reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cieżko wszystko nadrobić :-D ale udało mi się w końcu, ale dzisiaj zjadłam pycha śniadanko :happy2: bułeczki z jagodami jeszcze ciepłe z piekarni dostałam do łóżeczka :-D:-D


no ja tez tylko bylam raz w sklepie tez siedze w domku jutro tez najchetniej bym nigdzie nie wychodzila ale jest sprawa w sądzie w sprawie naszego wypadku i zastanawiam sie czy isc czy nie:baffled: i to jeszcze w moje urodziny nie mieli kiedy:no::no::no: mam nadzieje ze wyrok bedzie pomyslny chociaz:-D
Oby sprawa przebiegła pomyślnie! No i oczywiście, oby żadne choróbska sie Ciebie nie trzymały!
Spokojnej ciąży, radości na co dzień, miłości i troski bliskich, szczęśliwych splotów wydarzeń oraz zdrowia przede wszystkim życzy kreatorka z dzidzią :-D


Witam,

a ja się pochwalę że będziemy mie córeczkę na 90% tak powiedział nam wczoraj lekarz :) Iga ma się świetnie ma już prawie 350 g. i jest tydzień starsza niż na suwaczku. Kopniaki czuję już ze 2 tygodnie ale chyba przy drugim dziecku szybciej się je odczuwa.

Mnie też pogoda dzisiaj dobija cały dzień leżakuję.

Pozdrawiam
Basia
Gratulujemy córuni :-D

No i jestem już po badaniach - wyniki ładne, maluszek rozwija się prawidłowo, wszystkie wymiary ma w normie. I raczej wady rozwojowe Mu nie grożą. Z markerów w 2 trymestrze ma niestety obecny jeden - nazywa się to ognisko hiperechogenne - i jest to tzw. biały punkt w serduszku - to takie niewielkie zwapnienie, u naszego maleństwa umiejscowione na zastawce trójdzielnej. Na szczęście pan doktor powiedział, że to nie jest nic, czym mamy się przejmować, tylko sprawdzić po 26 tygodniu co się z tym dalej dzieje - w poniedziałek mam wizytę u swojego lekarza, więc mam kolejny powód do zamęczania Go pytaniami - jakoś Mu bardziej ufam:sorry2:

zaraz nadrobię, co pisałyście, bo nic nie czytałam:sorry2:
Skoro lekarz mówi, że ta plamka dzidzi nie szkoda to jestem dobrej myśli :-) ale niech już lepiej znika :tak: super, że maluszek zdrowo rośnie! :-D

Kurcze strasznie mnie boli coś tak mniej więcej w dolnej części żeber do wczoraj bolało tylko z lewej strony, dziś zaczyna i z prawej. zupełnie nie wiem co to jest. siedze w pracy a w pozycji siedzącej boli jeszcze bardziej. Na początku myslałam że to od kręgosłupa ale teraz coś mi się zdaje że to coś innego, taki kłujący ból
Też mnie czasami taki ból łapie i nie mam pojęcia od czego to :dry: w każdym razie no-spa nie pomaga niestety, ale staram sie leżeć wtedy jak najwięcej

dziewczyny Wy juz rozpoznajecie kiedy Waszxe maluszki sa bardziej ruchliwe w ciagu dnia a kiedy mniej sie rusza? ja juz odczuwam wiem o jakiej porze malutka jest zywa a kiedy spi:-D tak ze o 23 moja mała taks ie wierci ze bez problemu kazdy moze ja wyczuc i zobaczyc jak sie wierci:)
Oj tak już dzidziuś ma swoje ulubione pory dnia na spanie i ulubione pory nocy na harce :-D:-D:-D

dziewczyny,zanim zaszlam w ciaze,kupilam sobie autko ,co prawa fiacika poj silnika 700,ale zawsze moj:) nie jezdze nim bo sie boje,mialam wypadek nie z mojej winy, tydzien po otrzymaniu prawka ;/ wczoraj dzwoni do mnie maz,podobno i w moim i jego aucie poprzebijali nam opony,i polamali lusterka jest sens zglaszac to na policje?obydwa byly w garazu,na podworku niby psy.ja nie wiem jak to sie moglo stac.
Oczywiście, że jest sens zgłaszać na policję :tak: tylko niech Twój mąż czasem nic nie przestawia i nie zmienia, bo mogą być z odszkodowaniem problemy. A powiedz mi, bo tak pomyślałam, czy to nie może mieć związku z Twoim meżem? Moze źle go oceniam, ale po tym co pisałaś nie zdziwiłoby mnie gdyby miał jakieś długi...
 
