reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziewczyny, robicie już jakieś zakupy dla Dzidziusia? Ja sie nad tym zastanawiam, bo boje się, że nie zdąże ze wszystakim!

Jestem w 21 tc
 
Paula najlepsze życzenia, a te najwazniejsze niech spelni sie w czerwcu, zdrowiutkie i dające wiele radości mamusi:tak::tak: Sto lat!!

dziękuje serdecznie;-);-)


dziewczyny Wy juz rozpoznajecie kiedy Waszxe maluszki sa bardziej ruchliwe w ciagu dnia a kiedy mniej sie rusza? ja juz odczuwam wiem o jakiej porze malutka jest zywa a kiedy spi:-D tak ze o 23 moja mała taks ie wierci ze bez problemu kazdy moze ja wyczuc i zobaczyc jak sie wierci:)
 
Możliwe, że Natalka postanowiła przysiąść Ci na moczowodzie i miałaś taką lekką kolkę nerkową ;-)

Wszystko możliwe, bo jak przykładam detektor to słyszę jak wierzga:-)

Dziewczyny, robicie już jakieś zakupy dla Dzidziusia? Ja sie nad tym zastanawiam, bo boje się, że nie zdąże ze wszystakim!
Jestem w 21 tc

Wejdź na temat Idziemy na zakupy albo coś w tym stylu, tam dziewczyny szaleją;-)
 
Witaj Zdec,

Ja mam kolkę nerkową - co jakis czas czuję ból z prawej strony klatki piersiowej oraz z prawej strony w pachwinie oraz uczucie pełnego pecherza (ja korzystam z toalety nawet ok.20 razy dziennie a ilość moczu jest niewielka). Dzidziuś uciska mi moczowód z prawej strony. Popros gin aby zrobil Ci USG nerek, tam wszystko widać :) - nie martw się:-)
 
Dziewczyny, robicie już jakieś zakupy dla Dzidziusia? Ja sie nad tym zastanawiam, bo boje się, że nie zdąże ze wszystakim!

Jestem w 21 tc

hej!
ja już mam całą ubraniową wyprawkę. Teraz jest tyle wyprzedaży, że skompletowałam wszystko za pół ceny i to jeszcze na zapas:-)
mam też przewijak i sporo ciuszków od przyjaciół.

Dziś o 17.00 idę na usg...jestem tak podekscytowana, że usiedzieć nie mogę dosłwnie:-)
Trzymajcie kciukasy...

paula- wszystkiego nananananjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!
 
reklama
hej!
ja już mam całą ubraniową wyprawkę. Teraz jest tyle wyprzedaży, że skompletowałam wszystko za pół ceny i to jeszcze na zapas:-)
mam też przewijak i sporo ciuszków od przyjaciół.

Dziś o 17.00 idę na usg...jestem tak podekscytowana, że usiedzieć nie mogę dosłwnie:-)
Trzymajcie kciukasy...

paula- wszystkiego nananananjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!
Super, też zacznę robić zakupy :)
Pytałam bo mój mąż sie śmiał, ze przesadzam i jest jeszcze za wcześnie :)
 
Do góry