reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witam.
U nas dziś rano słonecznie było,lecz wietrznie. A teraz to masakra-wiatr wieje,aż strach z domu wyjść,bo się jeszcze przewróce. Ciemne chmury na niebie-a jakomś godzinkę temu spało troszkę gradu. Dobrze,ze nie musze dziś nigdzie się wybierać.
Siedzę od rana na allegro i próbuje coś upolować,bo ceny w sklepach to szkoda gadać.
Na obiad dziś robię spagetti- 3 raz w ciągu paru dni-bo mój S się coś ostatnio uczepił tego obiadu. Ja już mam dość chyba zrobie coś dla siebie oddzielnie. Ale czego się nie robi dla mężczyzyny,którego sie kocha- i jeszcze jak prawi takie komplementy na temat twojej kuchni.

Zielona- proponuje rolety. Większa wytrzymałość. Łatwe czyszczenie i można też poszaleć z kolorkiem :)
 
zielona ja proponuje też rolety mam już je 3lata i jestem zadowolona ale niestety mam na taśmę a koleżanka ma już na pilota i pamiętaj o blokadach żeby nie można było ich podnieść zewnątrz fajne jest to że jest ciemno w domu i mój syn spal nawet do 10 a tak wstawał o 8.pozdrawiam
 
Emili78 chodzi mi o takie rolety wewnętrzne i przez nie niestety wpada światło, chyba że wezmę jakiś ciemny kolor rolet, ale nie chcialabym żeby pokój był jeszcze ciemniejszy, bo mam ciemne meble i kanapę, ściany są żółte. A jednak żaluzję mogą być np. żółte a światło i tak przez nie nie przejdzie. Sama już nie wiem co wybrać. Rolety są estetyczniejsze,ale żaluzje bardziej funkcjonalne.
 
Witam :tak:

U nas piekna pogoda :-D
Wiosna normalnie :-) W samej bluzce chodze :cool2::-)
Caly dzien na dworku siedzimy :-) Juz wszytskie okna pomylam i teraz odpoczywam przy kawusi :-)


Ja tez jestem za roletami. Super sprawa ;-)


Milego slonecznego dzionka mamusie :-D
 
Witajcie

ja tez polecam rolety, na żaluzjach łatwiej sie kurz zbiera,

a jak juz jesteście na etapie doradzania, to powiedzcie co warto kupic dla Dzidziusia, co jest potem bardzo praktyczne, bo ja poluje na jakas mate edukacyjna, i chcemy kupic taki lezaczek bujaczek do 18 kg, .. zastanawiam sie co jeszcze warto miec:confused:, co potem ulatwi zycie...:-)









 
Czesc dziewczynki!!

Zawzielam sie i teraz ze wzgledu na pogode obowiazkowy spacerek z moja mala 2,3 h dziennie bez wzgledu na pogode chyba ze strasznie pada,i powiem wam ze bardzo sie dobrze czuje jak sie tak dotlenie a i Viktoria mniej dokazuje.Na placu zabaw tez sie dziwia ze ja juz z takim pokaznym brzuszkiem smigam z mala po zjezdzalniach i kazdy chce mi pomagac,mala podnosic a sa nawet takie matki ale to zwykle te co maja po jednym baby ze strasza ze moge urodzic wczesniej jak sie nie bede oszczedzac.Ale ja wiadomo ze wiem gdzie sa granice ale niestety jak sie ma starsze dziecko nie mozna sobie tylko siedziec na laweczce i plotkowac.Ale chyba przez ten ruch sie lepiej czuje niz w ciazy z Viki:-):-)

My tez mamy rolety w oknach i wydaja mi sie bardziej praktyczne niz zaluzje,ale to juz kwestia upodoban:happy:

Tacjana,mata napewno Ci sie bardzo przyda,moja mala bardzo lubila na niej lerzec i obserwowac zabawki a jak juz podrosla sie nimi bawic,co do lezaczka to mialam dwa i Viki wolala ten bujany noga i bez melodyjek i swiatelek ale to tez chyba zalerzy od dziecka:happy:
 
Cześć, już jestem po wizycie, dzięki wszystkim za wsparcie:tak:, wszystko ok:-):-):-),pare słów więcej opisze na stosownym wątku.Jeszcze raz wielkie dzięki:-)

hi hi już tylko głowa się zmieściła:-D
 

Załączniki

  • docu0059.jpg
    docu0059.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Emili78 chodzi mi o takie rolety wewnętrzne i przez nie niestety wpada światło, chyba że wezmę jakiś ciemny kolor rolet, ale nie chcialabym żeby pokój był jeszcze ciemniejszy, bo mam ciemne meble i kanapę, ściany są żółte. A jednak żaluzję mogą być np. żółte a światło i tak przez nie nie przejdzie. Sama już nie wiem co wybrać. Rolety są estetyczniejsze,ale żaluzje bardziej funkcjonalne.

My specjalnie wybieraliśmy rolety, które całkowicie zaciemnią pomieszczenie i udało się :tak:, a wcale nie są ciemne (piaskowe), musicie wybrać takie z najgrubszego materiału.
 
Do góry