reklama
Sealet, niestety musze siedzieć dziś do końca bo jestem sama...szefowa na urlopie, a pracownik sopcjalny w terenie :( A jest nas tylko trzy.
Może chociaż masz możliwość robienia sobie przerw od siedzenia? Tak przynajmniej 10 minut/1 godzinę pracy?

Któraś z Was pisała o książce "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" Dostałam od koleżanki linka do czegoś w podobnym stylu na wesoło - uśmiałam się do łez:-) Może Wam się też spodoba? [ame="http://www.youtube.com/watch?v=UgWHIguqnGg&feature=fvw"]YouTube- Czym się różni mózg mężczyzny od mózgu kobiety[/ame]
 
Ostatnia edycja:
Spokojnej ciąży, radości na co dzień, miłości i troski bliskich, szczęśliwych splotów wydarzeń oraz zdrowia przede wszystkim życzy kreatorka z dzidzią :-D



Oj tak już dzidziuś ma swoje ulubione pory dnia na spanie i ulubione pory nocy na harce :-D:-D:-D


.

Dziekuje za życzenia kochana, ale smaka narobiłaś na te buleczki mniam mniam az zglodnialam moja malutka chyba tez bo tak zaczeła kopniaczki mamusi zadawac hi hi :-D:-D:-D
 
Spróbuj też co pól godziny wstać i przespacerować się chwilę i przede wszystkim uspokój oddech (ćwiczyłam przed ciążą joge - staraj się zamknąć oczy oczywiście siedząć i sopkojnie skupić sie na oddechui uspokoić go, tak żeby złapać rytm (mi to w pracy pomaga) :))
Moze Ci pomoże - powodzenia
 
kreatorka tylko i wylacznie z nim... on ma stara honde,ja cinquecento, ne sa to drogie auta,wiec ktos nie ryzykowal pogryzienia przez rotwailery,zeby sie pobawic z oponami. ani zeby zniszczy i wyrzadzic niewiadomo jakie szkody,mysle ze mialo to byc ostrzezenie. zaczynam sie bac z domu wyjsc;/
 
cobra18 - tym bardziej bym sie nie zastanawiała tylko na policji całą sytuacje przedstawiła, a z mężem pogadała... bo takie rzeczy nie powinny się dziać, on jak chce kłopotów to jego sprawa, ale niech zważy na to, ze ma RODZINĘ!!!
A jak tam sprawa rozdzielności majątkowej??? Zabrałaś sie za to jak dziewczyny radziły???
 
Witajcie dziewczynki!
ledwo nadrobiłam to co od wczoraj napisałyście:-) i co i oczywiście nic nie pamiętam
dziewczyny od wczoraj mam problemy z ciśnieniem, wczoraj pod wieczór miałam 90/72 a dziś od rana wcale nie jest lepiej:-( najchętniej bym cały czas spała, nawet kawa mi nie pomogła:-(
dobrze,że mam dziś wizytę, bo nie wiem czy to z nerwów przez to ciśnienie, ale jakbym mnie czuła mojego maluszka, lekarz miał mi nie robić dziś USG, ale dzwoniłam do niego i obiecał mi,że oczywiście wszystko dziś sprawdzi i kazał mi się nie denerwować, tylko,że ja w pierwszej ciąży miałam często problemy z ciśnieniem i trochę się boje. Mąż i lekarz zakazali mi jeździć samochodem, a mój mąż zaangażował mojego tatę,żeby zawiózł mnie dziś na 16 do lekarza.

dziewczyny gratuluję udanych wizyt!:-)

paula24211 życzę Ci wszystkiego najlepszego, zdrówka dla Ciebie i dzidzi oraz spełnienia tych najskrytszych marzeń!!!:-):-)

 
reklama
Do góry