reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam wieczorkiem:-), niestety u mnie dziś też cały dzień pada śnieg, ciemno i buro jakoś tak:-(nic się nie chce robić:zawstydzona/y:

Rozzalia-witam :-)
 
reklama
Kurcze zjadlam cala paczke chipsow Taccos przed chwila.....ale chyba Malej smakowaly bo kopie ze hoho:-D A teraz zjem truskawke homogenizowana....mniami:-D Jakiegos tasiemca mam chyba;-) A poza tym to lenistwo straszne mnie ogarnia ostatnio...nic mi sie nie chce:szok: Ale zwalam wszystko na pogode....no bo co tu robic jak za oknem zimno i pochmurno;-) Milego wieczoru laseczki i 3mam kciuki za te, ktore dzisiaj maja wizyte u gina :-)
 
oj i ja bym zjadla chipsów,ale musze to zrobic w tajemnicy przed meżem, bo mi nie pozwala takich rzeczy zjadac:-)

Poziomka , ten lek przepisal mi teraz gin. przed ciaza brałam inne, a potem przestałam, uważałam ze na zwolnieniu sie wycisze, ale jak widac, ja mysle swoje a nerwy swoje , :dry:







 
Hej, ja już dzisiaj padam na mordeczke;-) pomyłam okna, jeszcze mi tylko jedno w kuchni zostało, popakowałam kolejną turę rzeczy, w tym prawie całe szkło z kuchni, wszędzie już się jakieś kartony walają a jeszcze tyle przede mną:szok:
U nas też śnieżyca była, pomieszana z gradobiciem, akurat mi pomyte okna ochrzciło:baffled:
O mój mały właśnie ma czkawkę bidulek:-)
 
Tricolor, Kalina powklejałam moje obrazki, jakby co to będzie na Was;-)

Kalina Teraz dopiero dotarłam do Twoich prac - professional !!!

Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamuśki i życzę miłego wieczoru.
 
Ostatnia edycja:
... A teraz zjem truskawke homogenizowana....mniami:-D Jakiegos tasiemca mam chyba;-) A poza tym to lenistwo straszne mnie ogarnia ostatnio...nic mi sie nie chce:szok: Ale zwalam wszystko na pogode....no bo co tu robic jak za oknem zimno i pochmurno;-) ....
Ja też bym zjadła truskawkę homogenizowaną :zawstydzona/y:, można coś takiego kupić w sklepie?
Sama mam lenia jak stąd do Chile :-D...

Dziś właścicielka mojego mieszkania zadzwoniła i oznajmiła, że będzie mi wymieniała okna. Prosiłam ją o to od grudnia, pod tym warunkiem nie wyprowadziliśmy się..., a termin wymiany jaki podała wypada w 35 tygodniu mojej ciąży...
Załamałam się:no:
Mamy mnóstwo rzeczy do zrobienia po tym, bo bez tego nie chcę urządzać pokoju dzidzi i w ogóle.., jak ja to zrobię, to nie wiem :confused:
 
Hej dziewczęta!!!Ja mam termin porodu na 18stego czerwca,cieszę się niesamowicie i już niemogę się doczekać kiedy moja dzidzia przyjdzie na świat:-) Pozdrowionka:*
 
Ja też bym zjadła truskawkę homogenizowaną :zawstydzona/y:, można coś takiego kupić w sklepie?
Sama mam lenia jak stąd do Chile :-D...

Dziś właścicielka mojego mieszkania zadzwoniła i oznajmiła, że będzie mi wymieniała okna. Prosiłam ją o to od grudnia, pod tym warunkiem nie wyprowadziliśmy się..., a termin wymiany jaki podała wypada w 35 tygodniu mojej ciąży...
Załamałam się:no:
Mamy mnóstwo rzeczy do zrobienia po tym, bo bez tego nie chcę urządzać pokoju dzidzi i w ogóle.., jak ja to zrobię, to nie wiem :confused:

Ja kupuje truskawke w Realu, robi to chlodnia Olsztyn chyba wiec nie wiem czy u Ciebie tez bedzie...musisz popatrzec w lodowkach w sklepach;-)
A ta wlascicielka nie moze wczesniej tych okien wymieniac? Przeciez to bajzel na kolkach bedzie w calym mieszkaniu...moze na litosc ja wez...hihi.
Zmykam do lozeczka, milej nocy laseczki:-D
 
reklama
No nie...wczoraj ostatnia pisalam, dzisiaj pierwsza....hmmmm...WSTAWAC SPIOCHY!!!:-D
A w Olsztynie sloneczko od rana wiec humor mam rewelacyjny:-D Oby caly dzien byl taki:tak: Milego dnia Mamuski:-D
 
Do góry