reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Niby hemoglobinę miałam słabą-ale nie tak dramatycznie. Biorę żelazo, cukier też ok.
Mam niskie cisnienie i chyba mi pogoda nie służy :)
Nie jestem chudzinką,szybko tyłam na początku ciaży-teraz przystopowało- więc chyba dzidzia ma z czego czerpać.
Staram się jeść owoce i warzywa. Chyba wiecej nie mogę zrobić.
Jestem niewysoka- mam 10 kg nadwagi sprzed ciaży+ 15 kg teraz więc pewnie i dlatego nie jest wesoło. Ale już niedługo zrzucimy balaścik- a wtedy znów będe aktywna jak wcześniej:)
 
reklama
Dzien dobry

Ale mi szybko weekend minal. Dobrze, ze pogoda dopisala :tak:
Wczoraj bylisimy na grillowanku u znajomych. Dzieci wybiegaly sie caly dzien na dworze, pojedlismy pysznosci, pozniej odwiedzilismy plac zabaw i zachaczylismy o lody. Kolacja znow z grilla i o 20 przyjechalismy do domku bo dzieciaki padaly nam an rekach :-D Udl sie wczorajszy dzien oj udal :tak:
Dzis sloneczka nie ma, troche chmurek na niebie ale jest cieplo. Planu na dzis nie mamy ;-)Trzeba cos wymyslec ciekawego ;-)

Beatko pokaze sie :tak: Moze nawet dzis ;-)
Musze tylko fotki przejzec i zobaczycz czy jest tam cosik ciekawego ;-):-p

Tacjana gratulacje dla kolezanki :tak:
Jak slucham ze coniektore dziewczyny juz sciskaja swoich maluszkow to tez by mi sie juz chcialo ;-):-)

Witam minutka :tak:
Czuj sie jak u siebie :-)

Ewunia trzymaj sie dzielelna kobieto. Nie daj sie tesciowej :tak:
 
Martwi mnie trochę to,że od jakiegoś czasu nie chce mi się wogóle jeść. Dosłownie zmuszam sie dla dzidzi. Jak już coś zjem to niewiele,bo czuje,że nie ma tam miejsca. Ogólnie nie za dobrze się czuje. Mam jakieś zasłabnięcia- boje sie sama wychodzić. Masakra.

lenka87 ja tez nie mam apetytu, jem bo muszę, chociaż były święta nie pamiętam kiedy ostatni raz jadłam ze smakiem i apetytem. Wyniki krwi mam ok ale chudnę,mam nadzieje że małemu nic nie brakuje. :-(
 
ja wlasnie poupychałam ciuszki do szafki, nakryłam prześcieradełkiem coby sie nie kurzyło , :tak:pije kawkę, potem może "walnę kręgla "pod blokiem bo dalej i tak nie zajde , :-D

Ewcia trzeba było powiedzieć tesciowej, :"niech mamusia jedzie , tyle mamusi, co mamusia ode mnie odpocznie ", hahahhaha:-D
Maleństwo idz na zwolnienie, zobacz pogoda piekna, porobisz zakupy, porzadki z wyprawka, naszykujesz sie na spokojnie, organizm sie wyciszy przed waznym wydazeniem, a co !!!
po poludni do dentysty, brrr









 
Już mi lżej,że nie tylko ja tak mam. Czułam się winna,że za mało daje mojemu synkowi. Ale w sumie patrząc na to,że w 32 tygodniu ważył 2170 to chyba nie jest taki drobniutki:)
 
Dzien dobry wszystkim :)

Milkada- bardzo dziękuje za pomoc :) zastanawiam sie tylko kiedy spakowac taka torbe????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witaj :)

pochwalę się - w końcu podjęłam decyzję - idę dziś do lekarza i wezmę L4 !

czy któraś z was orientuje się jak to jest z tymi 2 tygodniami przed terminem (oczywiście w PL) - czy trzeba iść na macierzynskie ???
 
reklama
Maleństwo z tego co wiem, lekarz ma obowiązek dać ci zwolnienie do przewidywanego dnia porodu, więc nie musisz dwa tygodnie wcześniej na macieżyński. Gorzej jak nie urodzisz do terminu porodu. Nie bardzo wiem co wtedy, ale wydaje mi się, że jak lekarz dalej wypisze zwolnienie to nie ma problemu.
Jestem kadrową, ale od niedawna i takiej sytuacji nie przerabiałam, dlatego nie wiem.:-)
 
Do góry