reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
co do nosidełka to ja myslalam o takim na brzuch, upatrzylam na allegro takie od 3 miesiaca, tylko nie wiem czy niuniek bedzie chcial w tym chociaz troszke posiedziec???









 
Hej :-)

Widzę, że tutaj jakis wyścig trwa. Wymyslacie coraz to nowsze metody przyspieszania porodu, a ja nogi zaciskam jak mogę :-). Termin mam dopiero na 28 czerwca, ale juz w poniedziałek ide do szpitala i najpóźniej w środe bede miala cc :-)W ostatnim tygodniu biorę juz 8 tabletek Fenoterolu ( w poniedzialek odstawiam całkowicie ), a mimo to brzuch ciągle napiety i bolacy.
Torba spakowana, maż przygotowany psychicznie, sasiedzi juz umowieni na pepkowe. Tylko rodzic :-)
Zapomniała bym - zmienilismy chłopakowi imię z Maksyma na Tymoteusza :-) ( moja ciotka kupila sobie kota i nazwalo go Max :baffled:)

Wczoraj dostalam informacje, że Carmi rodzi, ale jak do tej pory chyba efektu nie ma bo cisza zapadla w eterze. Jak tylko cos będe wiedziala to oczywiście dam znać :-)
 
Dzień dobry

Andzia widzę, że mamy podobne obawy. Ja też się zastanawiam ciągle czy będę wiedziała jak się Dzidzią zająć. Myślę, że nam nasza intuicja podpowie! Bardzo się cieszę, że jutro będziecie już wszyscy razem:-).

Miłego dnia!!!:-)
 
Hej kobietki czy którejś już odszedł czap:tak:bo ja wczoraj byłam zbadana a od rana leci mi śluz z brunatną krwią i coraz więcej nie wiem co robić w poniedziałek mam gina czekać??

JA TEŻ MIAŁAM BADANIE 3 DNI TEMU A DZIŚ RANO ZAUWAŻYŁAM,ŻE LECI MI ŚLUZ PRZEŹROCZYSTY JAKBY RÓŻOWAWY- MYSLE,ŻE TO CZOP.!:happy:
A mam wizytę u gina też dopiero we wtorek. Ale bez paniki będe obserwowala co się bedzie działo przez weekend i zobacze co zrobie. Jakby co to do szpitala........
 
Ostatnia edycja:
Czesc:-)
My z Majcią znowu zalegałyśmy do 11, muszę sie wyspac na zapas:-)

Co do nosidełka - fotelika samochodowego to u nas się sprawdził z Majcią, praktycznie od samego początku, ale teraz zamierzam kupic małemu taki leżaczek z wibracjami, z zabawkami wiszącymi na pałąku, myślę, że sprawdzi się jeszcze lepiej:tak:

Ale się cieszę, że u Carmi w końcu się coś ruszyło:-) Trzymam kciuki:tak:

Minutko u Ciebie to już chyba też to, oj będą gratulacje niedługo;-):-)

Irka ciesze się, że problem z łóżeczkiem jakoś się rozwiązał, oby maleńka jeszcze troszke poczekała:tak:

Hej Tricolor:-) No to juz za kilka dni będziesz tuliła swojego maluszka, super:tak:

Kurcze musze umyc jedno okno, bo jest strasznie zachlapane i mnie drażni, mam nadzieje że nie zacznę przez to rodzic hehe:-D
 
Dorotko - wkoncu doczekalas sie oznak zbilazjacego sie porodu :-)
tricolor- juz niebawem przytulisz swoj skarb :-)


A ja mam nadzieje jeszcze chwile pochodzci 2w1 :-D
 
Witam....:-) ale dawno tu do Was nie zaglądałam...miałam awarie komputera:wściekła/y: ale już jest ok :) w sumie weszłam tylko na chwilke.... musze troszke poczytać bo dziś kolejny egzamin ...jeszcze jutro i koniec :) Życzę wszystkim mamusiom milutkiego dnia :)
 
reklama
A mnie straszny dol zlapal, mam dosc siedzenia w domu, nic nie robienia, jest mi zle, a pogoda taka ze wyjscie na spacer tez nie ma sensu. Eh... Wyc mi sie chce, ale tego tez nie moge bo moja babcia w odwiedziny przyjechala na kilka dni, wiec nawet prywatnosci nie mam.
 
Do góry