reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

Witajcie!

Monika mam nadzieje ze Fifi lepiej.

U nas byly ciezkie dni, bo Mikolaj jakis marudny sie zrobil, i kiepsko spi na dodatek, tzn strasznie jeczy przez sen, wierci sie niesamowicie i wierzga raczkami i nozkami.
Zupelnie nie wiem czemu, jest tak odkad z wakacji wrocilismy...hmm... jakies pomysly?
Tam spal slicznie, bez klopotow.
 
reklama
Witajcie!

Monika mam nadzieje ze Fifi lepiej.

U nas byly ciezkie dni, bo Mikolaj jakis marudny sie zrobil, i kiepsko spi na dodatek, tzn strasznie jeczy przez sen, wierci sie niesamowicie i wierzga raczkami i nozkami.
Zupelnie nie wiem czemu, jest tak odkad z wakacji wrocilismy...hmm... jakies pomysly?
Tam spal slicznie, bez klopotow.


Siemanko dziewczynki
Kabaretko dla mnie to wygląda na bóle brzuszka :-(

U mnie spokojniej choć jak przedwczoraj najadłam sie chałwy to wczoraj prawie sie zaplakalam z niunią przez bóle brzuszka...głupia matka :((((
 
Witam

dziewczyny mój Trol nienawidzi spać na brzuchu :szok: jak ją na brzuch kładę to się tak drze jakby ja ktoś ze skóry obdzierał. Zawsze śpi na boku , czasami na pleckach.
 
czesc dziewczynki
ojj widze ze dzis wiele nie popisalyscie...
ja mialam urwanie glowy caly dzien, bo kupilismy sprzecik do auta irozmontowywalismy fabrycznie zamontowany, jak juz wszytsko wygladalo ze jest ok to sie okazalo ze nie dziala, plus wejscie na antene radia jakies inne, wiec biegusiem zawiezc mezulka do pracy i do warsztatu a w warsztacie pogrzebali troszeczke i wyslali mnie do domciu po ksiazki auta, bo nie za bardzo wiedzieli jak to z ta instalacja elektryczna...wracam z ksiazka auta i tak nic nie poradzili i wyslali mnie to elektryka samochodowego...kurcze najezdilam sie jak glupia a sprzecik wciaz nie dziala, wiec w sobote do elektryka ...ale sie rozpisalam chyba tyle co najezdzilam. No i z niunka bylam dzis w baby clinic by ja zwazyc ...przybrala 300g w ciagu 2 tyg, polozna mowi ze idealnie wg siatki centylowej, wiec nie ma sie o co martwic wazy teraz 5.730
A jaka rozgadana jest hehe... dzis tak bardzo ze mna pogaworzyc chciala ze sama mnie zaczepiala, jak chwili dla niej nie mialam to sie zloscila by zwrocic na siebie uwage i od razu gadulila i sie smiala od ucha do ucha! czasami takie slodkie z niej malenstwo a czasami maly potworek :-)
 
Dla mam, ktorych pociechy wedruja w lozeczkach polecam cos takiego.
sleep%20pos.jpg


U mojej Lilki spisuje sie rewelacyjnie ;-);-)
 
czesc

u mnie dzis burzowo i pada od rana,pewnie caly dzionek taki bedzie.Oliwka spi jeszcze mam czas zeby ogarnac troche ale mi sie potwornie nie chce.najpierw kawusie wypijam.w sobote mam gosci:wściekła/y:ktorych tak uwielbiam ze szok:no:znajomi meza przychodza tak mi sie to usmiecha ze slow brakuje.moj pewnie sie rozsiadzie a ty szykuj im co lataj i niunka sie zajmij bo przeciez tatus bedzie bardzo zajety :szok:.i pewnie jak pojda bedzie klotnia bo ja oczywiscie bede musiala sie nagadac.aj
 
O właśnie Dominika coś takiego by mi się przydało bo dzisiaj znowu mały się obudził w poprzek łóżka, tylko że tym razem już był ochraniach na szczebelkach. Ale chyba miejsca mu było mało bo był płacz że hej.
 
O właśnie Dominika coś takiego by mi się przydało bo dzisiaj znowu mały się obudził w poprzek łóżka, tylko że tym razem już był ochraniach na szczebelkach. Ale chyba miejsca mu było mało bo był płacz że hej.


Odkad kupilam takie barierki to Lilka spi o wiele spokojniej, w sumie to wlasnie wtedy zaczela przesypiac cale noce. Ja jestem okropnie zadowolona z zakupu. ;-)
 
Hej

Mnie dzien za dniem tak szybko leci ze tylko sie zastanawiam jaki to dzis dzien tygodnia mamy :-D
Bylam dzis na zakupach ciuchowych dla mnie :-) w szafie duzo wszystkiego a jak przyjdzie co do czego to nie mam sie w co ubrac. No i dzis zakupilam sobie 3 bluzeczki rozmiar 36-38 :tak::-D ale jestem zadowolona, moj brzucho juz tak nie wisi i moje melony juz nie sa takie wielgasne tylko zrobily sie z nich zgrabne balony :tak::-) Jeszcze tylko biodra i pupa za duza ale z czasem i to zmaleje ;-)

A pozatym stara bieda ;-)
 
reklama
Witam,
U nas dziś pogoda się zepsuła. Słonka brak, ale nie jest za zimno. W sumie to lepiej bo moja niuńka źle znosi upały.
Dzisiaj idziemy na ślub do mojej koleżanki z pracy (ma tylko cywilny, bez imprezy) a później do teściów jedziemy.
Jutro jak będzie ładnie to pojedziemy do Świeradowa Zdroju, mój mąż zatęsknił za wyjazdami :-) No i dobrze, trzeba niuńkę uczyć, że my ciągle w trasie i na wyjazdach :-)
 
Do góry