reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
ło ! Tricolor , czy ktos sie podszywa ?:-);-)fajnie ze jestes, fajnie Ci ze kilka dniu i Dzidzius juz Toba,

a co to oznacza ze lozyska w III stopniu dojrzałosci?

Cud jakiś, nie ? ;-):laugh2: Zaginiona sie odnalazła ;-)

Nie wiem ile stopni dojrzałości lożyska jest, ale III oznacza, że jest ono juz gotowe do porodu. Pojawiaja sie w nim już powoli złogi wapienne ttp. Powoli przestaje pelnic swoja funkcję. Na USG jest to stwierdzane no i powinnaś miec wpisany stopień dojrzałości łożyska w książeczce :-)

tricolor świetne wieści ale trochę nie sprawiedliwe bo termin masz po mnie;-):-)

Kazdemu wedle zasług jak to sie mówi ;-):laugh2: Musialas cos przeskrobać:laugh2:
 
Czesc dziewczynki...Widze ze do jutra znow nowe dzidziusie sie chyba pojawia:tak:
Ja od rana mam mdlosci i biegunke,,,dzidzia nad wyraz spokojna,moze powoli cos rusza:baffled:
Mam nadzieje ze u Agatki wszystko okay,tak bardzo chciala rodzic w domu...
Ide zrobic sobie herbatki mietowej,jakos nie mam sily nawet aby Was poczytac,a co dopiero rodzic..wiec moze lepiej moze zeby mala jeszcze poczekala,,
 
OOOO....kogo tu widzimy, zaginiona w akcji.....:laugh2:

Minutko, nie rozumiem....czemu nie chcesz urodzić? przecież tak źle sie czujesz w ostatnim czasie, że powinno chyba Ci zależeć....:sorry:...no chyba, że chcesz chodzić z tymi skurczami itd. przez kolejne 9 miesięcy....
 
skurcze sa do zniesienia ale jak sie porod zacznie to sie boje ze nie zniose
:sorry:...? a rozważałaś możliwość znieczulenia?...
wiadomo, każda z nas ma jakies obawy, najważniejsze jest nie to jak nas boli ... ale by w końcu po tak długim czasie przytulic zdrowego maluszka...może w ten sposób sobie codziennie mów ... od razu nastrój ci sie poprawi
 
Nadrobić cały dzień nie jest łatwo;-)
Ale mam dzień ... myślałam, ze fryzjer odmieni cokolwiek, ale niestety pogoda jest chyba silniejsza!!! Do dupy się czuję :/ Napina mi się brzuch, tu mnie strzyknie tam pyknie ...i nie wiem czy to coś znaczy czy to nerwy związane z nieobecnością mojej połóweczki :-:)-:)-(
Zajmuję się wszystkim pokolei, żeby zabić chandrę ... a tu nic!
 
Minutka, jak już się zaczyna poród, to już Ci wszystko wisi, byle do przodu, byle mieć z bańki, tak więc nie masz co się martwić na zapas.

Pixella, masz rację ze znieczuleniem - co sobie zapodasz? ;-)

Tricolor, będziesz pogdlądała odbicie w lampach? :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry