reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

Witajcie

ja przedwczoraj myślałam że oszaleję taki mi Julka numer wywinęła, wybiła sobie łokieć u prawej rączki :szok::szok: płacz był cholerny, pojechaliśmy do szpitalika na ambulatorium, myślałam na początku że to coś z dłonią a tu okazało się, że łokieć wybity... jak się pieron darł, to szok, trochę ją ta łapka jeszcze wczoraj bolała, ale teraz cały czas się przewraca i na razie jest ok bo nie grandzi. Ale najadłam się strachu, nie ma co. Dziewczynki w nocy ładnie spią, Julka spi do 8-9, a Ania budzi się o 5-6 dostanie jeść i śpi do 9. A zasypiają koło 22.

u nas dzisiaj brzydka pogoda, pochmurno i pewnie lada chwila zacznie lać :-( teraz małe usnęły, ja muszę wyjść do sklepu, bo muszę kupić rzeczy do obiadu. a nie chce mi się ;-)

w ogóle jakaś zdołowana jestem, teściowa doprowadza mnie do szału, ale chyba odniosłam wreszcie sukces - UŚWIADOMIŁAM MOJEMU A ŻE DRAKULA POWODUJE ZGRZYTY W NASZYM MAŁŻEŃSTWIE, O DZIWO, DOSZŁO TO DO NIEGO :-) postraszyłam go trochę rozwodem i że zniknę i że mnie nie znajdzie jak się sytuacja nie poprawi, wystraszył się
Agata, miałaś rację :tak:

udanego dnia kobietki :-)
 
reklama
Dla mam, ktorych pociechy wedruja w lozeczkach polecam cos takiego.
sleep%20pos.jpg


U mojej Lilki spisuje sie rewelacyjnie ;-);-)

Dominika a jak cos takiego sie nazywa w UK? Bo tez bym kupila.
 
Hej dziewczynki
u nas poprawa niunia nie płacze całymi dniami - tylko grymasi przed snem :))))) ale to juz jest pikuś w porównaniu do poprzednich tygodni :) Dzisiejszą noc przespała od 21 do 6 no poprostu luksus... Zobaczymy jak to bedzie dziś ...
A ja na kaszkach ryżowych i pieczywku ryżowym...ale choćbym miała wpierniczać to przez pół roku to będę karmiła cyckiem ;-)

Kabaretko - przepraszam ze sie wczoraj nie odezwałam - wybaczysz?! :zawstydzona/y:
 
My wczoraj miałysmy szczepienia i dzis mała była markotna, a do tego ma opuchlizne w miejscu szczepien. Pogoda była ładna ale niestety nie wykorzystana bo misia nie chciała jezdzic wozkiem.
 
reklama
To chyba tylko dla dzieci z problemami ortopedycznymi...

Jest to dla dzieci , ktore sie bardzo przekrecaja aby uniknac przemieszczeniu na brzuszek badz rozbicia glowy o drabinki. Jest tez wersja z podusia dla dzieci z refluxem. Pomaga tez malucha, ktore przez wlasna ruchliwosc wybudzaja sie ze snu.

Dominika a twoja mala chce w nim spac? Wygodne to jest? Dzieki za linka.

Jak juz wspomnialam wczesniej,odkad w tym spi przesypia cale noce, klade ja zazwyczaj na boku bo tak lubi a w ciagu dnia na pleckach i wiem, ze sie nie porozbija o szczebelki bo przekrecala sie czasem o 180 stopni.
Jest regulacja na rzepy i srednio wystarcza do 7 miesiaca. Kazda dzidzia jest inna ale mojej Lilce spasowalo to bardzo. My jestesmy zadowolone :tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry