reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Też się pochwalę :)
Słyszałam serduszko i widziałam malutką fasolkę CRL 8,0 :)


Matko taka duża fasolka:szok:u mnie w tym czasie było 0,8cm. Chyba że to wymiar całego pęcherzyka ciążowego...:confused:zglupiałam:-p

A ja dzis na poprawę humoru zaczęłam przeglądać zabawki na allegro:tak::-)w końcu święta idą...dzieci już mają swoje typy na prezenty hihi
 
reklama
witajcie mamusie:)
Byłam na formu staraczek 2009 ale od kilku miesięcy wycofałam się, bo to mnie przygnębiało, a nie wychodziło... a gdy już o tym zapomniałam to co????.......................fasolka :-) wedłu obliczeń to dopiero 4 tydzień ale cieszę się okropnie. Tylko boję się czy będzie dobrze.... jakoś zawsze panikuję...
 
Witajcie!!!!
karo85 - gratulacje, czasami jednak trzeba wyzluzować od forów i są rezultaty:-), to chyba juz bedziesz miała termin lipcowy

Sayuri - Gratulacje i witaj, daj znać po usg:-)
 
Utworzyłam grupę społecznościową Forum BabyBoom - Czerwcówki 2010 sprawdźcie czy możecie wysłać do mnie prośbę o zapisanie do grupy, jeśli nie, to dajcie znać a ja was zaproszę. Tam nasze dane będą bezpieczniejsze.
Tam też mogłybyśmy zrobić osobny wątek i wstawiać fotki brzuszków (bez ucinania glów :-)) a potem dzieciaczków. Co wy na to?

jestem ZA. Proszę o przyjęcie mnie do grupy :-)
 
reklama
pati1159 nie deneruj się, na pewno wszystko jest w porządku!!

karo85 i Sayuri witamy!! Też z podobnych względów co ty (karo5) wycofałam się z tamtego wątku:tak:

Nie długo będą pojawiać się mamuśki lipcowe:tak::tak:
Co dla nas oznacza, że jesteśmy już coraz dalej:tak::tak::-D
 
Do góry