reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witanko

Ale mialam dzis noc. Starszne sny mi sie snily, jakies duchy mnie gonoily :-( obudzilam sie przestraszona i od razu polecialam spradzic czy u corci wszytsko w porzadku. Spala jak aniolek a niedobra mama obuzia o 5 nad ranem ;-)

U nas dzis pogoda pod psem, pada co chwile.
Zaliczylismy maly spacerek miedzy deszczem ;-) pozalatwialismy pare spraw na meiscie i bylismy z corcia na imprezie dzieciecej z okazji Wielkanocy. Nie bylo za ciekawie ale zawsze to jakas zmiana dla dziecka ;-)
Zaraz zabieramy sie za pieczenie ciasta marchewkowego ;-) a potem jedziemy na kawke do znajomych ;-) I kolejny dzien zlecial ;-)

Rozzalia witam serdecznie :tak:
 
Witanko

Ale mialam dzis noc. Starszne sny mi sie snily, jakies duchy mnie gonoily :-( obudzilam sie przestraszona i od razu polecialam spradzic czy u corci wszytsko w porzadku. Spala jak aniolek a niedobra mama obuzia o 5 nad ranem :tak:


To miałyśmy ten sam sen bo mnie też jakieś duchy goniły , tak sie darłam w nocy że mąż musiał mnie uspokajać:-p i małego też obudziłam bo zaczął kopać jak szalony no i bałam sie iśc do kibelka - czekałam aż do rana:rofl2:
 
O masakra kilka dni mnie nie było na forum i miałam co nadrabiać :-)
Już nie jestem taka chora jak kilka dni wcześniej, wspłczuję wszystkim przeziębionym albo z jeszcze gorszym paskudztwem...
Wczoraj byłam w Szkole Rodzenia przy szpitalu, polecam każdemu taką szkołę. Mój mąż również był zadowolony, stwierdził, że chociaż nauczy się poruszać po tak strasznie brzmiącej porodówce :-)
Jeśli chodzi o pogodę, to u nas tragedia - słońce, zimno, deszcz, grad, śnieg, okropny wiatr - wszystko na zmianę się przewija, aż nie chce się z domku wychodzić :-)
 
Cześć Laseczki!

Ze dwa dni głównie czytałam, bo jakoś nie miałam zbytnio weny na pisanie, a tyle się tego narobiło, że już nie wiem kto, co i na którym wątku, więc ciężko mi odpisywać indywidualnie. Mam nadzieję, że jakoś mi wybaczycie, najwyżej w polu odrobię ;-)

Rozzalia, witaj!
 
U nas tez pogoda typowo marcowa, w ciagu godziny potrafilo sypac sniegiem na przemian z pieknym sloneczkiem. Wczoraj rowniez bylam na spotkaniu w szkole rodzenia, jedna z dziewczyn, z terminem na maj urodzila zdrowego dzidziusia, wprawdzie w 32 tygodniu, ale dzieciaczek wazy ponad 2 kg i jest zdrowiutki, samodzielnie oddycha. To optymistyczna wiadomosc, dla wszystkich kobitek, ktore maja problemy z donoszeniem ciazy.

Moj maly ma chyba grype zoladkowa, wczoraj i dzis wymiotowal i ogolnie jest oslabiony, biedaczek:-(
 
reklama
Witam dziewczyny u nas tez cały dzien zamiec sniezna. Jakos zle sie czuje ostatnio jestem cały czas zmeczona, spiaca i bola mnie wszystkie kosci a najbardziej boli mnie krzyz i kregosłup ze chodzic czasami nie moge ,a co to bedzie pozniej?
 
Do góry