reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Już. Na szczescie nie było dużo ludzi i szybko poszło. :-) Cieszę się, ze tak się uwinelismy. :tak: Ślub odbedzie się 05.12.09 na 13 a później robimy obiadek dla rodzinki, czyli razem z nami bedzie 18 osób. ;-) A już w 2011 ślub kościelny. :cool2:
 
Kasiulek - okresu brak. Dziś jest 43 dc :-D mój najdłuższy cykl wynosił 42 dni, ogólnie byłam bardzo nie regularna :sorry2::sorry2: no ale dwie grube krechy na teście to raczej nie może być nic innego :-D:-D:-D

Pati - witaj w czerwcówkach :) Pamiętam Ciebie ze staraczek 2010 :tak::tak::tak:Fajnie, że i tu się spotkałyśmy :tak::tak:
 
Znów mi kijanek dokucza :-( niech on się tylko pierwszego czerwca urodzi :-) Zbieram się pomału do lekarza bo tam lepiej być wcześniej bo zawsze pełno kobitek czeka :-)
 
Karo85 witaj wśród cieżarówek ja również cie pamiętam ze starczek i zastanawiałam sie dlaczego zniknełas??

ja rzadko do Was dziewczynki zagladam ale dzis ide do gina i bardzo sie stresuje
 
Znów mi kijanek dokucza :-( niech on się tylko pierwszego czerwca urodzi :-) Zbieram się pomału do lekarza bo tam lepiej być wcześniej bo zawsze pełno kobitek czeka :-)
powodzenia :happy2: i czekamy na wiesci od gina:-):-)

jeny ja bym dzisiaj zjadla konia z kopytami :shocked2:
ide zaraz do okulisty kontrolnie po drodze kupie sobie snikersa bo za mna chodzi :-D
 
Gratuluję wszystkim nowym mamusiom i tym które po wizytach i usg maja same dobre wieści:tak::-):-D Tym które przed wizytami życzę powodzenia:-)

U mnie mdłości i inne objawy się uspokoiły na 2 dni:-Dnawet o tym nie pisałam żeby nie zapeszyć:baffled:az tu dziś taaaaaaaaaaaaaaaaaaaki silny ból brzucha:szok:ledwo chodzę. No szok po prostu:sorry2:
 
reklama
No to rzeczywiście mania kochana:tak: Ja mam tylko manię dotyczącą tego forum jak narazie:tak::tak:
Jak tak dalej pójdzie to za siedzenie w pracy na forach pogaduszkowych mnie wyleją:tak::tak::-D
 
Do góry