reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Agast - już raczkuje??? Ojej... super! Mój próbuje ale na razie tylko pupa do góry i ruszyć nie może. W okół swojej osi też za bardzo jeszcze nie potrafi, ale to już chyba niedługo nastąpi. Na razie nawet do siedzenia się nie garnie... leniuszek kochany ;)

Lena
- u mnie masz głos co dzień... tylko wczoraj zapomniałam SORKI!!!!!!!!!!

Już kiedyś miałam napisać ale wciąż zapominam... Mój brzdąc jest mądrzejszy niż myślałam! Mam sposób na to żeby zrobił kupkę!!! Od kilku dni, kiedy wiem że jeszcze nie zrobił kupki, wkładam go do leżaczka i kładę go przy drzwiach mojej toalety... hehe, wtedy siadam na sedesie i udaje że stękam... a za parę sekund mały robi to samo i kupka zrobiona! :) mój mąż nie wierzył, aż do dziś kiedy mieliśmy wychodzić na pogrzeb a mały nadal nie zrobił nic, więc mąż spróbował i był w szoku! :) Także jak tylko zacznie sam siadać, kupuję mu "garnuszek na klocuszek" ;) (jak to teściowa KasiaJ. mówiła ;)

Miłych snów kobietki :)
 
Na-tuska - moja śpi bez poduchy, ale ostatnio coraz częściej zdarza jej się spać na boczku, i nie wiem czy nie wygodniej byłoby z podusią;-)

Agast - super!!!!gratki dla małej akrobatki :-)

Emalia - dzielnego masz synka:) i wreszcie spokój ze szczepionkami ,brrrr nie cierpię szczepionek

Lena - szybkiego wygrzebania się z remontu

Kasiek
- bardzo przystojny Damiś-Mikołajek, dobry patent z tą kupką
(*) dla wujka

Oczywiście jest wieczór a ja jestem głodna:)
 
hej Mamuśki;-)
pierwsza! buhahaha
moja Mała dostała butle i po wypiciu oczy jak pięć złotych i śpiewa sobie z radości do swojej żyrafki w łóżeczku;-) więc matka siedzi w internecie i czeka aż zaśnie berbeć mały;-)
MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZE

ehh ciekawe kiedy zaśnie???
 
druga!
Kasiek niezły patent
Lena zagłosowane
liliti widze ze tez nie możesz spać:-D dzisiaj pomorze żądzi:-D
ahast jużraczkuje:szok:jak ten czas leci :-Dtyulko sie obejrzeć a będą chodzić te nasze szkraby
 
Ale się dziś wyspałam:-D:-D Maja zazwyczaj budzi się o 24-1 na jedzenie a potem o 5-6 i to już zazwyczaj koniec spania, a wczoraj dałam jej butelkę na śpiocha o 22;30 zjadła 150 ml i obudziła się o 5!!! Czyli tej jednej pobudki nie było <yupi> teraz szaleje w łóżeczku.

Kajdusia - super, ze powoli u was zdrowotnie lepiej:tak: gratuluje wygranych konkursów:-), a co było nagrodą:-p

liliti -gratuluje kreseczek:-)

Agi - o masz ci los, a ty bez głosu:szok: mam nadzieję, że dziś już lepiej!

na-tuska - moja śpi jeszcze bez poduszki

emalia
- dzielny chłopiec z Jasia:tak:

Kasiek
- woow niezły sposób znalazłaś, u nas problemów z kupką nie ma, ale jakby co patent jest:-D, piękny Mikołajek z Damianka:happy2:

agast - raczkuje, wwoww:szok: gratulacje!

Sto lat dla Milenki, Damianka, Alanka i Julianka
 
Pierwsza:-D
Jestem niesamowicie wyspana, bo mamy postęp: Mała przespała dzisiaj całą noc(od 19), dopiero o 5 wstała na flachę:-D:-D Ale potem już nie chciała iść spać i teraz leży i ze starym guga;-) Ale w sumie i tak każde z nas już wstaje do pracy, także takie nocki kocham:-):-):-)

emalia - duży chłopiec z Jasia, a jaki dzielny:-)

magdziak - ja to nawet zapomniałam o poduszce? A dziewczyny można już dać?

agast - szybko jak na raczkowanie;-)

Życzę wam miłego dnia:-D Ja powoli uciekam:-)
 
Pierwsza:-D
Jestem niesamowicie wyspana, bo mamy postęp: Mała przespała dzisiaj całą noc(od 19), dopiero o 5 wstała na flachę:-D:-D Ale potem już nie chciała iść spać i teraz leży i ze starym guga;-) Ale w sumie i tak każde z nas już wstaje do pracy, także takie nocki kocham:-):-):-)


magdziak - ja to nawet zapomniałam o poduszce? A dziewczyny można już dać?
Mojemu od jakiegoś tygodnia położyłam i lepiej mu się śpi...Tyle że on się jeszcze nei przekręca...
A nocka super!!!
A kto z Małą zostaje jak Wy w pracy???

)

A to mój Damiś świątecznie... tylko czapka ciut za mała... hehe
Zobacz załącznik 309748
Śliczny chłopczyk!!!
ok 110km, a wybierasz sie do kalisza??
EDIT:powaliło mi się:-D nie kalisz tylko koszalin buhahahha:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
HEJUS DZIEWCZYNY

wczoraj byłam na zakupkach ,kurcze,ale sie jechało beznadziejnie, droga krajowa ,a takie wertepy ze sniegu ,az sie boje w sobote jechac na wyklady,a potem do miasta :no:

acha tak więc : w Kauflandzie mleko NAN 2 I 2R po 10,99złi 4pack husteczek Happy po 15,99zł opłaca się :-)


A co sie stalo z grupą ZLOT CZAROWNIC????? :eek:
 
Do góry