reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Kalina
Dziekuje dziewczyny za podpowiedzi...widze ze najwiekszym powodzeniem ciesza sie te pieluszki z Biedronki Dada...musze im sie przyjrzec, bo jakos nie zwrocilam wczesniej uwagi :-D Co do proszku to musze jeszcze popatrzec bo nie widze jednego faworyta ;-) A moze faktycznie plyn do prania...:tak:

Nika, oczywiście mowa o chusteczkach, a nie o pieluszkach ;-)

Co do płynów do prania, to ja je stanowczo wolę z tej prostej przyczyny, że się nie rozsypują po łazience :-D

Dziękuję Wam bardzo za te wszystkie gratulacje!
Chociaż oczywiście mi się należą :-p

Prawko odbiorę za ok. 3 tygodnie, czyli na Wielkanoc. I wtedy się zacznie prawdziwa nauka, bo moje auto jest 100% inne od tego, na którym się uczyłam. Jest ze 2 razy takie, na dodatek ma mniej pedałów, bo to automat. No ale to już będzie problem mojego mężusia, żeby mnie nauczyć :-D:-D:-D
 
Kalina -
images
:) a tu masz do swietowania -
images
. I rzeczywiscie trzeba stwierdzic ze z takim wsparciem nie mialas szans zeby nie zdac :-):-):-)
 
Cześć Dziewczynki!
Jak widzę, ile Czerwcówek trzymało za mnie kciuki i doliczę do tego małe kciuczki czerwcowych bobasków, to wcale się nie dziwię, że zdałam :-D Troszkę jestem jeszcze w szoku, że tak za pierwszym razem, ale najwyraźniej jestem po prostu super ;-)


Gratuluję i ja Ty super-Skromniacho;-)

A u nas właśnie ładne słoneczko wyszło, więc jak tylko skończę przeglądać, co ciekawego naskrobałyście tu przez cały dzień, to wybiorę się z M. na jakiś przyjemny spacerek:tak:

Beatko współczuję Ci przeżyć - szczęście, że na strachu się skończyło.
 
KALINA NORMALNIE GIGANT Z CIEBIE, GRATULUJE SERDECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tricolor, Kalina Co do obrazków to czemu nie, kiedyś porobię zdjęcia i coś wkleję. Lubię malować i rysować a czy robie to dobrze to inna zupełnie sprawa:sorry2:, jeśli ktoś chce to zobaczyć to czemu nie. Kalina Jeśli dobrze zrozumiałam to ty też lubisz tworzyć? Może dasz się również namówić na mała wystawę?:sorry2::-)
Mam tez wierszydła straszydła;-):-) to podobno idzie w parze:-D w imie zasady "nieszczęścia chodza parami":-D

Beata, nastraszyłaś mnie kurcze ta opowieścią. Dobrze, że wszystko OK.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam miłego popołudnia
 
Kalinko, serdeczne gratulacje! :-)
Egzamin na prawko to jeden z ważniejszych w życiu :happy:
No i witam w "drogowej dżungli" :-D

Łaaaa, a ja mam dzisiaj studniówkę! :-)
I ty chyba też Kalina?
No, to dlatego musiało się wszystko udać :-):-):-)
 
Kasiu, po takiej ilości szampana, nawet bezalkoholowego, i oczywiście po dzisiejszym stresiku, chyba dziś szybko padnę!

Łaaaa, a ja mam dzisiaj studniówkę! :-)
I ty chyba też Kalina?
No, to dlatego musiało się wszystko udać :-):-):-)

Ja miałam wczoraj, ale przegapiłam - dziś mam dziewięćdziesięciodziewięciodniówkę :rofl2:

Inja, koniecznie wklejaj swoje obrazki - ja na początek wrzucę link do mojej staaarej strony. Jest trochę obciachowa i lekko nieaktualna, ale trudno :zawstydzona/y: A link tutaj.

Do odważnych świat należy!
 
reklama
Nika, oczywiście mowa o chusteczkach, a nie o pieluszkach ;-)

Co do płynów do prania, to ja je stanowczo wolę z tej prostej przyczyny, że się nie rozsypują po łazience :-D

Oczywiscie ze chodzilo o chusteczki...jakas zakrecona jestem...ale dzieki za poprawienie mnie:-D

Łaaaa, a ja mam dzisiaj studniówkę! :-)

No to gratuluje....mozesz poszalec dzisiaj np. z soczkiem i lodami:-D

Obejrzalam przed chwila Slumdog - milioner z ulicy...rewelka, szczerze polecam tym ktore maja mozliwosc obejrzenia. Chyba zaczynam sie nudzic:wściekła/y: Ale nie chce mi sie nigdzie wychodzic, chyba jakis drugi film sobie wlacze :-)
Milego wieczorku...
 
Do góry