reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Cześć Dziewczynki :-)

Nika bardzo się cieszę że wszystko w porządku:tak:
Tricolor dasz radę do 12 poczekać a wyniki na pewno są bardzo dobre, ja cały czas trzymam kciuki:-).

W stolicy pada deszcz ze śniegiem więc mam nadzieję, że przypłynie do nas wiosenne słoneczko z Poznania:-).

Życzę Wam dzisiaj duużo uśmiechu:-).
 
Cześć cześć.
Nam w Lublinie pilnie przyda się dużo tego poznańskiego słoneczka. U nas od wczoraj sypie śnieg, więc wyobraźcie sobie co się u nas dzieje :baffled::baffled::baffled:
Lecę szykować się do okulisty, trzeba będzie przedrzeć się przez ten śnieg:szok:
 
Cześć dziewczyny ! :-)
Ja dzisiaj w "malym" stresie bo wyniki amniopunkcji bede prawdopodobnie znala. Zadzwonilam z samego rana, ale babka powiedziala, że mam dowiadywać sie po 12.00 bo teraz preparaty sa ogladane :baffled: Tyle godzin czekania ... No ale w koncu czekalam 3 tyg to jeszcze ta chwilka mnie nie zbawi, a co ma byc to i tak będzie.
Dam znać poźniej ...
Milego dnia mamuski :-)

Trzymam kciuki . Napewno wyniki będą dobre.
Ja dziś też odbieram wyniki ale te podstawowe -krewka i siku a też sie denerwuje tą hemoglobinką więc wcale ci sie niedziwie że masz pietra.

A TAK WOGÓLE TO MAM DZIŚ STUDNIÓWKE I CHYBA TRICOLOR I KALINKA TEŻ:-). trzeba dziś zabalować:-D-MLECZKO I TRUSKAWECZKI.
 
Cześć dziewczyny ! :-)

Ja dzisiaj w "malym" stresie bo wyniki amniopunkcji bede prawdopodobnie znala. Zadzwonilam z samego rana, ale babka powiedziala, że mam dowiadywać sie po 12.00 bo teraz preparaty sa ogladane :baffled: Tyle godzin czekania ... No ale w koncu czekalam 3 tyg to jeszcze ta chwilka mnie nie zbawi, a co ma byc to i tak będzie.
Dam znać poźniej ...

Milego dnia mamuski :-)

3mam kciuki zeby wszystko bylo ok...no i koniecznie napisz jak juz bedziesz je znala:tak:

Witam
i przesyłam wszystkim wiosenne słoneczko z Poznania:cool:. Miłego dnia.

Do Olsztyna jakos nie dociera...ehhh:-)

A TAK WOGÓLE TO MAM DZIŚ STUDNIÓWKE I CHYBA TRICOLOR I KALINKA TEŻ:-). trzeba dziś zabalować:-D-MLECZKO I TRUSKAWECZKI.

No to gratuluje....ja jakos przegapilam chyba swoja Studniowke:wściekła/y: i baletow nie bylo:-D

A ja lenia mam znowu i spac mi sie straszecznie chce:evil: Niech mnie ktos obudzi!!!:-D
 
Cześć dziewczyny ! :-)

Ja dzisiaj w "malym" stresie bo wyniki amniopunkcji bede prawdopodobnie znala. Zadzwonilam z samego rana, ale babka powiedziala, że mam dowiadywać sie po 12.00 bo teraz preparaty sa ogladane :baffled: Tyle godzin czekania ... No ale w koncu czekalam 3 tyg to jeszcze ta chwilka mnie nie zbawi, a co ma byc to i tak będzie.
Dam znać poźniej ...

Milego dnia mamuski :-)

Tricolor-będzie dobrze, jak wszystkie czerwcówki trzymam kciukasy


U nas czuć wyraźnie wiosnę. Słoneczko wysoko. Czas obiad zacząć.......:-)

15406844d8.png
 
Witam :-)
Gratulacje dla Was kochane dobrych wyników, trzymam kciuki za kolejne dobre wieści!:tak:
Witam po mojej ciszy.
Ostatnio rzadko zaglądałam na forum, bo zaczęliśmy w końcu przygotowywać mieszkanie na pojawienie się dzidziusia, usunęliśmy stare rzeczy, zaczęliśmy składać mebelki, kupować sprzęt agd (był wcześniej, ale bardzo stary...albo nie było). Takie to wszystko stresujące że nie wiem. No i kasochłonne. :-(
No, a najgorsze jest to, że właścicielka ma wymienić okna i przekłada z tygodnia na tydzień, a ja przez to odkładam generalne sprzątanie i w końcu ...nie dam rady :dry:
Dziś idziemy do szkoły rodzenia - pierwszy raz, troszkę się stresuję.:-D
Wczoraj dostaliśmy pierwszy prezent dla naszej dzidzi - nianie elektroniczną. To jest super, bardzo się przyda. :-D:-):-D:-)
 
Chyba to Wasze trzymanie kciuków pomogło bo zadzwonilam i pani mi powiedziala KARIOTYP MĘSKI PRAWIDŁOWY !!!:-):-):-):-):-):-):-)
Dosłownie było słychać huk kiedy kamień z serca mi spadał ;-):-) Niby czułam, że wyniki będa dobre, ale jednak taki dziwny niepokuj zawsze jest :-)
Łzy mi sie w oczach pojawiły ze szczęscia, a młody kopie jak by wiedział o co chodzi ;-):-D
Teraz to nawet sobie burza grodowa może przejśc, dla mnie jest to jeden z najpiekniejszych dni :-)
Jeszcze raz dzieki dziewczyny za wsparcie :tak::-)
 
reklama
Do góry