reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

:sorry:...? a rozważałaś możliwość znieczulenia?...
wiadomo, każda z nas ma jakies obawy, najważniejsze jest nie to jak nas boli ... ale by w końcu po tak długim czasie przytulic zdrowego maluszka...może w ten sposób sobie codziennie mów ... od razu nastrój ci sie poprawi


znieczulenia raczej nie mam mozliwosci, obawy mam czy sobie poradze ale jezeli tyle kobiet sobie poradzilo to ja tez musze :-) ale przyznam ze strach mnie czasami przerasta
 
reklama
Czesc:-)
Co do nosidełka - fotelika samochodowego to u nas się sprawdził z Majcią, praktycznie od samego początku, ale teraz zamierzam kupic małemu taki leżaczek z wibracjami, z zabawkami wiszącymi na pałąku, myślę, że sprawdzi się jeszcze lepiej:tak:
:-D
SUNNIVA tylko nie daj się wrobić jak ja. na wątku zakupowym opisałam jak kupiłam leżaczek w Smyku :wściekła/y::wściekła/y: połakomiłam się bo tańszy.
Obejrzyj dokładnie i lepiej dołożyć więcej ale mieć pewność że bezpieczny, wygodny niż kupić a potem się wściekać :wściekła/y::wściekła/y:
 

Pixella, masz rację ze znieczuleniem - co sobie zapodasz? ;-)
oj zapodam zapodam;-)....choć...:szok: ja to sie bardziej baby w białym fartuchu z igła boje niż skurczy porodowych...bo tak jak piszesz, jak się zaczną te konkretne to człowiekowi i tak juz wszystko jedno tylko chce szybko zobaczyć dzidziusia........to oni mnie sie tam powinni bać....bym ich tam nie rozniosła na tej porodówce..:laugh2::laugh2::laugh2:...a tak na serio to znieczulenia nie rozważam, lubie isc na zywioł i chce być porządnie przez moja małą zmaltretowana
....masochistka jestem czy co....:happy:
 
Czy oprócz oznak typu: skurcze,wody są jakieś inne....
Bo ja mam jakiś brak tlenu od kilku godzin, a siedze na tyłku i nic nie robię :((

JA WŁASNIE TAK MIAŁAM ZESZŁEJ NOCY... POPROSTU NIE MIAŁAM CZYM ODDYCHAĆ, DO 4 RANO SIE MĘCZYŁAM AŻ POTEM USNĘŁAM WYKOŃCZONA TYM.
I DZISIEJSZEJ NOCY TEZ TO SAMO ALE SIĘ NIE PRZEJMUJE JUŻ TYM IDE SPAĆ CHOĆ MAM TAKI PŁYTKI ODDECH JAK BY MI DZIDZIA NA PLUCA UCISKAŁA ALBO NA PRZEPONE... nie wiem nie znam się.:eek:
 
Ostatnia edycja:
a tak na serio to znieczulenia nie rozważam, lubie isc na zywioł i chce być porządnie przez moja małą zmaltretowana
....masochistka jestem czy co....:happy:

Pixella ja tez bez znieczulenia planuję rodzić (chociaż pierwszy raz to mój będzie):tak:. Dzisiaj w ogóle się podbudowałam bo skoro Kasia urodziła 5 kg Córcie bez znieczulenia to myślę, że i ja dam radę :-).
 
JA WŁASNIE TAK MIAŁAM ZESZŁEJ NOCY... POPROSTU NIE MIAŁAM CZYM ODDYCHAĆ, DO 4 RANO SIE MĘCZYŁAM AŻ POTEM USNĘŁAM WYKOŃCZONA TYM.
I DZISIEJSZEJ NOCY TEZ TO SAMO ALE SIĘ NIE PRZEJMUJE JUŻ TYM IDE SPAĆ CHOĆ MAM TAKI PŁYTKI ODDECH JAK BY MI DZIDZIA NA PLUCA UCISKAŁA ALBO NA PRZEPONE... nie wiem nie znam się.:eek:
Oki, w takim razie i ja sie nie martwię ;-) Skoro Ty jeszcze Dorotko nie urodziłaś po dwóch takich nocach to ja chyba też nie urodzę ;-)
 
reklama
SUNNIVA tylko nie daj się wrobić jak ja. na wątku zakupowym opisałam jak kupiłam leżaczek w Smyku :wściekła/y::wściekła/y: połakomiłam się bo tańszy.
Obejrzyj dokładnie i lepiej dołożyć więcej ale mieć pewność że bezpieczny, wygodny niż kupić a potem się wściekać :wściekła/y::wściekła/y:

Oli ja już mam upatrzony od jakiegos czasu, słyszałam o nim same pozytywy, więc myślę, że będzie ok. coś takiego 5000 SPRZEDANYCH LEZACZEK FISHER PRICE L0539 + BON (644984517) - Aukcje internetowe Allegro
Hehe oberwie nam się bo to nie ten wątek;-)

Minutko nie stresuj się tak kochana, to naprawdę da się przeżyc i cały ten ból szybko sie zapomina:tak:

Ja też rodzę bez znieczulenia, po Kasi to już chyba nic nie straszne:-)
 
Do góry