reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Rano byłam na USG. Lekarz jest świetny. :-) Odpowiedzial na wszystkie moje pytania, powiedział jakie leki mogę zażywac w ciaży. :tak: Kazał przyjść za dwa tygodnie. Mam jeszcze pytanie do innych doświadczonych mamuś: kiedy gin powinien założyć kartę ciaży? Powiedział mi, że kartę będę miała już na nastepnej wizycie.
 
reklama
Rano byłam na USG. Lekarz jest świetny. :-) Odpowiedzial na wszystkie moje pytania, powiedział jakie leki mogę zażywac w ciaży. :tak: Kazał przyjść za dwa tygodnie. Mam jeszcze pytanie do innych doświadczonych mamuś: kiedy gin powinien założyć kartę ciaży? Powiedział mi, że kartę będę miała już na nastepnej wizycie.

Ja na pierwszej wizycie dostałam skierowania na badania, gin mi powiedziała, że przy następnej wizycie założymy kartę ciąży (czyli już w ten czwartek)

A jakie leki można brać w ciąży?
 
Też się pochwalę :)
Właśnie wróciłam z USG :) Słyszałam serduszko i widziałam malutką fasolkę CRL 8,0 :) Z tego wynika podobno, ze jestem w 6/7 tyg, a suwaczek trochę zawyża :)
 
Katar-Nasivin,Euphorbium
Kaszel-Hedelix,Prospan,Malia,Stodal ,Drosetux
Ból gardła-Septolete,Tetesept,Neoangin,Sebidin,Homeogene 9,Homeovox,Tantum Verde
Angina-Angin-Heel SD,R-1,Mercurius 41
Ból głowy-Apap, Codipar, Panadol,Amo

Jednak w razie jakis problemów ze zdrowiem wolę się z nim skontaktować. :tak:
Dzisiaj z TŻ idziemy do urzędu stanu cywilnego załatwić formalności związane ze ślubem. :happy2:
 
Też się pochwalę :)
Właśnie wróciłam z USG :) Słyszałam serduszko i widziałam malutką fasolkę CRL 8,0 :) Z tego wynika podobno, ze jestem w 6/7 tyg, a suwaczek trochę zawyża :)

Super wieści!!!:-D:-D

Katar-Nasivin,Euphorbium
Kaszel-Hedelix,Prospan,Malia,Stodal ,Drosetux
Ból gardła-Septolete,Tetesept,Neoangin,Sebidin,Homeogene 9,Homeovox,Tantum Verde
Angina-Angin-Heel SD,R-1,Mercurius 41
Ból głowy-Apap, Codipar, Panadol,Amo

Sporo tych leków, nawet nie wiedziałam, ze ich tyle jest:-), ale i tak będę brać je jak by co w ostateczności, już teraz biorę 9 tabletek dziennie, masakra...
 
Katar-Nasivin,Euphorbium
Kaszel-Hedelix,Prospan,Malia,Stodal ,Drosetux
Ból gardła-Septolete,Tetesept,Neoangin,Sebidin,Homeogene 9,Homeovox,Tantum Verde
Angina-Angin-Heel SD,R-1,Mercurius 41
Ból głowy-Apap, Codipar, Panadol,Amo

Jednak w razie jakis problemów ze zdrowiem wolę się z nim skontaktować. :tak:
Dzisiaj z TŻ idziemy do urzędu stanu cywilnego załatwić formalności związane ze ślubem. :happy2:


ale ja głupia jestem... czytam to i myślę jakie leki pozwolił brać na bóle menstruacyjne :cool2::-):-D:tak:
 
Nikiforka gratulacje!!!! Witamy wśród mamusiek czerwcowych!!
Asnecja ale z Ciebie szczęściara że już słyszałaś serduszko!!:-)
Kartoteks to życzę jak najmniej dłuuuuugiej wizyty w Urzędzie, bo niestety z tymi urzędami to różnie bywa....:wściekła/y:
 
cześć mamuśki ja juz po pracy czuję się swietnie ale trochę wypoczywam nie straszcie takimi różnymi sensacjami i nie nakręcajcie się wzajemnie trzeba myśleć pozytywnie to ważne i uwierzcie coś na ten temat wiem
 
reklama
U nas baaardzo długo się czeka. Jak byłam odebrać dowod to godzinę w kolejce stałam.. :dry: Mam nadzieję, ze teraz szybko pójdzie.

Miłego dnia czerwcóweczki. :-)
 
Do góry