reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

I ja się witam wieczorkiem:-)

Nika ja używałam proszku Lovela, byłam z niego zadowolona, ma delikatny, niedrażniący zapach a rzeczy są po nim mięciutkie:tak: Co do chustek to ja przez długi czas używałam Pampersowych, raz mi się zdażyło kupić właśnie Dzidziusie, ale nie były fajne, więc już do nich nie wróciłam a później natrafiłam na biedronkowe Dada i jak dla mnie są rewelacyjne:tak: Dobrze nawilżone i duże a cena naprawdę konkurencyjna, niecałe 5 zł.

Kalina dołączam do kciukowych trzymaczek, powodzenia jutro, przesyłam wirtualnego kopniaka w tyłek na szczęście:tak::-)
 
reklama
Nika ja uzywalam proszku Jeep ale po pewnym czasie wydawlo mi sie ze biale ciuszki szarzeja i przerzucilam sie na Lovele. Chusteczki to na poczatku uzywalam Pampersa lub Johnsona, a pozniej jak corcia byla starsza to jakie kupilam takie byly. Dzidzius, Dada i takie z Lidla ale nie pamietam teraz nazwy. Kazdy lubi cos innego ;-) Teraz kupilam pare paczek z Pampersa ale tylko dlatego ze promocja na nie byla ;-)Nie wiem czy sa w Polsce ale ja teraz tutaj kupuje proszek i plyn do plukania Fairy. Ponoc dobry, nie wiem jeszcze nie uzywalam wiec sie zoabzczy jaki bedzie. Plyn do naczyn jest super ztej firmy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewuszki!

Jak już jesteśmy przy proszkach do prania - to ja mam właśnie pytanie do dziewczyn z IRL i GB, które mają dzieciaki:

jaki proszek polecacie do prania ciuszków niemowlaczków?

bo ja zielonego pojęcia nie mam, co kupić:baffled:

Kalinko ja również będę trzymać jutro kciuki, a że zdasz, to chyba nikt nie ma wątpliwości:tak:
 
Ja z doświadczenia po Mikołaju do prania będę uzywać proszku Dzidziuś (nadal w nim piorę jego rzeczy), a chusteczek Dada (są najbardziej "soczyste" ze wszystkich mi znanych).
 
Witam
ze słonecznej o dziwo stolicy:tak:!

Ja słyszałam, że proszki jelp, lovella, dzidziuś są dobre dla maluchów. Chusteczki dostałam Dzidziusia ale mam też w domu Dada. Te chusteczki biedronkowe są naprawdę super, kupowałam je od jakiegoś czasu w lato jak się wybieraliśmy na pikniki i tym podobne.

Kalina trzymam kciuki i czekam na wiadomość (tylko pozytywną:-p;-)). Masz dobrą pogodę na egzamin:tak:

Dziewczyny miłego dnia!:-)
 
Hej dziewczyny,
Ja miałam ciężką nockę, strasznie męczył mnie kaszel, katar i inne dolegliwości związane z przeziębieniem... Biorę rutinoskorbin, czosnek w tabletkach i stodal na kaszel ale to mało pomaga, już mam dość, tydzień czasu chora.... wrrrr...
Chyba mam dzisiaj dzień do narzekania po nieprzespanej nocce, aż współczuję mojemu mężowi... no cóż jakoś będzie musiał przeżyć ;-)
 
Witam dziewuszki:-)

Kalinko - trzymam kciuki tak mocno jak tylko sie da!!!

Weszłam sie tylko przywitac, u nas próbuje przebic sie słoneczko wiec moze jakas pogoda sie wyklaruje zobaczymy.A póki co lece brac sie za sprzatanie, koncze kawusie i rzucam sie w wir jakos takie mam natchnienie dzis do sprzatania, układania i Bóg wiec co jeszcze zrobie jak mam taka wene to chałupe moge przenies na druga strone.
Chciałabym umyc sobie chociaz jedno okno w kuchni ale sie boje bo jak w poprzedniej ciazy tez tak o tej porze myłam okna ( rodziłam w maju) wylądowałam w szpitalu ze skórczami wiec jakos boje sie teraz zaryzykowac, chyba zadzwonie i mame poprosze o pomoc bo mojego S niestety nie ma jakby był zrobiłby to za mnie.
Miłego dnia Buziaki :-)
 
Witam weekendowo czerwcowe brzuchatki:-):-):-)
U nas wiosennie i cieplo, chociaz dzis nieco niebo zachmurzone, ale i tak jest pieknie... Maz musial na pare dni skoczyc do Polski... takze od 2 dni sama ze Stasiem. Maly chyba teskni za tata bo strasznie nieznosny, marudny i wogole chwilami nie do wytrzymania. Ale juz jutro wieczorem bedziemy w komplecie.
 
Witajcie
No to mamy pierwszy dzień wiosny:-):-):-)
Nie mogę w to uwierzyć, jak to zleciało. To już naprawdę niewiele zostało do rozpakowania:-D
Podglądam kwietniówki i widzę, że tam już kolejna została mamuśką:tak::tak::tak:

Miłego dnia dziewczęta:blink:

15406844d8.png
 
reklama
Witam was kobiety u mnie dziś pochmurnie ale mam nadzieje że nie będzie padać bo chce pomyć okna i poprać firanki.:tak Mój synek od rana uczył się jezdzić na rolkach i śmiga jak cza:-) ale ochraniacze zdarte na maxa:-)Pozdrawaim :blink:
 
Do góry