reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Tricolor, miło Cię widzieć, kochana :-D:-D:-D trzymamy za Ciebie kciukaski :-D:tak:
Carmi, powodzenia!!!

Dorotko, hurrraaaaaaaaaaaaaaaaa! wreszcie się coś ruszyło, super!!!
 
reklama
ło ! Tricolor , czy ktos sie podszywa ?:-);-)fajnie ze jestes, fajnie Ci ze kilka dniu i Dzidzius juz Toba,

a i zapomnialam sie pochwalic ze w nocy mialam , UWAGA !!!! 3 skurcze !!! tak, tak drogie Panie, az 3, jeszcze troche i bedzie tak jak mowilam ze przeniose się do lipcówek:wściekła/y::wściekła/y:

a co to oznacza ze lozyska w III stopniu dojrzałosci?









 
Witam was dalej w dwupaku , termin mam dokładnie na dziś. Bóle , skurcze są. Wszystko jednak nieregularne zupełnie. W poniedziałek u lekarza miałam rozwarcie na 2 cm i powiedział że do 5 czerwca urodzę i co? No w sumie jeszcze troche do północy zostało ;-)
Kabaretka - nie tylko Ty masz doła, ja od kilku wieczorów łapie codziennie, za dużo już myślę, boję się itd. Rano zrobiłam sobie jednak henne, depilację, maseczkę żeby wyglądać jak człowiek i mi się trochę humor poprawił. Polecam Ci :-)
Carmi - czekamy na wieści i trzymamy kciuki
Dorotka - ale Ci fajnie, to już jakiś znak, że coś zaczyna się dziać. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Oj Dorotko sacza sie i skurcze mam i wraznie jakby mi cos mialo wypasc taki ucisk... mam tylko nadzieje ze dzidzia poczeka do wieczora az moj A przyjedzie ale pewnie zrobi na zlosc i akcja zacznie sie jak on juz pojedzie bo cos czuje ze to bedzie taki moj charakterek :-D
 
o widzę że się chyba zgadałyście i w jednym czasie chcecie urodzić te wszystkie wasze objawy pachną mi weekendowym pobycie na porodówce :tak: ale fajnie będą nowe czerwcowe gratulacje:-D:tak:
tricolor świetne wieści ale trochę nie sprawiedliwe bo termin masz po mnie;-):-)
Andzia wiem że to rożnie bywa ale u mnie kompletnie nic się nie dzieje,
a jeśli chodzi o nosidełko to miałam na myśli te na szelkach co bobasa na brzuszku się nosi.
 
reklama
Do góry