reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

:shocked2::shocked2::shocked2:Właśnie skończyłam obdzwaniać złobeczki państwowe- Agatka jest 41 na liście rezerwowych w najlepszym przypadku :shocked2::shocked2::shocked2:
Ale zostały jeszcze prywaciaki ... ale to zostawię na poniedziałek, bo nie mam już sił powtarzać tej samej śpiewki :p
Poza tym niunia już czuje sie dużo lepiej; a w niedzielę zabieramy ją na Mazury coby jodu powdychała :))))) a przy okazji dała mamuni siły zregenerować :)

To sie nie dziwie, ze moja siostra ktora jest w 5 miesiacu ciazy juz zapisala dziecko na do zlobka. :szok::szok:

Kochanie ja zapisałam do prywatnego złobka niunię już w marcu :shocked2::shocked2::shocked2: ale powrzucam ją jeszcze do państwowych - a nóż moze coś się uda ogarnąć (kiedyś tam)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do państwowych żłobków dzieci zapisuje się chyba w kwietniu.
U nas też są takie kolejki a prywatnych żłobków w Lublinie chyba niema. Zresztą mi by chyba serce pękło jak bym oddawała małego do żłobka. Jutro jadę z mężem do Krakowa a mały zostaje z babcią a już mi serce pęka z bólu i tęsknoty za małym.
A wracając do żłobków na prywatny i tak by mnie nie było stać, a jak usłyszałam jak w państwowych traktują dzieci :wściekła/y:. U nas na osiedlu jest żłobek i siostra mi opowiadała, że przechodziła tamtędy i słyszała jak się kobieta darła na dziecko :wściekła/y::wściekła/y: wrrrrrr to już wolę na wychowawczym zacisnąć pasa:tak:
 
Nie złożyliśmy tego wniosku o mieszkanie :-(

byliśmy w urzędach, bo okazało sie że brakuje nam dokumentów :no: i byliśmy wadministracji i w moim urzędzie gminy. Wściekłam się, bo babka w gminie powiedziała, że nie udostępni mi dokumentów, bo jest ochrona danych osobowych :angry: i odeszłam z kwitkiem, muszę widocznie pojechać do mojej mamy i wymierzyć pokoje :angry: ale biurokracja, gorzej niż w mieście :-(

u mnie małe śpią, więc mam chwilkę na BB, a w międzyczasie gotuję obiadek, a tak gorąco ze szok

a co do żłobków, będziemy to rozważać, jeśli Adamowi ida sie znaleźć pracę, a jeśli nie to on siedzi z małymi w domu a ja do pracy wracam :-(
 
U mnie nie ma szans zebym poszła do pracy, a co gorsze po macierzynskim zostaje bez niczego bo moj zakład pracy został zamkniety.
 
u mnie sie zrobilo ciemno chyba co pierdyknie.mieszkanie zdezynfekowane juz.Oliwka spi dzis mnie zaskakuje z tym spaniem.prawie non top spi przebudzi sie to sobie pogadamy pousmiechamy i cyc i dalej lulu
 
Nie wiem co to za dzień,ale Adaś też od 12 prawie cały czas śpi. Obudził się na butle pouśmiechał i znów drzemie. A rano mnie zaskoczył,bo wstał o 6 a nie o 8 jak zwykle i myslałam,ze będzie szalał cały dzień.
 
Moja Mała też dzisiaj wyjątkowo dużo śpi, zobaczymy co będzie wieczorem jak będzie u mojej Mamy bo my dzisiaj na balety uderzamy :-):-):-):-)
 
Moja standardowo śpi, niedawno się wybudziła się z drzemki. Julka się bawi w najlepsze. U nas gorąco niesamowicie. Siedzimy sobie z moim A w domu.

Irko, a Tobie to baaaaaaaaardzo współczuję, jeszcze w Twojej sytuacji rodzinnej. Przykro mi :-(
 
hej laski
ahh mam dwu dniowe zaleglosci...
otoz wczoraj bylysmy na szczepieniu...ale mi niunia plakala, a mnie sie serce krajalo i pigula pytala czy ze mna wszytsko ok...krotko i zwizle odpowiedzialam ze tak, ale tak mi malutkiej zal bylo...chetnie bym mezulka na nastepne szczepienie wyslalam ale niestety termin i godzina wypada w czasie jego pracy i znowu bede musiala te koszmar przezywac...na szczescie obylo sie bez temperatury.
Dzis caly dzien robilysmy zakupy...kupilam niunce sliczny kocyk...dla nas wszytsko troszke jedzonka, sobie sliczna tunike na randke rocznicowa z mezulkiem i maly upominek dla mezulka- hugo boss element, bo kiedys jak go wachal to mu sie strasznie spodobal, wiec powinien byc zadowolony.
a teraz powiem Was szczerze ze padam i zaraz do wyrka zmykam...
buziolki
 
reklama
a mój niuniek wczoraj niespał cały dzień , wieczorem padł jak kawka i spi do tej pory tzn budzi sie na amciu i dalej śpi , może ta pogoda też działa usypiająco bo u nas leje od rana .
wczoraj byliśmy w kościele na naukach przedchrzcielnych - głupota a dziś odebrałam ślicznego torta .- oby jutro tylko niepadało :cool2:
miłego wekendu babeczki ;-)
 
Do góry