reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Cześć!
Ja od paru dni w PL i na nic czasu nie mam, bo 100 spraw do załatwienia :tak: Trochę podczytuję was, ale nie za bardzo mam czas pisać. Mała lot zniosła nieźle, gorzej z tymi upałami tutaj ;-)Na szczęście się kończą:tak::tak::tak:
Zdrówka życzę
Narka!
 
reklama
Hi!!!

A ja znow po szpitalku:eek::eek::eek:We srode mialam laporoskopowe usuniecie woreczka zolciowego,wiec dopiero dochodze do siebie:no:Moj P. do poniedzialku w domu bo podnosic nic nie moge,ale czuje sie coraz lepiej,pozatym mamy troszke zamieszania,bo bedziemy sprzedawac nasze mieszkanko i rozgladac sie za czyms wiekszym wiec wszystko,na raz sie zwalilo:happy::happy::happy:

Zycze Wam i Waszym skarbkom super niedzieli.Pa..
 
Beatko, życzę Ci szybkiego powrotu do zdrówka!!! u nas domowy szpital... Julka nieznośna, chyba znowu się zęby szykują, Ania w miarę ok. Ze mną też lepiej, głowa nie boli, tylko katar mam. Udanego wieczoru
 
hejka,

chcialam Wam zakomunikowac, ze nam sie wlasnie przebily....... pierwsze 2 zeby :-):-):-):-) zauwazylismy je w sobote, cala gorna krawedz zabkow jest juz na zewnatrz, teraz obserwujemy, jak rosna w gore :-)
 
Hej Dziewczynki
u Niuni od czwartku gluty do pasa, ale odpukać ani nie gorączkuje, ani nie kaprysi... Nawet bym powiedziała, ze jest bardziej rześka.
Poza tym 1,5 tyg temu szczepiliśmy ja na pneumokoki i rota bo od stycznia do żłobka :szok: Z jednej strony serce mi pęka na samą myśl, a z drugiej jakbym miala jeszcze dłużej posiedzieć w domu to chyba zajoba bym dostała :-(
Narazie nie widzę ząbków ale Agatka ma taki ślinotok, ze dziennie chyba z garnek bym uzbierała ;-) Poza tym jest super...

Buziaki dla Was
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry