reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Tusienka, nie boisz sie nastepnego szczepienia, tych 3 zastrzykow?? Ja jestem przerazona :szok::no:

Kejt no my niestety mamy opóźnienie w szczepieniach, bo w zeszłym tygodniu powinniśmy mieć drugie, ale Benio miał katar, a mnie gardło bolało, więc odpuściliśmy. Mieliśmy iść dziś, ale teraz z kolei mojego M. zaczyna rozkładać, więc wspólnie z practice nurse postanowiliśmy poczekać jeszcze tydzień. Więc o tych 3 kłuciach, to jeszcze nawet nie myślę:no:
 
reklama
A mam to inne wyjście? nieeee, ja jutro chyba lekarza zaliczę, bo mi głos siadł, kaszlę jak gruźlik i mnie tempka łapie :szok: a Julka- zaraza jedna tak zrobiła ;-) wszyscy w domu chorzy, a ona zdrowieje... nawet Ania biedna chora :-(
 
no to moja agatka ważyła dwa tyg temu 6100 ;-) dostała trzy szczepionki i pod koniec października też ją trzy czekają; ale dzielna była- zapłakała przy rota czyli przy doustnej :szok:
 
Tusienka dzieki za zyczenia.
Myslałam, że mój Piotrek to byczek bo jak miał 3 miesiace to ważył 7440g ale twój chyba wszystkich pobił. (waga początkowa 4130g)
 
Ostatnia edycja:
To Tusienka dokladnie tak jak my po 98 centylu:tak:.
Dzisiaj jedna kobieta spytala mi sie czy nasz maly ma 5 czy 6 miesiecy a ja jej...hmm,nie tylko 3 i pol:sorry:.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry