reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witam czerwcowe mamuśki :-)
Strasznie dawno mnie nie było na forum, miałam co nadrabiać....
Jak czytałam o wyprawkach to mi się włos na głowie jeżył ponieważ ja kompletnie nie mam nic, nawet za wielkiego pomysłu na to od czego zacząć...
Bardzo się cieszę, że wyniki i badania wychodzą Wam dobrze... Mi również mimo, że mam cukrzycę ciążową i muszę stosować dietę (naszczęście nie mam wdrożonej insuliny narazie). Dieta mi wychodzi na dobre, bo nie należałam do osób szczupłych przed ciążą :-) a teraz chudnę. Na początku ciąży przytyłam 3,5 kg, które teraz straciłam i ważę tak jak przed ciążą... Mój ginekolog jest zadowolony i moja diabetelog również (ja martwiłam się, żeby nie zaszkodzić córeczce brakiem wzrosu wagi, a tu okazuje się, że dzidzia ze mnie dostaje tyle ile jej potrzeba :-)) W tej chwili jestem przeziębiona i strasznie gardło mnie boli, czy któraś ma pomysł na to co mogę wziąść w ciąży na przeziębienie...?
 
Witam!
Mnie też tu nie było przez tydzień M musiał iść na przymusowy urlop i wykorzystaliśmy okazję i zrobiliśmy remont pokoju dla syneczka M miał go robić po pracy a tak udało się go zrobić szybciej A było co robić musieliśmy ocieplić pokoik bo był bardzo zimny a brudu i kurzy było co nie miara myślałam , że nie przeżyję tego nie mogłam oddychać ciągle miałam katar a teraz męczę się z zimniskiem pod nosem:wściekła/y: było dużo wiercenia bo najpierw było trzeba w beton poprzewiercać metalowe stelaże obłożyć ścianę watą i w stelaże poprzewierca rigipsy potem gipsowanie szpachlowanie i malowanie z 4 razy na dwa kolory ale już jest po wszystkim teraz czekamy na zamówione zwierzaczki które nakleimy na ścianę jak będzie gotowe to zrobię zdjęcia. Teraz to ciągle próbuje pozbyć się kurzu a jak wiecie to nie jest łatwe:wściekła/y::-)
Kasia ja leczyłam się tylko domowymi sposobami czosnek, plus herbatki z sokiem malinowym z miodem i cytryną:tak:
tricolor cieszę się, tricolor wszystko w porządku :-)
 
Hej mamunie u mnie lato w planach wieczorny grill bo szkoda dnia a tu to rzadkość.Ogólnie czuje się ok i myślę żeby zrobić pokój dla małej ale jakoś nie widzę tego bo syna miałam u nas w sypialni tak pod ręką i nie wiem czy tak nie zostać.Chyba jestem starej daty hahaha:-);-)
 
Czesc dziewczynki!!

U nas mrozno ale slonecznie,wiec wiosenka powoli malymi kroczkami do nas zmierza:-):-)

Viktoria w nocy marudzila,budzila sie co h,musialam z nia spac w nocy niewiem czy to przez to ze spi w nowym otoczeniu i lozku,a moze to jakis zabek sie dobija bo w dzien tez marudzi:happy:

Trikolor
super ze wszystko w porzadku,nie moglo byc inaczej:-)

Kalinko powodzenia jutro Ci zycze mnie to czeka ale 25 czerw. juz sie boje:wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam

U nas dzis znow wiosennie :-D
Posiedzielismy na dworku, posprzataklam chatke, ugotowalam obiadek i juz na nic sly i ochoty nie mam ;-)Lenie sie przed TV :tak::-)

Synus tak sie rozpycha, ze czasami na niczym inym sie skuoic nie moge :-D

Dziewczyny czy wy juz liczycie ruchy :confused:
Wczoraj wyczytalam ze czas najwyzszy zaczac liczyc, ale jeszcze sie nie zabralam do liczenia i notowania.


aga29 gratuluje 30 tygodnia :-)

Kalina nic sie nie martw kciuki beda zacisniete :tak::-)
Zdasz na bank :-) Tylko sie za bardzo nie stresuj, mysl co robisz i sluchaj egzaminatora :-) a bedzie dobrze zobaczysz :tak::-)
 
Witam!
Tricolor - serdeczne gratulacje, wyobrażam sobie jaka musisz być teraz szczęśliwa!
Kalina - trzymam kciuki, choć podobno niepotrzebnie, tak Jak pisze Kluseczka - nie masz innego wyjścia jak zdać, bo nie odmawia się czerwcowym mamusiom:-)
Martusia - ja nie liczę ruchów, bo moja Niunia daje o sobie znać rzadko w sumie, na pewno wieczorem, kiedy się kładę, a ta ciągu dnia to czasem raz, czasem parę razy nieśmiało, generalnie to nie ma co liczyć.
Kaśka - możesz spróbować tabletki na gardło, płukanki z soli, domowe sposoby ( czosnek, mleko , miód itp), albo jak to nie pomorze, to bezpieczny jest bioparox lub tantum verde w aerozolu, ale nie wiem czy dostaniesz bez recepty.

A myśmy dzisiaj kupili komodę wreszcie. Jak mój T ją złoży, to w końcu się wezmę za pranie, prasowanie i składanie ciuszków w nowym miejscu:-)
Apropos prania, dziewczyny, czy wy pierzecie wszystko przed pierwszym użyciem? Tzn. pościel, kocyki, ręczniki itp. czy tylko ciuszki?

 

Martusia - ja nie liczę ruchów, bo moja Niunia daje o sobie znać rzadko w sumie, na pewno wieczorem, kiedy się kładę, a ta ciągu dnia to czasem raz, czasem parę razy nieśmiało, generalnie to nie ma co liczyć.
Ja tez nie licze ruchow. Alanek daje o sobie znac non stop :-D wiem, ze jest i ma sie dobrze :tak::-D i jestem szczesliwa :-)
Z Sandra liczylam dopiero w ostatnim miesiacu.

A myśmy dzisiaj kupili komodę wreszcie. Jak mój T ją złoży, to w końcu się wezmę za pranie, prasowanie i składanie ciuszków w nowym miejscu:-)
Jaka komode kupiliscie :confused:

Apropos prania, dziewczyny, czy wy pierzecie wszystko przed pierwszym użyciem? Tzn. pościel, kocyki, ręczniki itp. czy tylko ciuszki?
Ja mam zamiar uprac i poprasowac: ciuszki, reczniczki, pieluchy tetrowe, posciel, przescieradla . Nie bede prala chyba tylko kocykow.
 
reklama
Hello hello z wieczora:-D W koncu weekend i zasluzony odpoczynek:-D
Ja mam dwa pytania...nie wiem czy to wlasciwy watek ale zaryzykuje:-D Po pierwsze jaki proszek polecacie do prania rzeczy dla Maluszka a po drugie jakie chusteczki nawilżane sa dobre...wczoraj w Rossmanie widzialam w promocji chusteczki Dzidzius czy jakos tak i kompletnie nie wiedzialam czy warto brac (byly chyba dwa rodzaje):-( Bede wdzieczna za podpowiedzi:-)
A dzisiaj przyszla przesylka z kilkoma gadzetami dla Igi m.in. z pieluchami tetrowymi i flanelowymi i recznikiem...nie moge sie napatrzyc :-D Jak zrobie fotke to wstawie:-)
No to milego wieczorku i nocy;-)
 
Do góry