reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Hej

U nas dzis znow piekna pogoda :-)
Zaraz po sniadanku poszlysmy z kolezanka ciezarowka na dzieciowe zakupy :-) Troszke obkupilam mojego maluszka :-) wocilysmy po 16 padniete :tak:
Teraz odpoczywam ledwo zywa po ojadku ;-)

Gratulacje dla Was kochane dobrych wynikow, trzymam kciuki za kolejne dobre wiesci!:tak:

Tricolor super wiesci !! Gratuluje :-)
Ciesze sie razem z Toba :tak::-)
 
reklama
No i jestem spowrotem :-)
Widzę, że dzisiaj rekordy popularności biję na forum;-):-D Musze sie cieszyć moimi " 5 minutami":-D
Boże jak ja sie ciesz, że te "5 minut" z tak radosnego dla mnie powodu.
Zakupy męczące, a tak naprawdę kupiłam tylko storczyki do salonu, doniczki i dywanik do pokoiku małego i z tego zakupu jestem najbardziej zadowolona :-) ( zdjęcie wkleiłam w watku zakupowym ). Tapeta na bank będzie w paski, ale te, które ogladałam do tej pory maja za duzo rózu niestety no i musze szukac dalej. W poniedziałek prawdopodobnie zakupów ciąg dalszy :-)
Obiadek nie za zdrowy był - buła w "maka" + fryty + Fanta, ale zawsze coś :-)
Dzisiaj miałam też telefon od mojej koleżanki, która była w ciązy ( pamietacie tą dziewczynę, która miał te problemy z nerkami i uciskiem w głowie ? ) Otóz, we wtorek po 21.00 urodziła ! Ma zdrowego chłopca o wadze 3600 g. Bardzo szybko i niespodziewanie urodziła. Pojechala tylko na KTG bo ciąza była juz przenoszona, a tutaj nagle sie zaczęło. Nawet Dolarganu jej nie zdążyli podać. Niecałe 3 h i po wszystkim :-) Az nieprawdopodobne, że z tą "głową" rodziła naturalnie, ale to dobry znak bo nic jej sie nie stało. Badania bedzie miała dopiero po wyjściu ze szpitala.
Same dobre wiadomości dzisiaj otrzymuję. ŻyczęWam tego samego, samych dobrych wieści dziwczyny :tak::-)
 
Dobry wieczór Mamuśki:-)

Tricolor-jeszcze ja gratuluję super wyników:tak: cieszę sie razem z Tobą:-)

U mnie dziś padał śnieg i wiało, ogólnie pogoda do bani, cały dzień chodziłam śpiąca-masakra, teraz czekam na mojego M i razem w trójkę sorry w czwórkę zjemy pyyyyszną rybkę pod brokułami i serkiem, już mi ślinka cieknie:-D

Pozdrawiam:-)
 
Witajcie.

Dawno mnie nie było. Widzę że się rozpisałyście. Co u mnie?

Bóle i twardnienie brzucha mam nadal dostałam cordafen i jakoś się uspokoiły,ale za to szyjka mi się skraca
smutny.gif
jutro idę do szpitala na posiew, a w poniedziałek maja mi krążek założyć.
Zaczynam się martwić
smutny.gif
czy któraś z Was ma krążek?
 
Anetka, ja wprawdzie nie mam krazka, ale dzis rowniez sie dowiedzialam, ze szyjke mam krotka, ale na szczescie zamknieta:tak:
Tricolor, super wiesci!!:tak::-)
A u nas juz chyba wiosna na dobre zagoscila:tak: Sloneczko swiecilo caly dzien i bylo ok. 15 stopni. Wiec postanowilismy zrobic grila, pierwszy raz w tym roku:tak:
 
Cześć!

U nas od wczoraj piękna pogoda - słonko przygrzewa, aż miło. Nawet pozwoliłam sobie połazić po dworze w krótkim rękawku, tak cieplutko. No i mam nadzieję, że to nie żaden stan przejściowy, tylko wiosna już na stałe zagościła w Armagh:happy: A żeby i do domku wprowadzić odrobinkę tej aury, kupiłam sobie hiacynty w moim ulubionym fioletowym kolorze - już się nie mogę doczekać, kiedy zakwitną:rolleyes:

Tricolor cieszę się razem z Tobą z tak pozytywnych wiadomości i życzę nam wszystkim, żebyśmy do końca ciąży tylko takie wieści otrzymywały:tak:
 
Tricolor- cieszę się razem z Tobą. Każda z nas ma chwilę,gdy martwi sie,ze coś jest nie tak- po takich wspaniałych wieściach to napewno jakby dodało Ci skrzydeł.
Jeszcze raz gratuluje i trzymaj się. Teraz pozostaje Ci się tylko cieszyć i oczekiwać maluszka :)
 
A ja witam z rana:tak: Teraz odkad mam wolne pewne czesciej bede z Wami przebywac:tak::-D U nas znow piekna pogoda, sloneczko swieci, ciesze sie, ze taka wiosenka nastala:tak:. Kwiatuszki nam w ogrodzie pozakwitaly, co poniektore i paczki na drzewach:tak: Tylko patrzec jak za miesiac a moze wczesniej wszystko sie zazieleni:tak:. Sluchajcie jaki numer mi wczoraj gin powiedzial: "Ale ma pani aktywnego maluszka w brzuchu, nie da sie zmierzyc i juz, wierci sie przekreca, ale ulozony glowka do dolu, wiec juz sie pewnie nie przekreci:tak:" A ja na to"tak wiem, ze aktywny, bo caly czas czuje jego kopiace stopki juz prawie pod piersiami:tak:" Gin na to "to nie stopki to kolanka malego:szok:" Wiecej mi nie trzebabylo:tak:;-). Jak nic do mnie wrodzony:-D

A dzisiaj wskoczyla mi trzydziecha w suwaczku! Super!
 
Witam :-)

U nas zima na całego normalnie jak wstałam i zobaczyłam przez okno to doznałam szoku czujecie to znów zima!!!! Musiałam znów wyciagac kozaki i kurtki zimowe dla dziewczynke i poszły do szkoły a ja tak chce wiosny!!!!
Ide zaraz na zakupy jakies cos na obiadek trzeba kupic i ugotowac.MIłego dnia wam zycze mimo wszystko :-)
 
reklama
Trzecia! :-)

W Łodzi wczoraj sypało. Dzisiaj wstaję, patrzę przez okno i... REGULARNY GRUDZIEŃ! :crazy: Czemu na Święta takiego śnieżku pięknego nie było?
Za 2 godziny rozpoczyna się kalendarzowa wiosna... świetnie! :no:
Nie, żebym była taka wiecznie zrzędząca, ale odechciewa się człowiekowi wszystkiego...

Miłego Dzionka Kobietki :happy:
 
Do góry