reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
HEJ.

WITAM NOWĄ MAMUSKE .
Widze że na tapecie zębole , ja niewiem ile u nas jeszcze czeka na wyjście bo Oskar za nic w świecie nieda sobie w paszcze zajrzeć . jest teraz na etapie wszystko sam , sam zęby myje , w kąpieli pupe i siusiaka sam szoruje , nawet skubany sam chce paznokcie obcinać - toczymy wtedy małą wojne :)

od dwuch dni łeb mi pęka , oczy w kosmos mi odlecą niebawem dotego pada raz deszcz raz śnieg , wieje - gdzie ta wiosna ?

dziewczyny dajecie już miodek bąblą? ja dałam niuńkowi i nawet zasmakował- nieuczuliło go wiec jest ok.
 
U nas idą trójki i piątki na dole. Myślałam,ze po tych trójkach będzie trochę spokoju-ale chyba u nas ząbkowanie będzie trwać aż wyjdą wszystkie. Na szczęście Adaś już lepiej sobie radzi z ząbkowaniem, jakoś to przetrwamy.

Andzia- Adaś też próbował miodu i reakcji nie zauważyłam żadnej. Nie daje mu codziennie,ale próbować już próbował.
 
u nas też ciągle słyszę cyt: "SIAM"
36_1_42.gif
, na zmianę z cyt: "nie". I jeszcze dochodzi rzucanie rzeczami ze złości i siebie na ziemię też rzucamy i pięści idą w ruch............. i jak wyje to i kolega w brzuchu się uaktywnia
boisie.gif
, a to dopiero początki wychowania....ufff czeka nas orka
 
oli nikt nieobiecywał że będzie lekko :) - niestety .
ja czasami stara baba ale becze z bezsilności bo jak tu zrobić by mały stworek był grzeczny . podobno to bunt 2-latka , no ale jest też bunt 3-latka, 4-latka itd - jakk tu przezyć jak same bunty nas czekają :)
 
oli nikt nieobiecywał że będzie lekko :) - niestety .
ja czasami stara baba ale becze z bezsilności bo jak tu zrobić by mały stworek był grzeczny . podobno to bunt 2-latka , no ale jest też bunt 3-latka, 4-latka itd - jakk tu przezyć jak same bunty nas czekają :)

hahaha.gif
, andzia ależ się uśmiałam
509.gif


No u nas dziś
- zostało wysypane całe pudło płatków kukurydzianych na podłogę
- wgnieciony banan w podłogę, cały bo się fajnie nim rzucało
- wywalone zostały wszystkie ciuchy z szafy (odkryliśmy, że drzwi się w niej przesuwają)
- wrzucony został tacie do wanny z wodą mój czysty sweterek

eusa_wall.gif

...a dzień się jeszcze nie skończył..........

Śpi chłopina teraz bo się zmęczył
bravojs0.gif
 
no nic dziwnego że śpi po tak aktywnym dniu :) Oli a ty sie nieśmiej tylko zbieraj siły na te wszystkie bunty :-)

oskar też wywala ciuchy ale tylko z szuflad i komody - przymierza a potem depta .
dziś też mieliśmy aktywny dzień ale spędzony w parku bo u nas tak pięknie że grzechem byłoby duszenie sie w domu .

tak dziś spacerowaliśmy :
 

Załączniki

  • 100_4952.jpg
    100_4952.jpg
    48,7 KB · Wyświetleń: 49
  • 100_4962.jpg
    100_4962.jpg
    59,8 KB · Wyświetleń: 40
No u nas dziś
- zostało wysypane całe pudło płatków kukurydzianych na podłogę
- wgnieciony banan w podłogę, cały bo się fajnie nim rzucało
- wywalone zostały wszystkie ciuchy z szafy (odkryliśmy, że drzwi się w niej przesuwają)
- wrzucony został tacie do wanny z wodą mój czysty sweterek
Oli skąd ja to znam. Mój Piter taką rewolucje potrafi w swoim pokoju zrobić że idzie się pochlastac. Zabawki porozrzucane, ciuchy z szaf i szuflad powyjmowane i i zrobił sobie górkę heheh. Talerz zbił, pilot od tv wrzucił do podgrzewacza do butelek. Same szkody, ale papierki po mambie potrafi wrzucic sam do śmieci. Szkoda tylko, że sprzatanie po zabawie nie idzie mu tak dobrze.
 
reklama
A ja mam dziś jakiegoś stracha :-( jak to będzie z dwójką, Piotrek jest taki żywy i energiczny, czy sobie poradzę :zawstydzona/y:

Kochana dasz radę
moja Gabi to wulkan energii, Norb to straszna maruda ;-) jakoś żyję i czasem mam czas na BB hhehe
nie jest źle ... nastawiałam się ze bedzie gorzej



co do zebów to u Gabi brakuje tylko 5 :-) i też mamy bunt wszystko jest na NIE ostatnio jest na fali wybrzydzanie z jedzeniem i wymuszanie odruchu wymiotnego jak coś jej nie posmakuje normalnie bym jej cos za to zrobiła nooo....

poszukiwaniu zabawki potrafi wywalić całą sofke wiklinową zabawek !! chwilami w salonie jest jak po wybuchu granatu ...

ja dzisiaj po 3godzinnym spacerze z brzdacami :-)
podładowałam akumulatorki
 
Do góry