reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziewczyny jeszcze 2 podrozdziały i wracam do Was i obiecuję,ze przeczytam wszystkie stronki wyprodukowane przez Was:tak:

A jutro mam wizytę,już się nie mogę doczekać:-)

Pozdrawiam wszystkich papa
 
Witam z rana.
U nas dziś taaaaakie zaspy:szok::szok::szok:jak ja z domu wyjadę:confused:

Pozdrawiam.

ja tez sie Witam z Rana:tak:
Gosiu u nas tak samo wieje zaspy mąż rano chyba z godzine z bratem odsniezali podwórko zeby wyjechac wogole a jeszcze na koniec jak juz prawie skonczył przejechał facet plugiem i mu zasypał wjazd ale był wsciekły :-D:-D:-D:-D


a ja sie zabieram do nauki chociaz nie mam na to ochoty wogole ale cos tam porobie
 
Kurcze strasznie mnie boli coś tak mniej więcej w dolnej części żeber do wczoraj bolało tylko z lewej strony, dziś zaczyna i z prawej. zupełnie nie wiem co to jest. siedze w pracy a w pozycji siedzącej boli jeszcze bardziej. Na początku myslałam że to od kręgosłupa ale teraz coś mi się zdaje że to coś innego, taki kłujący ból

Właśnie dzisiaj mam to samo. Ale boli mnie od nocy, więc myślałam że to z głodu. A jednak nie, zjadłam i nic nie przeszło. Boli mnie z prawej strony, taki kłujący ból (wyrostek już miałam wycinany). Ale wzięłam no-spę i powoli przechodzi.
Ale wracam do leżenia.
 
Witam!
A ja po śniadanku powoli szykuje się do pracy przy okazji oglądam tvn i mówili o tych nowych prawach kobiet w ciąży i na porodówkach które niby mają zmienić przykrą porodówkową rzeczywistość niby że teraz mają super traktować rodzącą informować o wszystkim co robią i do niczego nie zmuszać tylko rodząca ma prawo rodzić jak chce a to oni grzecznie mają się dostosować ciekawa jestem tylko czy tak naprawde coś zmienią .
 
ja też powiem dzień dobry
ucieszyłam się rano jak zobaczyłam tylko -4 na termometrze ale jak uwzględnic ten sypiący od rana śnieg to juz tak fajnie nie jest, dosłownie kikadziesiąt minut i na balkonie kilka centymetrów napadało, chyba dzis też wyjścia z domu będą ogranczone
póki co trzymajcie się cieplutko i powodzenia na dzisiejszych wizytach :-)
 
Witam!
A ja po śniadanku powoli szykuje się do pracy przy okazji oglądam tvn i mówili o tych nowych prawach kobiet w ciąży i na porodówkach które niby mają zmienić przykrą porodówkową rzeczywistość niby że teraz mają super traktować rodzącą informować o wszystkim co robią i do niczego nie zmuszać tylko rodząca ma prawo rodzić jak chce a to oni grzecznie mają się dostosować ciekawa jestem tylko czy tak naprawde coś zmienią .

Ja się nie łudzę....
 
dodałam zdjecia brzuszka ;-) koniec 21 tyg

ale leń a moze ja dzisiaj nic ie bede robić:-D:-D:-D zrobie tylko mężowi fasolke po bretońsku i na tym koniec chyba bedzie ten jeden egzamin chyba sobie odpuszcze a co tam zalicze w lutym albo marcu iecej czasu zeby sie nauczyc:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Witam!
A ja po śniadanku powoli szykuje się do pracy przy okazji oglądam tvn i mówili o tych nowych prawach kobiet w ciąży i na porodówkach które niby mają zmienić przykrą porodówkową rzeczywistość niby że teraz mają super traktować rodzącą informować o wszystkim co robią i do niczego nie zmuszać tylko rodząca ma prawo rodzić jak chce a to oni grzecznie mają się dostosować ciekawa jestem tylko czy tak naprawde coś zmienią .


ciekawe he he

miłego dnia w pracy:-)
 
Do góry