reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam,
za oknem właśnie szaleje śnieżyca:szok:.
My dziś zaczynamy 7 mc no i III trymestr.
A wieczorem wybieramy się na USG 3D.
Jutro w ramach odstresowywania obiecuję sobie łażenie po nowootwieranej galerii Malta.
 
reklama
CZeść dziewczynki.
Kilka dni mnie nie było i teraz muszę tyyyyle nadrobić. U nas pogoda też paskudna, alem przynajmniej śńieg nie pada.
Dobra biorę się za czytanie. MIŁEGO DNIA
 
Cześć Dziewczynki

Właśnie nadrobiłam wczorajsze zaległości :tak:.
Byłam dzisiaj na badaniach i niestety musiałam glukozę pić brrrrrr! Mam tylko nadzieję, że wynik wyjdzie ok .

Stolica ponura, wietrzna i deszczowa ale mimo wszystko miłego popołudnia i wieczoru!
 
Tricolor, no ja tez mam nerwy ze tak powiem pod kontrola, i przed ciąża bralam leki na uspokojenie, ale w ciazy przestalam, jestem na zwolnieniu, i stresów mialam znacznie mniej, az tu znowu..przepisał mi Hydroxyzinum, brałaś moze to , albo ktoras z was ?

Nie znam tego leku. Ja brałam jak mnie "telepało" Neurol. A co do nerwów to moim najlepszym lekiem jest mój mąż :-) Wierzcie lub nie, ale od kiedy jestem z tym facetem mam o wiele mniej stresujacych sytuacji :-) On jest typowa spokojna zodiakalna Rybką i takiego "rogacza" jak ja potrafi poskromić;-):-)

Witam,
za oknem właśnie szaleje śnieżyca:szok:.
My dziś zaczynamy 7 mc no i III trymestr.
A wieczorem wybieramy się na USG 3D.
Jutro w ramach odstresowywania obiecuję sobie łażenie po nowootwieranej galerii Malta.

Tak sobie pomyślałam, że coś z tą śnieżycą ściemniasz, ale wyjżałam przez okno i :szok: kurde faktycznie śnieżyca.
Oby na USG twoje dziecie tez się tak ładnie pokazało jak moje :tak: Trzymam kciuki !
Zdaj koniecznie relację z tej wyprawy do galerii. Jestem ciekawa jak tam jest. Może jak sie poczuję pewniej i te skurcze mi sie troszeczkę uspokoją to się wybiorę :-)
 
Tau skarbnico wiadomości ;-) dzięki linkowi który podałaś jestem właścicielką "parówy":-D Już się dogadałam z dziewczyną, która wystawiła tą poduszkę. Mój mąż pojedzie ją odebrać w czwartek. Dzięki Tau :-)
No i trzymam kciukasy za wizytę :-)
 
Witam,
za oknem właśnie szaleje śnieżyca:szok:.
My dziś zaczynamy 7 mc no i III trymestr.
A wieczorem wybieramy się na USG 3D.
Jutro w ramach odstresowywania obiecuję sobie łażenie po nowootwieranej galerii Malta.

Witam was kobiety kolega na żonkę w ciąży mÓwił BIZONEK:-)Ja właśnie jutro zaczynam 7 mc i III trymest a po jutrze jadę na cukier.Nudzę się w domu co tu robić na pranie ciuszków jeszcze za wcześnie nie będą pięknie pachnieć:tak:A koleżanka już 9kwietnia śmiga na cesarkę.
 
przed ciąża bralam leki na uspokojenie, ale w ciazy przestalam, jestem na zwolnieniu, i stresów mialam znacznie mniej, az tu znowu..przepisał mi Hydroxyzinum, brałaś moze to , albo ktoras z was ?

Bierzesz ten lek doraźnie, czy stale? Z dwojga złego lepiej brać Hydroxyzynę niż wspominane Relanium. Wg klasyfikacji A,B,C,D,X Hydroksyzyna jest bezpieczniejsza w ciąży niż Relanium, poza tym nie uzależnia (aż tak bardzo) jak Relanium.
Może warto wybrać się do psychologa i spróbować rozwiązać ten "problem z nerwami" w jakiś inny sposób niż tabletki... Bo takie typowe "uspokajacze", fajnie znoszą objawy nerwicy, ale w dłuższej perspektywie, to droga do nikąd...
 
reklama
A co do nerwów to moim najlepszym lekiem jest mój mąż :-) :-)

A moj jest jedynym człowiekiem który potrafi wyprowadzić mnie z równowagi:-p.


W marcu jak w garncu:tak::tak: i u nas właśnie taka dziś pogoda , rano deszcz potem śnieg , grad ,śnieżyca a teraz słoneczko mocno przyświeca i jest ciepluteńko:tak:.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytki - ja już jutro.

Rozalja witam serdecznie.
 
Do góry