reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

zmiksowana marchewka z ziemniakami?! bleeeeee, AguHan ciekawe czy twoja koleżanka "zajada" się takimi obiadkami?:-D Prawie dwuletnie dziecko powinno poznawać nowe smaki, moja Majeczka nie jest obżartuszkiem, ale je raczej to samo co my
 
reklama
Heloł

A co wasze maluchy jedzą?. Ostatnio spotkałam koleżankę, taką trochę "ekomamę". Jej dziecko (prawie dwuletnie) nie zna smaku słodkiego, słonego, nigdy nie jadło danonka np. Obiadek to marchewka z ziemniaczkiem zmiksowana-do popicia przegotowana woda. Aż mi się głupio zrobiło, że moja już wszystkie smaki zna.

każdy ma prawo karmić swoje dziecko tak jak uważa za słuszne .
mój oskar dostaje już wszystko włącznie z cocacolą i frytkami z maka , co nieznaczy że wszystko zjada , co niezasmakuje to frówa po całym pokoju .
 
No to widzę, że tylko mój nie je sam. On łyzki nie weźmie do ręki, no chyba że jest puste pudełko po serku to wtedy zaczyna sie bawić. No cóż kiedys sie nauczy, tylko kiedy.
 
nauczy sie nauczy , niemartw sie , oskar też sam sie nienaje , dotego niemówi prawie wcale . niema co sie martwić zdolnoścoiami maluchów a raczej ich brakiem -to nie wyścigi . na każdego bębla przyjdzie pora zielona jeszcze ci bokami powychodzi samodzielność piotrka :)
 
Dokładnie tak jak Andzia mówi: każde dziecko jest inne i każde potrzebuje swojego własnego czasu na opanowanie umiejętności. Już wiem, że moja młoda opanowuje powoli jedną rzecz, właśnie ostatnio samodzielne jedzenie. Gdy zaczęłam w tym samym czasie sadzać ją na nocnik i uczyć jedzenia to wszystko wzieło w łeb, za dużo tego dla niej było więc odpuściłam nocnik, no i rzeczywiście była wręcz pochłonięta tą nową czynnością-samodzielnym jedzeniem i teraz już całkiem nieźle jej idzie.
 
Andzia mądrze gada, dać jej wódki :-D
Ziemniaki z marchewką fuuuu u nas Fifi jak Oskar wszystko je i pije colę niestety ale się chyba uzależnił :-D Wczoraj ugotowałam zupę i brukselka w środku była a że mały nie wie jeszcze co to to wziął do buziaka pogryzł i miał odruch wymiotny, chyba obrzydliwa była :-) w sumie nie wiem jak to smakuje bo nigdy nie jadłam ;-)
 
kurcze dziewczyny zapisałam się do streetcom i mam brać udział w jakiejś kampanii, właśnie mi napisali, że przyślą mi paczkę w weekend. Ale nic nie objaśnili :szok: wcześniej i teraz mam pytanie do dziewczyn które już brały udział. Czy dużo tego przesyłają? I później gdzie tą opinię o produkcie trzeba wysłać ??? i czy to jest płatne??? Myślałam, że dostanę wcześniej jakieś instrukcje, a tu tylko info, że się zakwalifikowałam :szok:
 
oli a co będziesz testować?
co do ilości to zależy co dostaniesz - ja ostatnio dostałam 20 op. warzyljonu .
raporty pisze sie na stronie strecctomu jak sie zalogujesz to w prawym rogu jest . wszystko łatwo sie robi i wszystko za darmoche. takrze spoko , niemartw sie - tylko skorzystasz .
jakbyś miała jakieś pytanka to pomoge przy 1 raporcie , potem pójdzie z górki :)
 
reklama
andzia będę testować napój alkoholowy, więc raczej będzie go testować rodzinka i znajomi :-) ale śmiesznie. A powiedz czy ta ankieta do wypełnienia to jest w formie opisowej czy są jakieś pytania?
 
Do góry