reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

Witajcie kochane przy weekendzie :-)

Julka pobiła dziś rekord spania - spała od 22.30 do 9.40 :-) a Ania od 22 do 6, yami-yami i spała do 8 i znów śpi... nie wiem jak to się stało, a dziś rano ściągnęłam 220 ml mleka :szok: bardzo mnie to ucieszyło, a już myślałam, że tracę pokarm... cieszę się jak cholera :-) hurraaaa!!! :-D:-D

u nas szaro i brzydko, ale widzę że się wypogadza od zachodu, może po południu będzie już ładnie :tak: muszę jeszcze jakiś obiadek nastawić... pewnie rosołek z makaronikiem :-p

udanego dnia kobitki
 
reklama
:confused: ALEŻ TU DZIŚ PUSTO ;-)

u nas pogoda sie pogorszyła ale nie jest zimno , byliśmy już na spacerku i w markecie po gang dla mojego A no bo chrzciny za tydzień a tu dupa , moj Adam niecierpi gangów i koszul dobrze że w pracy niewymagają boby sie chyba pochlastał :-D:-D:-D , spadam nakładac obiadek bo juz sie upichcil - milego dnia :happy2:
 
u nas ładnie, szaruga znika a za oknem zaczyna królować słonko ;-) Julka jeszcze nie śpi, właśnie jemy obiadek. Mam nadzieję, że potem pójdzie spać. Jak wstanie i będzie ładnie, to pójdziemy na placyk, wczoraj wylatała się pod wieczór, to chociaż ładnie pospała ;-)

Andzia... za tydzień to będą hurtowe chrzty u naszych czerwcówek... :-p
 
hej

wekend zlecial.wczoraj mialam gosci boze jak sie rozsiedzieli do polnocy mialam ich dosc juz.Oliwka tez jakos ich znisla poszla spac o 20 i spala spokojnie do 3 pozniej cyc i dalej spanku.dzis bylismy caly dzionek na dworku wiec tez sobie pospala juz wykapana teraz i spi o dziwo cos zaczela usypiac zaraz po kapieli.moj tez spi tylko ja nie.
 
Witam,
My dzisiaj byliśmy na wycieczce w Świeradowie Zdroju. Ogólnie wycieczka bardzo się udała, mała dzielnie zniosła podróż w jedną i drugą stronę. Za to po powrocie do domu dała nam taki wycisk, że nam w pięty poszło. Darła się koło 3 godzin, w kąpieli również a po kąpieli to już wpadła w histerię... masakra... dopiero teraz padła ze zmęczenia. Niewiem czy ją bolał brzuszek, czy tyle się dzisiaj działo, że nasze maleństwo nie mogło tego ogarnąć. Jak przykładałam ją do cycka to ze złości tak zaciskała brodawkę, że aż boli. Jak się uspokoiła to normalnie zjadła i padła przy cycu...
Pozdrawiam...
 
Hej dziewczynki
Ewunia- ojj dobrze sie czyta ze w koncu rozmowilas sie ze swoim i troche z tego zrozumial, oby tak dalej!ale zmartwilas troche Julcia mam nadzieje ze juz jej lepiej.
U nas weekendzik bardzo pozytywnie, dopiescilam sie troszeczke i bylam wczoraj u fryzjera, ahhh czuje sie o niebo lepiej, mam slicznie ufarbowane i obciete wloski :-):-):-)
A musze sie Wam pochwalic...moja niunka juz 3 noce z rzedu spi od 22 do 6 rano!!! normalnie luksusik! ale wciaz mam wrazenie na wieczor ze ja niedokarmiam piersia i doladowuje ja na sam koniec albo odrobina sztucznego mleczka albo swojego wczesniej sciagnietego.
Ahh i sie w pt dowiedzialam:wściekła/y: ale zgubiono moja aplikacje o dofnansowanie studenckie:wściekła/y:ktora wyslalam w kwietniu zwala bo zwrocili mi dokumenty ktore do nich wyslalam i sprawdzilam tez z royal mail i napewno ja dostali, tyle ze gdzies u nich zaginela, studia mi sie zaczynaja za 4 tyg tu taki cyrk!!!musialam jeszcze raz wypelnic aplikacje tym razem online i przeslac im wszystkie moje dokumenty, caly piatek spedzilam nad uzupelnianiem aplikacji i szukaniem dokumentow:wściekła/y:a teraz czekam na telefon by podano mi imie osoby do ktorej mam wyslac by bylo zrobione w trybie ekspressowym!!! ale normalnie myslalam ze wjde z siebie!!! tymbardziej ze dzwonilam kilka razy i pytala to kazali czekac ze sa zawaleni papierami!
ahhh co wam tu bede marudzic!
ucieka do wyrka
trzymajcie sie pa
 
]Witajcie kochane znowu mam drakę z Julką... coś robi paskudne kupska, wsiąkające w pieluchę :szok::szok::szok: nie wiem od czego...a co do Julki... hmmm, dziś od rana zjadła : butla mleka, przekąska-chrupki kukurydziane, obiad - rosół z makaronem, potem jogurcik przekąska i mleko na noc...

wczoraj też jej nic takiego nie dawałam, a jak chcę jej coś dać czy z owoca czy coś, to patrzę czy świeże. Kurde z tym sromem morduję się od wczoraj, brak poprawy, nawet tormentiol nie pomaga, ale nic, smaruję twardo po każdej zmiania pieluchy ;-);-) wcześniej takich numerów nie wyrabiała, i dlatego się zmartwiłam. Podałam jej przed mlekiem Lakcid. Zobaczymy, może się coś poprawi :tak::tak::tak:


Gosia Z moim A jest na razie ok i wreszcie doszło do niego że jego mama mąci i niszczy nam życie, postraszyłam go rozwodem i na razie jest spokój...

A powiem Wam numer, to padniecie ze śmiechu... Drakula, bez mojej wiedzy, poszła do naszego pokoju, i mówi A że robi przestawianie mebli...
nie ma na raziw w tym nic dziwnego, ale powiedziała, że przeniesie swoje łóżko do drugiego z mniejszych pokoi i zabierze ze sobą Julkę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry: jak się nie wściekłam!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry: długo nie mogłam się uspokoić, jutro jak będzie coś gadać rano, to powiedziałam mojemu A. żeby mnie obudził, a ja sobie po niej pojadę jak po psie, zbiera jej się już dłuuuuuuuuuuuuugo, opierdziel dostanie a mnie będzie lżej;-);-)
 
Czesc
Ale tydzien szybko minął i już kolejny....
Mama już pojechała więc znów siedzę sama.
Dziś po raz pierwszy mała przespała całą noc bez pobudki, spała do 5.40
Ale się wyspałam :tak:
Teraz dosypia a ja ogarnęłam domek i przygotowałam obiadek.
 
reklama
czesc
moja niunia tez pospala ladnie.teraz spi dalej jak wstanie to idziemy na spacerek i przy okazji pojde zarejestrowac ja do ortopedy ciekawe ile bede czekac:crazy:a ja jutro ide na kontrol w koncu sie zebralam siostra przyjedzie posiedziec z Oliwka a ja smigne.moze w koncu i do fryzjera sie niedlugo zbiore:confused: bo juz coraz gorzej jak w lustro patrze haha.
 
Do góry