a to z sokiem malinowym a to z miodzikiem a to z cytrynką biegam co 10 minut do łazienki na sisiu....
Anik - gratuluję "wampirowych" ząbków...U nas wciąż 0!!!!
zdec - śliczniusio!!!
Jejku już nie pamiętam co kto pisał....Acha mi storczyki ciągle "zdychają" - chyba mnie nie lubią.... :-(
Lecę na herbatkę i sisiu...


Aguś pieknie to napisałas, aż mi sie łezka w oku zakręciła i to szczerze. Faktycznie z tymi co sa od początku przeżyłyśmy wiele pięknych i smutnych chwil. Cieszyłśmy sie z kopniaczków, z USG naszych maluchów, bałyśmy się o pobyty w szpitalach i czekałyśmy wspólnie na pierwsze skórcze.Oj było tego. Zdałam sobię sprawe ile dla mnie znaczycie kochane. Więc powiem wprost- KOCHAM WAS CZERWCÓWECZKI :-)

Laski, przysiegam, że jeszcze przed świętami wejdę na dłużej i Wam poodpisuję, ale to jeszcze nie dziś...
Widziałam pobieżnie, że dziś niemiło było na wątku, na szczęście teraz widzę jest o storczykach :-) to lubię :-)
Małgoś nadal zachrypnięta, ale idzie ku lepszemu- no i już jest spokojniejsza, Piotrek niby zdrowszy ale za to bardziej niegrzeczny, mnie gardło boli, ale za to oko coraz mniej ropieje, a mąż cały i zdrowy ;-)

Anecznik- zrobiam dziś ciasto na pierniczki wg Twojego przepisu- jeszcze raz dzięki!

Aaaaa, miałam Wam powiedzieć, że kurcze warto grać w różnych konkursach... śledzicie kalendarz adwentowy z góry strony? Dwa konkursy w nim wygrałam, ale się cieszę :-)

to na razie...
Zdec- super wyglądasz !

Kochana gratuluję wygranych i życzę szybkiego powrotu do zdrówka dla Twojej rodzinki.:tak:
Agi-I powrotu do głosu bidulko.

My po bilansie. jasiek wazy 7740g i mierzy już całe 73cm. Zakwękał tylko chwilkę przy wbijaniu igły apotem się śmiał. Dzielny synuś.Dzisiaj była ostatnia dawka WZW i kolejne szczepienie na roczek :tak:
 
Ostatnia edycja:
magdziak ale mnie teraz nastraszyłaś ;/ Emiilce sie pojawiły na brzuszku i klatce piersiowej takaie krostki jakby syfki czy coś :szok: dobrze ze jutro jade na kontrole ;-)


powiedzcie mi kobietki czy dałyście juz swoim pociechom [poduszkę do spaniia? nie pamietam kiedy Filip sie dorobił takiego cacka a dzisiaj wyciągnełam Emilce i spi jak zabita na niej :szok: normalnie to 1000 x cyca nupla a dzisiaj 2 razy do łóżeczka i spi :szok: nie wiem czy to poduszka czy powietrze inne :-D

storczykom i ich włąscicielkom nie pomoge bo ja jestem z tych co o kwiatach nie pamiętają - niestety :sorry: jak raz w miesiacu je podleje to jak dzień dobroci dla zwioerzat :-D

Lena podziwiam za odwagę, ale fakt motywacja dobra :-D


jesli sie w miare szybko rozprzestrzenily tzn przewaznie w godzine mozesz zauwazyc czy jest tego wiecej to moze byc ospa..powtarzam moze-lekarzem nie jestem :)
niestety sezon jesienno zimowy to wylengarnia ospy:sorry2:


lena-nie no wielki szacun:tak: ja bym sie nigdy w takim czasie na remont nie pisala..no ale ta motywacja


kurcze widze wszystkie jakies kwiatki macie-gdyby nie m to nasze by dawno zwiedly(mamy tylko 2+jeden w akwarium:-D)

wogle to czytam i sprawdzam pogode a tam u was zima na calego, zazdroszcze u nas deszcz :-(-mam tylko nadzieje ze jutro samoloty z pzn beda latac -niech juz ten m wroci:blink:

mykam jakis serial obejrzec (Watch TV Shows Online Free - tvDuck.com - jest tam tego pelno tylko ze po ang-tak gdyby ktoras miala ochote)
dobranoc :)


edit.agi -zdrowka :)
 
Ostatnia edycja:
jesli sie w miare szybko rozprzestrzenily tzn przewaznie w godzine mozesz zauwazyc czy jest tego wiecej to moze byc ospa..powtarzam moze-lekarzem nie jestem :)
niestety sezon jesienno zimowy to wylengarnia ospy:sorry2:

jej sie przez cały dzien zrobiło tak moze z 10-15 ;-)
miłego ogladania,

ja zmykam spac bo od jutra b do pracy na rano wiec wszystko na mojej głowie :p
 
Witajcie kobietki!

Dziś pochowaliśmy wujka... niech spoczywa w pokoju
[*]
[*]
[*]
Już pomału emocje odpuściły...

Trochę Was poczytałam... ostrrrrooo było!!! ;)

Lena - zagłosowane... :) Gaja ślicznie siedzi na reniferku ;)
Wszystkie dzieciaczki prześliczne! Chorowitkom szybkiego powrotu do zdrowia i solenizantom dużo dużo zdrowia!!! :)

A to mój Damiś świątecznie... tylko czapka ciut za mała... hehe
Copy of DSC07276.jpg
 
reklama
Ja tylko na moment pochwalić się ze Jadzia raczkuje :)))))))) Dopiero się rozpędza co prawda ale kilka kroczkow na czworakach dzisiaj zrobila:)) Mowie Wam jaką miała zdziwioną mine przy tym!!
 
Do góry